משלוח MMS ברשת אורנג' - טלפון דור 2 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משלוח MMS ברשת אורנג' - טלפון דור 2

winner

Recommended Posts

מקווה שאני בפורום הנכון

יש לנו טלפון פשוט Panasonic X200 ברשת אורנג' שאנחנו מנסים לשלוח ממנו הודעות MMS וזה לא עובד

ה-SIM נבדק בתחנת שירות במכשיר אחר והצליח לשלוח ממנו MMS, כך שכנראה שהגדרות החשבון נכונות.

דיברנו כמה פעמים עם נציגי שירות, שלחנו SMS למספר 9999 וקיבלנו פרופילים של GRPS ו-MMS למכשיר, ועדיין אי אפשר לשלוח ממנו MMS.

האם מישהו נתקל בבעיה במשלוח MMS ברשת ORANGE ? האם ניתן לבצע זאת במכשיר שהוא דור 2 בלבד ?

תודה למגיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MMS זה פיצ'ר פרה-היסטורי שאין שום סיבה בעולם לעבוד איתו. זה גרוע, זה באיכות נמוכה, זה כמעט אף פעם לא עובד (.....) ומעל הכל - זה עולה הון תועפות - למיטב ידיעתי מעל שקל להודעה בודדת בכל החברות, ולא נכלל בשום חבילה בלתי מוגבלת כחלק מהחבילה.

פשוט תתקדם לטלפון נורמלי ותשתמש ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרה היסטורי או לא, אנחנו תקועים כרגע עם תמונות חשובות שכלואות בתוך מכשיר שהדרך היחידה שלו לצאת לעולם (פרט לתקשורת דור 2) היא בחיבור IR שאין לנו אף מחשב עם יכולת לקלוט אותו. חיפשתי מתאם IR ל- ובחנויות ה-"נורמאליות" אין כזה. במקומות שמצאתי מתאמים כאלו, אין שום מפרט טכני ובמקרים שיש, לא מציינים תמיכה ב-WIN7 ומעלה, כך שאני בספק אם אוכל למצוא דריוורים למתאם כזה עבור המחשב שלי.

למישהו יש רעיון איך לחלץ את התמונות מהמכשיר במצב הנתון ? הן חשובות לנו מאוד.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MMS עובד רק בדור 3, בגלל זה אתה לא יכול.

האופציה שאתה יכול לעשות זה ללכת למרכז שירות לבקש שיעברו לך את התמונות דרך IR, במידה ויש להם עדין את המכשיר הישן שמעביר (סלברייט שהוא לא טאץ).

אבל אני בספק שיעזור לך במרכזי שירות הכי טוב זה לנסות בעצמך להעביר אותם... מה עם BT? יש במכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לי יש ל IR כמו חדש ועדיין בקופסא בערך 8 שנים

זה אכן לא עובד ב win7 אבל לא סיפור להשיג xp

הוא היה פועל לי בכל מכשיר שניסיתי לחבר אליו, אני זוכר שכל מכשיר יש הגבלה מסויימת לגודל קובץ שניתן להעביר בפעם אחת, מ 32KB שזה הכי נמוך ועד לגדלים של 1MB שרק בסמסונגים הישנים היה ניתן להעביר, המהירות בערך 4KB לשניה, בסמסונג זה היה מאד מהיר בערך פי 5

איזה ..:) הייתי משתמש בו גם כמודם אינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...