המעבד עומד על 60c בלי מאמץ ובמאמץ מגיע ל 77c !!! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המעבד עומד על 60c בלי מאמץ ובמאמץ מגיע ל 77c !!!

Sting

Recommended Posts

ההיט-סינק קר ,ניקתי אותו לפני חודש בערך

קראתי איך עושים את העדכון לביוס אבל חסר לי רק דיסקט כי אצלי כל הדיסקטים נכחדו מזמן :P ...אני יבדוק אם יש לאיזה שכן משהו

כמה חבר'ה לפני כבר ציינו את עניין המגע.

יכול להיות שבמהלך ניקוי המאוורר נתת מכה קלה אשר גרמה לתזוזה של ההיטסינק כך שכמעט ואין מגע בינו לבין המעבד. זה שווה בדיקה ועוד איך, תנסה לפרק את ההיטסינק מהמעבד ולהרכיב אותו מחדש אבל תזהר כשאתה מפרק אותו. סביר להניח שיש לך מדבקה טרמית בין המעבד וההיטסינק ובטמפ' שבהן עבדת היא נמסה, בהתחלה זה ייראה לך כאילו יש ביניהם מסטיק, אל תבהל אבל תעשה את זה בזהירות ליתר בטחון כדי שלא תעשה נזק חס וחלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז לאחר שאני וחבר ניסנו להוציא את ההיט-סינק הגענו למסקנה שעדיף להשאיר את זה ככה בנתיים במקום לנסות לפתוח את זה בכוח

ולשבור משהו היות וההיט סיק פשוט לא רוצה לצאת מהמקום גם לאחר שידית המתכת התעקמה אך לא נפתחה

ד"א אם למישהו יש היט-סינק כזה והצליח לפתוח אותו אז בבקשה שיגיד לי איך לפתוח את זה בלי לשבור את כל הלוח אם והרכיבים בפנים

http://www.evercool.com.tw/index_eng.htm

יש לכם עוד רעיונות ?

נ.ב יש מצב שהמעבד ישרוד שנה וחצי על הטמפרטורות האלה ? כי בכל מקרה הוא עובד ככה שנה וחצי שלמה (24-7) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...