תוכנת האיחוי דפרגלר שוחטת לי את הדיסק - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת האיחוי דפרגלר שוחטת לי את הדיסק

coperl

Recommended Posts

וינדוס 7 עושה שימוש בתיקיה SVI לכל מיני פעולות מערכת שקשורות בקבצים.

בפעולת דיפרג הוינדוס עושה בו שימוש לגיבוי קבצים חשובים לפני פעולות תחזוקה, וSHADOWCOPY כדי שתוכל להמשיך לעבוד בזמן שקבצים עוברים מקום.

הוינדוס מנהל לבד את התיקיה הזאת, ואתה לא אמור להתערב בעניין.

אם אתה לא מסוגל לשמור על 10GB פנוי לפעולות מערכת, אולי וינדוס 7 לא בשבילך.

תחזור לוינדוס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לומר לך את האמת ,אז פשוט במקום להתעסק עם השטויות שבהם אתה מתעסק ומבזבז זמן .. גבה את כל המידע שעל הדיסק הקשיח שלך ופשוט תסדר את המחיצות מחדש , 30GB למערכת הפעלה מודרנית זה פשוט בדיחה .. לי יש של 128GB שכולו מוקדש למערכת ההפעלה , ז"א רק מחיצה אחת והיא לווינדוס .. וBF3 + תוכנות קטנות ועוד random shit תופסים לי 80GB , ואני מתחרט שפשוט לא רכשתי את אותו הדגם בנפח של 256GB .

ואם בכל זאת אתה מתעקש לנהל מלחמה עם המחשב , אז דבר ראשון תבטל את הSystem Protection , לאורך זמן זה יכול לתפוס לך מקום נכבד מהדיסק הקשיח ,למען האמת היה אצלי כבר מקרה הזוי שזה פשוט התחיל לתפוס לי עשרות GBים על מחיצות כאשר ההגדרה בWindows היתה מבוטלת לאותן המחיצות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייבים לפרמט, יש תוכנות שיכולות להגדיל את C על חשבון D, או לאחד אותם למחיצה אחת.

זה אמור לעבוד בעיקרון בלי בעיה, אבל תמיד יש סיכון קטן בפעולות מסוג זה, כך שגיבוי בכל אופן מומלץ לפני הפעולה.

הכי טוב להשתמש בLIVECD, ולא להריץ תוכנות מהוינדוס שעושות את הפעולה בכמה שלבים עם איתחול.

LIVECD פחות מסוכן, רק כדאי לוודא שמדובר בגרסה חדשה יחסית.

כותרת הדיון היתה צריכה להיות " יש לי רק30GB למחיצת וינדוס 7, איך אני מגדיל אותה?".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...