מעבד חדש - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד חדש

spider272

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה לא חש שהמערכת מגבילה אותך כעת, או שהיית רוצה שיפור מסויים, אני לא היית משדרג. הייתי מחכה עד שהמערכת בכללותה לא תשביע את רצוני ואז קונה אחת חדשה. כמובן שיש כאלה שמשפרים את המחשב שלהם בעבודת טלאים, כך שהם לא קנו מערכת חדשה מזה שנים, אך לא נותרו כלל חלקים מהמערכת המקורית. זו אפשרות :)

בכל מקרה, אם אתה מרגיש שאתה רוצה שיפור ביכולות של המחשב, פשוט תקנה את המעבד וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הבדל משמעותי בין 28 של Q9550 לא מומהר ל - 19 של E7500 (שנגיד עולה ל - 21 אחרי OC).

וזה לא משחק מגוף ראשון ככה שכ - 30 פריימים לשנייה במשחק כזה זה סביר (אבל לא מושלם) מה שכן מאז שפרסמו את הביקורת יצאו עוד טלאים למשחק ועכשיו הוא רת טוב יותר.

לגבי ההגדרות כתוב שם שהכל על מקסימום חוץ מהטקסטורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו תודה לכולכם על העזרה והתשובות המפורטות..אני כמובן לא רוצה לשגע אותכם אבל אני כמו כל בן אדם אחר רוצה להשקיע תכסף נכון ולא על משהו שאני יתחרט עליו..לפי דעתכם(אני לא מתכנן על שילוש)כדאי להביא תמעבד הזה?

עוד שאלה שלא קשורה

יש לי 2X2GB זיכרונות של OCZ רציתי להוסיף עוד..האם אני יכול להוסיף זיכרונות אבל של חברה שונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ההבדל יהיה מורגש (לא רק במשחקים אלא גם בשימוש שותף) וזה שווה את ה - 300 ש"ח (אפשר למכור את המעבד הנוכחי באיזה 120-150 ש"ח ואז בכלל ההשקעה היא קטנה מאד).

אם לא תוכל תוך זמן סביר לחסוך כסף לשילוש חדש (אם אתה בכלל צריך אותו זה שאלה אחרת) אז ה - Q9550 זאת האופציה ההכי טובה.

לגבי הזכרונות, זה לא משנה החברה (למרות שפעם היו לוחות שהיו להם בעיות תאימות עם דגמים מאד ספציפיים של חברות מסוימות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני הייתי מביא את המעבד הזה. מנסה אולי לכופף קצת במחיר, אבל לא באמת קריטי. זה יבטיח לך ניצול טוב יותר של הכרטיס. קאפיש? :)

כן, אתה יכול של כל חברה שהיא, וכל תדירות שהיא שהלוח תומך בה או תדירות שגבוהה מזו שהלוח תומך בה. אם תביא סטיקים בתדירויות שונות, המחשב יעבוד לפי הנמוכה מביניהם, או לפי התדירות המקסימלית בה הלוח תומך- האופציה הנמוכה מבין השניים. בתכלס? לא כזה קריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם עזרתם לי מאוד ;)

dennis מכיוון שיש לי כרטיס כמו שלך רציתי לשאול אותך נגיד ועשיתי דרך ה תוכנה GURU ועבר 5 לופים ב 3DMARK11..שזה אומר שהאוברקלוק יציב..האם החיים שלו מתקצרים בהרבה מהאוברקלוק?

ואיך ההגדרות האלה?

52001e199723a.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוך שנתיים הכרטיס שלך לא יהיה רלוונטי במיוחד...

מה גם שמבחינת משחקים אין ממש התקדמות בביצועי המעבדים בשנתיים האחרונות, מאז ה - I5 2500/K המחליפים שלו (3570 ו - 4570) בקושי הביאו שיפור במשחקים ככה שלא נראה שיש כל כך למה לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להעליב אבל הבנת הנקרא שלך לא משהו.

מה שבאתי להגיד זה לחכות למעבדים טובים יותר זה לא רעיון טוב במיוחד לדעתי מה שאיר את האופציה של Q9550 ללא החלפת לוח וזכרונות או להשקיע יותר וללכת על שילוש I5 עכשווי (או שילוש מבוסס I5 מיד שניה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...