קניתי Audio-Technica ATH-M50 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי Audio-Technica ATH-M50

3emi

Recommended Posts

IlyaN לא שמתי לב לתגובה שלך..

קודם כל, מהניסיון שלי ה DT880 הרבה יותר "רגיש" להגברה לא מספקת. על אחת כמה וכמה ה 600 .. יש המון תלונות ברשת אפילו על ה 250 בנושא הזה.

אבל עכשיו כשאני חושב על זה, ייתכן וה E17 פועל אחרת כמגבר בלבד דרך ה LINE OUT . כנראה שההספק המקסימלי המוצהר שלו נמדד כשיש לו מקור כוח חיצוני (USB) .

אולי לא שמתי לב לעניין הזה עם ה DF כי תמיד הייתי מחבר אותן ל E17 בתור DAC , לעומת ה MS1 שלהן היתי מאזין בעיקר מחוץ לבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שם לב לסתירה?

ייתכן וה E17 פועל אחרת כמגבר בלבד דרך ה LINE OUT... אולי לא שמתי לב לעניין הזה עם ה DF כי תמיד הייתי מחבר אותן ל E17 בתור DAC , לעומת ה MS1 שלהן היתי מאזין בעיקר מחוץ לבית.

אבל אני מבין שחיברת אותו למחשב עם *כניסת LINE-IN* אז זה מסתדר... עדיין לא מובן לי אפילו דרך איך הוא לא נכנס לקליפינג בווליום שהוא לא האזנת אמביינט אבל לא משנה, זה לא הנושא.

אז איזה אלטרנטיבות יש לM50 בטווח התמחור הנוכחי הדי משתלם לדעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מעדיף את ה SRH840 על פני ה ATH-M50 , אבל זה תלוי מה הייעוד ואיך אתה אוהב לשמוע.

אני יכול לומר שהחסרון הכי גדול של ה ATH-M50 הוא בצליל שבטווח הבינוני. האוזניות האלו מדגישות מאוד את הבאס ויוצא שהבינוניים נבלעים באמצע, בין הנמוכים לגבוהים. לעומת זאת ה SRH840 יותר נייטרלים ומאוזנים.

שלא תבינו לא נכון, ה ATH-M50 נותנות תמורה מצוינת לכסף והן מאוד כיפיות לשמיעה.

TomL94 הגדיר את זה טוב, הן פשוט אוברייטד, הרבה ממליצים עליהן כי גם הרבה אנשים שמעו אותן....

IlyaN

קראתי שוב ולא רואה סתירה, אני חושב שהלכנו לאיבוד..

מה שרציתי להגיד - ייתכן שה E17 בחיבור מסוגלות לדחוף יותר מאשר כשהן מחוברות ב LINE IN .

עם ה AKG השתמשתי בE17 ללא כרטיס קול (מחשב>E17 USB>אוזניות) כך שהוא תפקד כ DAC+מגבר למעשה.

אך כשהחלפתי ל DT880 השתמשתי ב E17 רק כמגבר (מחשב>כרטיס קול>E17 LINE-IN>אוזניות) בעוד שהכרטיס קול תפקד כ DAC.

זה ההסבר הכי הגיוני שעולה לי לראש. לצערי אין לי איך לבדוק את זה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באופן אישי התעניינתי לאוזניות לבית לפני כמה חודשים, נתקלתי בעוד אודיו טכניקה - ATH-A900X.

הייתי ממש על סף הזמנה אבל ויתרתי בסוף, אני מאמין שאקנה אותן בשלב מסויים, אפשר למצוא ב500-600 ש"ח באיביי, יכול אולי להגיע ל700 עם משלוח (אין למצוא אותן בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה A900 טובות מאוד, אבל קניה שלהן די מחייבת החלפת הפדים- הם גם לא נוחים וגם נהרסים נורא מהר !

הפדים של בייר הרבה יותר "פתוחים" כלומר לוחצים פחות על האוזן, במיוחד ה velour שהן בערך הכי נוחות שאפשר לקבל באוזניות ברמה כזו..

אגב - ה AD700 נמכרות בארץ ובמחיר מעולה בבאג (לא מאמין שאני אומר את זה..)

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=11193

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר באמת לא זוכר כי התעניינתי מזמן, אבל אם אני זוכר נכון יש שני דגמים, יש A900, שהן פתוחות שבאמת יש איתן בעיה בפדים כי הם לא נוחים.

הדגם שאני מדבר עליו הוא הA900X, זה דגם שונה, אלה סגורות ולפי מה שאני זוכר ווידאתי שהפאדים שלהן בסדר.

וזה באמת מחיר מפתיע לAD700, במיודח מבאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...