קניתי Audio-Technica ATH-M50 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי Audio-Technica ATH-M50

3emi

Recommended Posts

בהמשך לכותרת אני חייב לציין שאני קצת מאוכזב אבל לא מתאים לי לצאת מאוכזב אחרי קנייה אז מנסה להנות בכל זאת

הסיבה לאכזבה היא שהסאונד באופן כללי הוא לא הכי מרשים

הכל נשמע שטוח הבאס נשמע מרוחק ויש לי רצון לדחוף את האוזניות קצת עמוק יותר לתוך האוזן לשפר את הסאונד אבל אי אפשר

היו לי אוזניות פשוטות שבאו עם הסמארטפון ששמעו בהם יותר טוב הסאונד עטף אותי והייתי יכול לשקוע בתוך הבאסים להכנס לעולם אחר ולהתעורר אחרי איזה טראק טוב

עם ה M50 כמו שאמרתי הכל נשמע מרוחק ושטוח מה גם שהן מאוד חלשות וצריך להגביר עד הסוף ואם אפשר לשמוע מוזיקה דרך ולהגביר מעל ל 100 אחוז

בסמארטפון שלי שומעים ממש חלש במקסימום

שמעתי עד עכשיו כל מיני מוזיקות כרגע אני שומע איזה אופרה של ורדי מ CD

קודם שמעתי כל מיני דאבסטאפ

סך הכל טובות אבל מאכזבות ציפיתי להנות הרבה יותר

בהתחלה רציתי 750 DJ של "שור" או איך שכותבים את זה

ואז קראתי לא מעט ושמעתי שטכניקה יותר טובות בהכל

לא יודע מה להגיד..לפחות הן יפות ה750 נראות קצת מצועצעות אבל דווקא הבנתי שהסאונד שלהם יותר "כיפי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יכול להיות שהיית צריך לקחת את הshure..

זה תלוי מאוד באיך אתה אוהב לשמוע את המוזיקה שלך, אם אתה אוהב להיבלע בתוך הבאסים אז M-50 זה לא האוזניות בשבילך.

M-50 הן "flat", הן נטרליות יחסית והן מתאימות לאנשים שאוהבים יחס שווה ואיזון בין הצלילים. אנשים שאוהבים באס באס באס יכולים "להסתפק" גם בביטס.

לגבי זה שהסאונד חלש - זה מוזר. למיטב ידיעתי האוזניות לא דורשות הגברה כלל, ויש להן עכבה נמוכה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה SHURE 750 נחותות בהרבה, אני אפילו מעדיף את ה 440 עליהן.

אם כבר אז ה 840 שנותנות אחלה תמורה למחיר.

מציע לנסות להתאים את האקולייזר, תוכל להגיע לתוצאות טובות גם בתדרים הנמוכים.

לגבי זה שהסאונד חלש - המקור שלך פשוט לא טוב מספיק.

אלו באמת לא אוזניות שדורשות מגבר, לפחות לא כדי להניע אותן לווליום גבוה.

בגלל זה שאלתי לאן אתה מחבר אותן. אם אתה שומע מוזיקה באיכות גרועה ומהכרטיס קול המשולב בלוח אם - אז אוזניות כאלו יחשפו בדיוק כמה עלוב המקור ואולי מכאן הבעיה..

ואם אתה עדיין לא מרוצה מהסאונד, אולי כדאי לשקול מגבר אוזניות\DAC או לפחות כרטיס קול עם מגבר משולב כמו ה Sound Blaster Z

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ההאזנה שלי אני עושה דרך מחשב נייד של

אולי יום אחד בעתיד נרכוש מחשב חדש עם כרטיס קול איכותי

את האמת עברו יומיים שלושה ואני התרגלתי לאוזניות שמח איתן ונהנה בהאזנה

ומבין שדווקא האיכות משובחת

לא יודע אם זה המוח שלי התאים את עצמו לסאונד החדש אבל כרגע אני נהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שחשבתי..

קנית אחלה אוזניות אבל אתה מחבר אותן לכרטיס קול גרוע של מחשב נייד.

מציע לקנות DAC או כרטיס קול USB - יש כאלו גם ב $20 .

אני אישית ממליץ לשלם קצת יותר ולקנות מגבר אוזניות, אפילו משהו פשוט כמו Fiio E7 שהוא מגבר+DAC נייד.

http://www.amazon.com/electronics/dp/B003N0XDT4

אפשר להשיג אותם באיביי גם בפחות מ 40 דולר.

ישפר פלאים את ההאזנה שלך, וגם כך תוכל לשמוע מהפלאפון כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מגבר וDAC, אני חושב שכדאי לקנות אחד איכותי שבאמת עושה את העבודה, ולא נטו מגביר את הסאונד.

אמנם לא ממש חקרתי או שמעתי ביקורות על הE7, אבל במחיר גבוה יותר אני יודע שהE17 מעולה אם אתה מעוניין בנייד, ואם אתה מעוניין אך ורק בשימוש "נייח" אפשר להסתפק בE10 שגם הוא מעולה.

אני אגב קניתי מזמן את הE11 מכיוון שהייתי צריך משהו קטן ונייד, והוא עושה עבודה מעולה והוא יחסית זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם מה שכתבת.

אבל הבעיה היא שקשה להשיג אותם במחיר טוב בחו"ל , לעומת ה E7 שהמחיר שלו מצחיק - במיוחד משומשים באיביי שיש בשפע.

אני חושב שהוא יכול להסתפק ב E7 , כיוון שהאוזניות שלו לא דורשות ממש מגבר והשיפור שירגיש לא יהיה גדול מספיק כדי להצדיק את התוספת במחיר.

אגב, היה לי את ה E17 עד לא מזמן, וסה"כ הייתי מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה אלו היו Alessandro MS1 ו AKG K240DF .

מהשילוב עם ה Alessandro MS1 הייתי מאוד מרוצה כי אלו שכל נגן מסוגל להניע בקלות ולא ממש נזקקתי למגבר מלכתחילה.

ה E17 נתנו באס עמוק יותר ומדויק, שזה אולי היתרון העיקרי במגבר לאוזניות עם עכבה נמוכה.

את ה K240DF הן הניעו בסדר, הבאס היה קצת פחות מדויק ועמוק עבורי, אז נאלצתי להשתמש בפונקציית הגברת הבאס של ה E17 , שהפתיעה לטובה.

הבעיה התחילה כשהחלפתי את ה AKG ל DT880\600 , אלו לא פשוטות כלל להנעה וה E17 פשוט לא הצליח להתמודד איתן.

אז מכרתי את ה E17 וקניתי Schiit Magni שהוא פשוט מעולה ביחס למחיר שלו (100 דולר), נהנה מכל רגע.

בקרוב אשתדרג ב Grado RS1 ואז אשקול מגבר קצת יותר מתאים, כמו ה Schiit Valhalla למשל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LQDforce משהו לא מסתדר לי לגבי הטענה שלך שהE17 הניע בסדר את הDF ואילו עם הDT880/600 הוא לא הסתדר, שניהן ohm600 אבל לראשונות יש רגישות של 89db/mW ואילו לאחרונות 96db/mW, זה הבדל משמעותי מאוד. הFiio הזה צריך לספק מתח הרבה יותר גבוה מה-7.3Vpp מהסוללה שלו כדי שלא לחרחר איתן בעוצמת שמע נורמלית, לראייה היה לי היה לי מגבר שולחני Stello HP100 והוא עדיין לא הצליח להתמודד עם גירסה היברידית שלהן (דרייבר DF בגוף של K240 Sexttet) ברמה דינאמית מספקת. הוא דורג ב-300mw ל-300ohm שאומר כנראה פחות מחצי ל600ohm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להפריע לדיון אבל עניין אותי איך המחיר שלהם רק 650 שקל שבאמזון הם נמכרים ב 159 דולר = 564 שקל

פלוס הסכום שצריך להביא אותם לישראל איפה הרווח פה משהו מוזר...ועוד בבאג..בדרך כלל דברים עולים פי אחד וחצי אם לא שתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=15053

לא ממש חקרתי את נושא המחיר בבאג, פרסמו את זה כאן לא מזמן. תסתכל בעלון המבצעים שלהם (חודש יולי).

ממה שאני רואה בתמונה , מדובר בדגם עם הכבל המסולסל הקצר (1.2 מ'). לא קריטי , אבל צריך לשים לב.

אגב באמזון המחיר הוא בד"כ 104-124 דולר , פשוט צריך להיות סבלניים כי זה כל הזמן עולה ויורד (זה ככה עם רוב האוזניות שם בד"כ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...