המעבד עומד על 60c בלי מאמץ ובמאמץ מגיע ל 77c !!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המעבד עומד על 60c בלי מאמץ ובמאמץ מגיע ל 77c !!!

Sting

Recommended Posts

בדקתי היום דרך התוכנה Easy Tune את הטמפרטורה של המעבד שלי ונדהמתי לגלות שהיא עומדת על 60c בלי מאמץ כלל

ולאחר מאמץ קצר היא עולה ל 77c וכל זה עוד בלי שום oc ! :o

הבעיה היא כניראה בHeatsink שהוא ג'נרי והמאוורר מסתובב ב 4678 RPM

כמה זה שווה ? זה טוב או רע ?

אני מתכנן לשדרג את המחשב רק בעוד כחודש ככה שעד אז אני לא יוכל להחליף את ה Heatsink

כמה זה קטלני הטמפרטורות האלה ? מדובר על P IV 2000 mhz

מה אתם ממליצם לעשות עד השדרוג ?

לכמה מעלות אני יכול להגיע עם Heatsink עד 200 ש"ח ?

ולכמה oc ?

ד"א אני מתכנן לקנות כניראה R9800pro ולהוסיף עוד 256 או 512

כמה תוספת בביצועים זה יתן לי ?

על איזה שדרוג אתם ממליצים עד 2500 ש"ח ?

תדוה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד, לי יש את אותו מעבד ושלי עומד על 27 במנוחה ו34 בפול, כל זה עם קירור ג'נרי שהגיע איתו (ד"א החדר שלי חם ב4 מעלות מהממוצע).

תראה מה תעשה, תוריד סנדרה, היא תגיד לך איזו זו, אם זה ווילמייט יכול להיות שזה דיי נורמלי.

תוריד עדכון לביוס ואז תבדוק שוב טמפ', בד"כ העידכון מסדר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון ביוס עוזר במקרים האלו, ךפעמים זה סתם באג בתוכנה של חישוב ההתנגדות של הנגד ליד המעבד.

60 מעלות זה גבוהה לכל מעבד, אפילו לאמד, אבל יכול להיות שזה לא כל כך גבוהה ממה שאמור להיות אם זה ווילמייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיט-סינק קר ,ניקתי אותו לפני חודש בערך

קראתי איך עושים את העדכון לביוס אבל חסר לי רק דיסקט כי אצלי כל הדיסקטים נכחדו מזמן :P ...אני יבדוק אם יש לאיזה שכן משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשניקתי לא פירקתי את ההיט-סינק רק את המאוורר שעליו ככה שלא ניראה לי שאין מגע (למרות שיכול להיות שזה שווה בדיקה ???)

וניסתי לעדכן את הביוס אבל לא הצלחתי , הביוס טוען שהוא לא מוצא את הקובץ למרות שניסתי מלא אפשרויות שונות

אז אם למישהו יש לוח אם של מסדרה 8 עדיפות ל GA-8SRX ועדכן כבר את הביוס אז בבקשה שיסביר לי איך הוא עשה זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך dual bios ככה שאתה יכול לעדכן את הביוס בלי לדאוג דרך וינדוס עם התוכנה BIOS@ שנמצאת על הדיסק שקיבלת עם הלוח.

אם אתה לא מוצא תוריד מפה - http://www.giga-byte.com/motherboard/filelist/newtech/tech_a_bios.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...