שומע רק שני ערוצים דרך כבל אופטי (SPDIF) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שומע רק שני ערוצים דרך כבל אופטי (SPDIF)

cyberX

Recommended Posts

אתה מסתבך, רק סרטים ינגנו לך DTS (בהנחה שבצעת מה שרשמתי במדיה פלייר קלאסיק) רק עם DSP של 6CH STEREO או 5CHSTEREO מה שיש לך שם. כמו כן DTS ינוגן רק אם באמת המגבר על AUTO כמו שרשמו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוו כן בוודאי שהמגבר על AUTO , עוד מלפני שפתחתי בכלל תדיון הזה... אם הוא לא היה על AUTO גם לא הייתי שומע כלום...וכן ברור שכשאני בודק זה עם סרטים לא עם מוזיקה..... http://s21.postimg.org/51u9n7rbr/2345235.jpg אלו האופציות היחידות באמת, אי אפשר כלום לעשות בחרא הזה... והכפתור השני שיש שם רק מראה מד של ווליום אין שום כלום חוץ מזה. אגב גם ב 96K הבעיה נשארה... רק הוא רושם לי PCM 96 במגבר ואז גם את האפקטים שלו אני לא יכול לעשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסתבך, רק סרטים ינגנו לך DTS

DTS Connect, (יש את זה בכרטיס של פותח הדיון) מאפשר להוציא מקודד ב- DTS גם אם המקור הוא לא כזה.

cyberX, מוזר. נראה שחסר שם הרבה אפשרויות. מה קורה כשאתה לוחץ על האייקון של המברג בצד ימין? מה אתה יכול לשנות שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- איך אני מוודא בMPC שזה על PASS_THROUGH ?

2- כשאני עושה בדיקה (תראו בלינק בתמונה) לDTS או לDD אז נדלקות הנורות בהתאם ברסיבר

3- יש גם בתמונה את ה"מברג" בממשק של הדרייבר של VIA , כמו שרואים אין שם שום דבר מיוחד...דרייבר מפגר.

http://postimg.org/image/oiw7m7gjb/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי להעליב, מתנצל.

פשוט יש כל כך הרבה הגדרות שונות שיכולות להשפיע שלא ראיתי טעם להכנס לזה בכלל.

בכל אופן, הבדיקה הוכיחה שהכל תקין בחיבור שלך. מציע שתתחיל מהתחלה ותסיר את כל הקודקים למינהם.

תשתמש ב LAV filters ותגדיר שם bitstream ל AC3 \ DTS

http://files.1f0.de/lavf/LAVFilters-0.58.2.exe

בהגדרות MPC תבחר ב output את היציאת SPDIF ותפעיל מחדש את MPC - אמור לעבוד.

אם לא הולך, שחק עם ה output device ב MPC.

כמובן לוודא ש LAV audio decoder נמצא בשימוש בזמן הפעלת הקובץ (קליק ימני , מופיע בלשונית filters)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רלוונטי לחיבור דיגיטלי,במיוחד שמדובר במצב bitstream , כל מה שהוא צריך לעשות זה לסדר את ההגדרות כמו שרשמתי.

זה עבור עם אודיו בפורמט DTS \ AC3 .

במשחקים הוא יקבל רק סטריאו, אלא אם יחליף את הכרטיס קול או ימצא דרייבר שתומך ב DDL .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בהגדרות MPC תבחר ב output את היציאת SPDIF ותפעיל מחדש את MPC" לא מצאתי מה שאמרת.. אבל גם בלי להוריד את התוכנה שהבאת פתאום זה עובד, אין לי מושג איך.. נדלקה נורה שמראה שזה על DD בסרט ספציפי... אבל בסרט אחר לא שומעים כלום ולא נדלקת הנורה.. מעצבן. אגב בKMP אתם גם יודעים איך לסדר את זה? נראה יהיה יותר טוב שמה כי בזה גם אני משתמש לרוב. עריכה: טוב נראה לי שהצלחתי... רק שומעים את הכל נורא חלש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבוד עם LAV filters , אתה בטח משתמש במקודדים משולבים..

וב MPC ההגדרות של Output - לחץ O בחלון של התוכנה כדי להגיע ל Options , משם תבחר לשונית Playback ושם יש לך Output .

ב Audio Renderer תבחר את מה שמתאים, בד"כ DirectSound : SPDIF / DIGITAL כלשהו. תשחק עם זה.

ב LAV Audio Configuration (יופיע לך בתפריט התחל לאחר ההתקנה) תגדיר ב bitstreaming את מה שהרסיבר שלך תומך. בתור התחלה זה כמובן DTS וגם AC3 , תברר אם גם תומך ב DTS-HD ו TrueHD (רלוונטי אם אתה מנגן סרטי BluRay מלאים). ב Formats מימין תסמן הכל.

את שאר ההגדרות תבטל, חוץ מ Auto A/V Sync Correction

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...