יש המלצה לחנויות מהן ניתן לקנות סמארטפון? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש המלצה לחנויות מהן ניתן לקנות סמארטפון?

Zeev86

Recommended Posts

באמת שתסבכתי את עצמי. אני לא ממש רוצה לקנות נקסוס7 כשאני יודע שאם אני אקנה את המכשיר בארץ, אז אני אתאכזב כי בקרוב יתחילו לייבא את המודל החדש.

ראיתי גם טבלטים בשווי 2000 שקל, השאלה שלי כזאת: אם אני קונה נקסוס7 (או מחכה למודל החדש), האם המפרט שלו מספיק חזק כדי שלא אצטרך להחליף אותו בשנה-שנתיים הקרובות? (שיריץ את כל האפליקציות טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שתסבכתי את עצמי. אני לא ממש רוצה לקנות נקסוס7 כשאני יודע שאם אני אקנה את המכשיר בארץ, אז אני אתאכזב כי בקרוב יתחילו לייבא את המודל החדש.

ראיתי גם טבלטים בשווי 2000 שקל, השאלה שלי כזאת: אם אני קונה נקסוס7 (או מחכה למודל החדש), האם המפרט שלו מספיק חזק כדי שלא אצטרך להחליף אותו בשנה-שנתיים הקרובות? (שיריץ את כל האפליקציות טוב)

המכשיר הישן עולה פחות מ 1100 שח לגרסת 32GB. מדובר במכשיר עם מעבד מרובע ליבות 1.3Ghz מסוג Tegra 3. אמנם יש כבר מעבדים הרבה יותר מהירים, אך נכון לרגע זה, הנקסוס 7 הישן מריץ את כל משחקי 3D המילה האחרונה חלק לחלוטין.

הדגם החדש נמכר כרגע בארה"ב ב 70$ יותר מהדגם הישן לגרסאות 32GB, לפני מיסים.

אם אתה לא רוצה להתאכזב, אתה יכול כבר עכשיו להזמין את המכשיר מחו"ל דרך הזמנה ידנית מכאן אל המשרדים בניו-ג'רסי של BUY2USA , ואז הם ישלחו לך לארץ. יעלה לך בסביבות 1250-1300 ש"ח כולל כל המיסים ומשלוח עד הבית. או אם אתה רוצה שהם יבצעו את הקנייה עבורך, זה 1530 שח כפי שמצוין בלינק בתגובה הקודמת.

שים לב שזה עדיין לא יצא לחנויות אפילו בארה"ב. מדובר ב pre-order.

ותצטרך לקנות מתאם מחשמל אמריקאי לחשמל ישראלי. (10-15 שח)

אגב, אזוס מכבדת אחריות למכשירי 7 שנקנו בארה"ב. אין סיבה שזה לא יהיה אותו הדבר בנקסוס 7 החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[h=1]Google Nexus 7 Full HD Tablet - 4.3 OS, 1.5GHz Qualcomm Snapdragon S4, 7" Touchscreen, 16GB Storage, Built-in WiFi, Bluetooth, Front/Rear Camera (NEXUS7 -2B16)[/h]

המחיר זה בחול זה 244.99$ Model#: NEXUS7 -2B16

16GB http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=8436239&SRCCODE=WEM3663TT&cm_mmc=EML-_-Main-_-WEM3663-_-tigeremail3663&utm_source=EML&utm_medium=main&utm_campaign=WEM3663&cm_lm=meshita@012.net.il

[h=1]Google Nexus 7 Full HD Tablet - 4.3 OS, 1.5GHz Qualcomm Snapdragon S4, 7" Touchscreen, 32GB Storage, Built-in WiFi, Bluetooth, Front/Rear Camera (NEXUS7 -2B32)[/h]

284.99$ Model#: NEXUS7 -2B32

32GB

http://www.tigerdirect.com/applications/searchtools/item-details.asp?EdpNo=8436240&SRCCODE=WEM3663TT&cm_mmc=EML-_-Main-_-WEM3663-_-tigeremail3663&utm_source=EML&utm_medium=main&utm_campaign=WEM3663&cm_lm=meshita@012.net.il

A50-7300_vgallery07_al.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים אני מודה לכם מאוד על ההסברים. התלבטתי הרבה וזה מה שאני הולך לעשות:

טאבלט אני הולך לקנות לאמא שלי (היא רצתה אחד מזמן) והצעתי לה מה שאתם נתתם לי, הנקסוס7 (המודל הנוכחי), הבעיה שהיא לא כל כך מעוניינת ב7 אינץ, אז היא מתלבטתם בין:

Nexus7 או MeMo Pad Smart 10 ME301T או כל טאבלט אחר בסכום של עד אלף וחצי שקלים.

מה שאני הולך לקחת בסוף זה S4, אבל שוב, מבלבל אותי העניין של שלושת המודלים שמוצאים בKSP. יש את I9500 ויש I9505. אומרים שI9500 בעת מעבר המעבדים נתקע, אז מה הטעם לקנות סמארטפון עם חומרה מפוצצת שכזו אם הוא בסופו של דבר יתקע לי כל הזמן במעבר אפליקציות (מאפליקציה קטנה למשחק כבד למשל ולהפך). שוב, כל זה מבוסס על מה שקראתי באינטרנט, ואני אשמח מאוד אם כל זה שטויות וכמובן אשמח לשמוע עצות איזה מודל לקחת.

שוב סליחה על כל הבלאגן שיצרתי בדיון עם ההתלבטויות שלי ואודה לכל מי שעזר לי ולכל מי שיעזור לי עם ההתלבטות האחרונה שלי (איזה מודל של S4 לקחת ואיזה לקנות לאמא שלי). תודה! (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שבעצם לא קיבלת/י תשובה והמלצות על חנויות "שוות" בארץ שכדאי לקנות דוקא בהן, כי גם אותי זה מטריד.

מהמעט שידוע לי והמלצות חברים, החנות של איליין בתל אביב ממש בסדר, אבל זה לא מנסיון אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המכשיר הנוכחי שלי (htc desire s) קניתי לפני כמה שנים באיליין. חוץ מהעובדה שלא קיבלתי איתו מטען מקורי אלא סתם מטען אוניברסלי כזה (של נוקיה בכלל), כל השאר היה כמו שאמור להיות.. לא התעסקו לי עם ה-ROM או עם הכרטיס שהגיע בקופסה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השכנים שלי בעבודה הם מעבדת טלפונים שמתחבאת בחדר בטחון בפינה שבחיים לא תגיע לשם בלי מפה.

הם מבצעים את התיקונים הרציניים עבור חנויות המחשבים וגם מקבלים טלפונים חדשים "מהיבואן" לצורך החלפת רום לפני המכירה ללקוח.

ככה שהטלפונים תמיד יגיעו בקופסה פתוחה, כי החליפו להם רום אבל המטענים אמורים להיות ללא שינוי

עכשיו רכשתי I9505 שהגיע בקופסה פתוחה אבל כל החלק התחתון של הקופסה היה מקורי והכיל את המטען כבל וספרות (בצרפתית). הכל נראה אורגינל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...