הוצאתי את סוללת הביוס למשך 10 דקות והחזרתי והמחשב עכשיו "לא עובד" - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוצאתי את סוללת הביוס למשך 10 דקות והחזרתי והמחשב עכשיו "לא עובד"

SPONER

Recommended Posts

האם יש לך כרטיס מסך מובנה בלוח (או במעבד, עם יציאת תצוגה בלוח) אך אתה משתמש בכרטיס לא מובנה? האם שינית בשלב כלשהו בביוס הגדרות הקשורות לזכרונות? הרי כשמוציאים את הסוללה (כשהמחשב מנותק מהחשמל) כל ההגדרות מתאפסות, ויתכן שבהגדרות ברירת המחדל המחשב כמו שהוא כרגע לא עולה או לא מוציא אות תצוגה מהמקום הנכון.

אגב, אני לא יודע על אילו 2 צפצופים אתה מדבר. אם המחשב תקין, אמור להיות צפצוף אחד בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש לך כרטיס מסך מובנה בלוח (או במעבד, עם יציאת תצוגה בלוח) אך אתה משתמש בכרטיס לא מובנה? האם שינית בשלב כלשהו בביוס הגדרות הקשורות לזכרונות? הרי כשמוציאים את הסוללה (כשהמחשב מנותק מהחשמל) כל ההגדרות מתאפסות, ויתכן שבהגדרות ברירת המחדל המחשב כמו שהוא כרגע לא עולה או לא מוציא אות תצוגה מהמקום הנכון.

אגב, אני לא יודע על אילו 2 צפצופים אתה מדבר. אם המחשב תקין, אמור להיות צפצוף אחד בדיוק.

כרטיס מסך בפני עצמו .

לא שנתי דבר

בגלל שאת הסוללה לא היה נוח להוציא אז הוצאתי את הראם (2GB יש לי 4בכללי ) והחזרתי הכל למקום .

2 הצפצופים האלו היו מאז ומתמיד ! גם אני יודע שצפצוף אחד מעיד על מחשב תקין , הלוח האם שלי

Intel Corporation DG41RQ (J2E1)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לוח עם כרטיס מסך מובנה. יש מצב שבגלל הוצאת הבטריה ההגדרה התאפסה והוא מוציא את התמונה דרך הכרטיס המובנה.

נתק את המסך מהכרטיס הנפרד וחברו אל הכרטיס המובנה, כדי לראות אם יש תמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לוח עם כרטיס מסך מובנה. יש מצב שבגלל הוצאת הבטריה ההגדרה התאפסה והוא מוציא את התמונה דרך הכרטיס המובנה.

נתק את המסך מהכרטיס הנפרד וחברו אל הכרטיס המובנה, כדי לראות אם יש תמונה.

אז אם זה מובנה , כנראה לא סתם קבל הVGA היה מחובר ללוח אם .

האם אז לעשות ההפך לחבר אותו לכרטיס מסך ? את קבל הVGA?

כרגע הוא היה מחובר לחיבור של לוח האם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

הרעיון הוא:

דבר ראשון, לבדוק מול כל החיבורים כדי לקבל תמונה.

אח"כ תדאג שזה יעבוד מול החיבור של הכרטיס מסך חיצוני לביצועים עדיפים.

אתה גאון יש תמונה דרך כרטיס המסך המופרד , אבל מה אני יעשה עם הכרטיס המסך המובנה , שיהיה לי ליתר ביטחון , כי עכשיו הוא לא פעול !

באמת תודה לך ! פשוט חסרון אדיר מי שלא מבין במחשבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר טוב שהוא לא פועל. הביצועים שלו נחותים יותר, והוא גוזל מהזכרון הפנימי של המחשב.

הוא יפעל במידה ותנתק את הכרטיס המסך הנפרד.

על לא דבר..

מבחינתי הכל הסתדר , אבל אם תוכל בבקשה עוד טיפה לעזור לי בעניין , לענות לי על השאלה

מה אני יעש/ה עם הכרטיס המסך מובנה שהוא לא פועל ? כי אמרתה במידה ואנתק את הכרטיס מסך המופרד ,זהיעבור למובנה . אבל המובנה לא עובד לי כרגע , אז יותר קל לטפל בזה כשיש לי תצוגה מאשר כשלא יהיה תצוגה .. (יש לי תצוגה דרך החיצוני )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל אוטומטי אתה לא צריך לגעת בכלום. זה או שהחיצוני עובד או שהמובנה, וכמובן החיצוני עדיף.

פשוט אני ירגיש פספוס, אם לא אטפל עכשיו במובנה במידה ויקרה משהו לחיצוני ,לא יהיה לי גיבוי כי המובנה לא משדר תמונה !

וכרגע כשיש לי תמונה דרך החיצוני ועכשיו אולי אפשר לטפל בהגדרות או לעשות מה שצריך כדי שהמובנה שוב ישדר תמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר בביוס את המובנה בתור הכרטיס הפעיל, תחבר את הכבל של המסך אליו במקום לחיצוני ותראה שאתה מקבל תמונה כרגיל. אחרי זה, כשהסרת דאגה מלבך, תחזור לחיצוני.

טוב אין צורך

ואם תוכל לעזור לי עם עניין הביוס כאן אני ישמח

http://hwzone.co.il/community/threads/531213-%D7%A9%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7-%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%94%D7%94%D7%A4%D7%A2%D7%9C%D7%94-%D7%99%D7%A2%D7%9C%D7%94-%D7%A9%D7%90%D7%9C%D7%94-%D7%A2%D7%9C-%D7%91%D7%99%D7%95%D7%A1?p=4770837#post4770837

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אני ירגיש פספוס, אם לא אטפל עכשיו במובנה במידה ויקרה משהו לחיצוני ,לא יהיה לי גיבוי כי המובנה לא משדר תמונה !

וכרגע כשיש לי תמונה דרך החיצוני ועכשיו אולי אפשר לטפל בהגדרות או לעשות מה שצריך כדי שהמובנה שוב ישדר תמונה.

אם יקרה משהו לחיצוני אז תוציא את סוללת הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...