שאלה על דרייברים של AMD - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על דרייברים של AMD

gal651

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לקריסיס 3.. גם לי יש אותה בעיה שהמחשב לא חוזר ממצב שינה.. מאוד מעצבן ועדיין לא פתרתי זאת.. פשוט ביטלתי את האפשרות ואני לא משתמש בה יותר עד שאני אמצא פתרון חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי גם לפעמים אני בא למחשב ואני רואה את נורת המארז דולקת ונורת המסך כחולה אבל המסך לא נדלק ברגע שאני מנסה בכל דרך להפעילו , יש לי מסך U2410 , נראה לי שלוח האם שלי מתקלקל , אני כבר לא יודע מה לעשות :smiley-computer012:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי גם לפעמים אני בא למחשב ואני רואה את נורת המארז דולקת ונורת המסך כחולה אבל המסך לא נדלק ברגע שאני מנסה בכל דרך להפעילו , יש לי מסך U2410 , נראה לי שלוח האם שלי מתקלקל , אני כבר לא יודע מה לעשות :smiley-computer012:

בדיוק מה שקורה גם אצלי. קרה לי בערך 3 פעמים בחודש האחרון. ממש מעצבן. רק ריסט עוזר..

יש לי CF 7870 GHZ

ולא החלפתי עדיין (יש לי את האחרונים). ממש מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לבדוק כמה דברים:

1. להוציא את הכרטיס החיצוני, להתקין את הדרייבר של המובנה ולחבר את המסך למובנה(ליבה גרפית), החיבור על הלוח.

2. לעדכן את הדרייבר לאחרון 13.6 BETA2(אחלה דרייבר), להסיר דרייבר כמו שצריך ולפי הסדר הבא:

http://hwzone.co.il/community/threads/526511-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%A1%D7%A8%D7%AA-%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%91%D7%A8-%D7%9C%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1-%D7%9E%D7%A1%D7%9A-%D7%91%D7%A6%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%99%D7%A2%D7%99%D7%9C%D7%94

3. לבדוק בלוח אולי קיימת אפשרות כמו אצלי להפעיל מצב התעוררות דרך עכבר ומקלדת:

wXWlm73.png

2d3xpLM.png

4. לשנות את הערכים באפשרויות צריכת חשמל בלוח הבקרה.

5. לנסות השתלטות מרחוק כדי להדליק.

6. לנסות התקנה של אחר.

אומר את זה שוב...ברוב המקרים האלו הדרייברים של כרטיס המסך אשמים..במיוחד של AMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לאחר בדיקת כרטיס המסך שלי 7970 גם במחשב אחר , וגם ראיתי שברגע שאני מכוון בהגדרות מתקדמות בצריכת החשמל לכיבויי המסך לאחר דקה , ראיתי שפשוט לאחר דקה המסך נכבה וברגע שאני רוצה להדלקו עם העכבר אז המחש עושה ריסטרט כל הזמן, וזה חוץ מכל הבעיות שכתבתי בשירשור של תמיכה טכנית היום, החלפתי זמנית לכרטיס 6850 ישן שלי ואין לי כל תופעה כזו או כל תקלה בהתקנת מערכת הפעלה 7, לכן אני מחזיר את הכרטיס לחנות להחלפה באחר , נאמר לי שיש להם 7970 רפרנט רגיל עם המאוורר בקצה של שפיר, אני מקווה שאיתו לא יהיו לי בעיות משונות כאלו שלא ניתקלתי בכל 20 שנות נסיוני עם מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...