מה עדיף S4 9500 או S4 9505 - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף S4 9500 או S4 9505

Kukishin

Recommended Posts

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2395417

תתפלא, הרבה פעמים גם למודי קרבות רומים חוזרים לגירסא מקורית כי הכל עובד, בלי panorama need to fix

camacoder probs וכו' לכן גירסא רשמית מעניינת מאוד, פה המקרה שונה בגלל הs4 play edition

שאמור לעבוד חלק (הרום שלו) בi9505

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא אמור לשנות לך בכלל (עניין אחריות היבואן)- פשוט תקנה מחנות אמינה שתיתן לך את האחריות... גם ככה האחריות הזאת (גם רשמית וגם לא) לא נותנת הרבה...

רגע רגע רגע... אני מפספס כאן משהו... תסביר לי את זה בבקשה... איך אפשר להשוות שנתיים אחריות יצרן מול שנה אחריות של חנות

מראשל"צ/חיפה/באר-שבע/מודיעין? עד עכשיו חשבתי שהיצרן מספק אחריות יותר מקיפה וברמה גבוהה יותר.

אני אשמח לשמוע שזה המצב, בין השאר כי "אחריות יצרן" = מחיר גבוה יותר ואם רמת השירות והיקף האחריות זהה בשני המקרים,

חשוב לדעת על זה מראש. אפשר לקבל דוגמאות למה כן ולמה לא?

בנוסף, האם KSP נחשבים אמינים? אפשר לסמוך על האחריות שלהם?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות... אני מנסה להבין משהו בסיסי - האם אחריות היצרן עדיפה על אחריות של חנות כזאת או אחרת (בהנחה שהחנות "אמינה") או שבכל מקרה, האחריות הזאת לא שווה את המחיר/מאמץ?

שנית - אני מבין שאם היבואן לא מביא את ה-9505, מטבע הדברים הוא גם לא נותן אחריות עליו (או שהוא מחוייב על ידי סמסונג?)?

ואני שואל שוב - אני מתכנן לרכוש מכשיר בשבוע הבא ומבקש את חוות דעתכם על ספק אמין באילת, שמכסה את כל האפשרויות (דגם במלאי, מחיר ואחריות יצרן במידת האפשר).

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אני לא מכיר את החנות הזאת וזה נראה לי קצת בעייתי לממש אחריות עם חנות שיש לה סניף אחד באילת...

למישהו יש ניסיון עם KSP? להם יש סניפים גם במרכז, כך שאם וכאשר תהיה בעיה, יהיה יותר נוח.

ובסופו של דבר, למרות שאתם טוענים שהאחריות לא שווה הרבה, אני מבין שאחריות של סאני היא יותר "בטוחה". אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובסופו של דבר, למרות שאתם טוענים שהאחריות לא שווה הרבה, אני מבין שאחריות של סאני היא יותר "בטוחה". אני צודק?

אדרבא עם סאני יהיו לך יותר בעיות. אתה תקוע איתם שנתיים שבהם לא תוכל לעשות כלום עם הטלפון.

כל שינוי יבטל אחריות.

ומה עוד שהמקרים שבהם ניתן לממש אחריות מועטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדרבא עם סאני יהיו לך יותר בעיות. אתה תקוע איתם שנתיים שבהם לא תוכל לעשות כלום עם הטלפון.

כל שינוי יבטל אחריות.

ומה עוד שהמקרים שבהם ניתן לממש אחריות מועטים

גם בקניה מחנות פרטית כל שינוי מבטל אחריות. כל תירוץ אפשרי לא לכבד את האחריות שלך מנוצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...