עזרה עם מציאת ספק כוח למסך - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם מציאת ספק כוח למסך

alpy

Recommended Posts

אהלן

קיבלתי מסך Lg l1970HR

רק שקיבלתי אותו בלי ספק הכוח שלו (ואין לי איך להשיג אותו).

אני רוצה לקנות ספק חלופי.

מבחינת חשמל

12v, 3A

מה שאני לא מצליח להבין מהאינטרנט זה מה הגודל המתאים של הPower Plug של המסך.

האם ספק הכוח הזה מתאים לי?

http://dx.com/p/12v-5a-60w-ac-power-supply-unit-with-5-5mm-dc-plug-for-lcd-monitors-cord-eu-plug-110-240v-15995

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מתח וזרם - כן

מבחינת הפלאג - יש 2 גרסאות שלו שנראות כמעט אותו דבר, ההבדל בעובי של הפין המתכתי באמצע - 2.5 או 2.1 mm. הספק הזה מיועד לשקע אם פין 2.5mm - הוא יתחבר לכל שקע אבל יכול לא לגעת בצורה יציבה בפין של 2.1mm - ובשביל זרם של 3A זה יכול להיות משמעותי

כיי לבדוק איזה חיבור יש במסך - תיקח "שנאי" גנרי כלשהוא שמגיע אם סט של חיבורים. בסט אמורים להיות 2 דומים למסך - אם חור אמצעי של 2.5 ו 2.1 mm בהתאמה. תנסה אם הפלאגים מתאימים למסך - שתיהם או רק 1 - לפי זה אתה יודע מה יש במסך

מבחינת איכות הספק - תקנה אותו אבל אל תחבר. תפרק אותו, תצלם את המעגל מכל הצדדים ותשלח תמונה לכאן. ב DX ו מוכרים הרבה ספקי כוח בעייתיים - החל מסתם ספקים שלא יחזיקו את מה שכתוב עליהם ועד לספקים שלא בטיחותיים בשימוש. כרגע הספק הזה מעלה אצלי שאלה אחת והיא אם הם חושבים שהפלאג הזה הולך להחזיק 5A. אצלך המסך יקח 3A אז אין כאן בעיה

אם יש לך פלאג כזה בנפרד, אתה יכול במקום לקנות ספק לקחת סתם כל ספק גנרי של מחשב ולחבר ממנו 12V לראות שהמסך עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אם יש לך פלאג כזה בנפרד, אתה יכול במקום לקנות ספק לקחת סתם כל ספק גנרי של מחשב ולחבר ממנו 12V לראות שהמסך עובד

נשמע מעניין, אנא פרט איך בדיוק עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך פלאג אם 2 חוטים

תבדוק (בציור על המסך) אם ה + הוא הפין הפנימי או החיצוני (בדרך כלל הפנימי)

תבדוק (אם מולטימטר) איזה חוט בפלאג שלך הוא הפין הפנימי ואיזה החיצוני, לפי 2 אלה תדע איזה חוט של הפלאג לחבר ל + ואיזה חוט ל -

את החוט + תחבר תחוט צהוב מהספק

את החוט - תחבר תחוט שחור מהספק

(תיזהר אם אתה מנסה לתקוע חוטים במולקס כי הם יכולים בקלות לצאת משם ולקצר, או שערה אחת מנחושת יכולה לבלוט מהחיבור ולקצר. רצוי שתחבר לחוטים של הספק עצמם, או לפחות תשתמש אם חיבור כמו של מאוורר בבדיקה הראשונית)

להדלקת הספק תחבר חוט שחור אם ירוק בחיבור של הלוח

תבדוק אם המולטימטר שה + ו - נמצאים בקוטביות הנכונה בפלאג DC (! - לפניי שאתה בטעות שורף את המסך)

ותחבר למסך לבדיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...