איך כרטיס מסך יחיד דגם 760 בגרסת ה OC יתמודד עם מסך 2560 x 1440 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך כרטיס מסך יחיד דגם 760 בגרסת ה OC יתמודד עם מסך 2560 x 1440

ithamar21

Recommended Posts

שלום

יש לי מחשבות לקנות מסך חדש 27EA83R

רציתי לדעת איך יתמודד איתו הכרטיס שלי 760 בגרסת ה OC ?

כמובן במשחקים איך הוא יתמודד ברזולוציה כזאת והאם השיפור באיכות ובגרפיקה של המשחק תשתפר משמעותית ממסך 24 ברזולוציית HD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קונה אני רק חושב על קנייה המסך עולה בארץ הכי זול שמצאתי 4400 שקל.

בחול 3100 אני מתלבט אם לקנות בארץ ולא להזמין באיביי.

לגבי המשחקים כל המשחקים הכבדים CRYSIS 3 BF3 וכל העתידיים BF4 וכל השאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר איביי תקנה מסך קוריאני ב-1500 שקל או 2000 שקל למשל (תלוי איזה דגם)

נפתח דיון נוסף לא מזמן על הנושא הזה. המסכים הקוראיניים הם עם פאנל LG.

http://hwzone.co.il/community/threads/529393-%D7%9E%D7%97%D7%A4%D7%A9-%D7%9E%D7%A1%D7%9A-%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%90%D7%A0%D7%99-%D7%98%D7%95%D7%91-%D7%A2%D7%9D-%D7%A4%D7%90%D7%A0%D7%9C-%D7%90%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%9Eebay

ולידע כללי, מסך כזה מאמץ מאוד את הכרטיס מסך. אני לא יודע לענות לשאלתך

כי יש לי CF 7870 GHZ וגם הם עובדים די קשה במשחקים שונים (CRYSIS 3 לדעתי היה הכי כבד)

לפני כן היה לי HD5850 1GB, והמכנה המשותף לכולם, במשחקי פעולה גוף ראשון, כמו CRYSIS 3, וכו'

הם תמיד היו כמעט על העומס המלא, 95-98 אחוז.

לא יודע אם זה משנה (לא בדקתי את ההבדלים), אבל יש לי גם עוד שני מסכים רגילים (22") מחוברים בו זמנית (אבל לא משחק בהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

המסך הזה מיועד לגרפיקאים ולמפתחיי תמונות ברמה גבוהה, מסכיי האלו מדהימים באיכות שלהם , אבל תיקח בחשבון שהרזולוציה הגבוהה שלהם לא יהיה לך FPS גבוהה כמו למסך 24" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המסכים הקוריאנים האלה קצת מלחיץ אותי להזמין דברים כאלה נראה לי כמו זיוף או איכות זולה ולא יודע כמה אני רוצה להסתכן.

לגבי המסך של LG שאני הצעתי ולגבי ה שהוצע לי פה הם יש הבדל משמעותי באיכות בניהם?

ובאמת המחשבה העיקרית שלי אם לקנות מסך ברזולוציה כזאת זה האם הכרטיס שלי יעמוד בעומס הזה?

כרגע בקרייסס בלי כל הפילטרים אני מריץ אותו על ממוצע 40-55

BF3 מריץ עם כל הפילטרים על 60 בלי בעיה השאלה כמה FPS אני הולך להפסיד והאם זה שווה לי מבחינת ההנאה מהמשחק במסך כזה?

ואם בכלל זה יהיה שחיק בלי שאני אצטרך להתפשר ולהוריד את הגרפיקה במשחק?

בעיקרון בכל מקרה חשבתי על הוספה של כרטיס מה שאני מאמין שכן ישפר משמעותית את היכולת לעמוד ברזולוציה הזאת.

השאלה פה היא אם אני הולך על ה אז להזמין באיביי? אין חשש מזה?

אני שואל את זה כל עוד ובאמת ההבדל באיכות משמעותי מאוד מהמסך של DELL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בדיוק. ה-FPS יהיה הרבה יותר נמוך. למשל אצלי, ב-COD האחרון קיבלתי 90-110 FPS שזה יחסית גבוה,

אבל ב-CRYSIS זה ירד ל60.

תוכל לראות פה את הכרטיס שלך לעומת אחרים במשחק היטמן ברזולוציה דומה, 2560 על 1600

http://www.hardocp.com/article/2013/07/09/gigabyte_gtx_760_oc_version_video_card_review/8#.UfZV1MXMjAN

זה מאמץ משמעותית את הכרטיס וה-FPS יצנחו במהירות.

חפש סרטונים ביוטיוב על הכרטיס הזה עם רזולוציה דומה, בטוח תמצא משהו.

ככה אני עשיתי חיפוש לגבי המסך שלי עם הכרטיס 7870 שרציתי לדעת איך CF 7870 יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המסכים - תוכל להמשיך את הדיון שהבאתי לך כדי לא לסטות מהנושא פה.

אשמח לענות לך שם על כל מה שחסר לך. אבל תקרא את הדיון שם - עניתי על רוב השאלות.

לגבי הכרטיס מסך, אם עכשיו אתה מקבל 50 בממוצע, אז עם מסך כזה אתה תקבל בטח 30 בממוצע. אולי 35.

לפי הבדיקה שהבאתי על היטמן, הכרטיס שלך לא כל כך שונה מכרטיס בודד שלי (7870 GHZ), אז אני מניח שאם תוסיף עוד כרטיס כמו שלך

תקבל תוצאות כמו שלי, אולי יותר טובות, אני לא מנוסה ב-CF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כרטיס יחיד על רזולוציה כזו אתה תרד בהגדרות ללא ספק.

אם אתה לוקח משחק כמו crysis 3 כאינדיקציה אז תבין שגם עם מערך של 760 על הרזולוציה הזו לא תוכל למקסם את ההגדרות כי המשחק הספיציפי הזה מאוד כבד.

בקיצור יהיו משחקים שתתפשר והרבה ויהיו כאלה שלא , להגיד לך את כל המשחקים אני לא יכול אבל תוכל לראות bench לכל משחק שתרצה אם תשמש בגוגל .

אנשים מעלים לרשת את הבדיקות האלה בשביל אנשים במצב שלך אז ת"גגל" ותהיה יותר בטוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...