מי שמבין במכונות כביסה שייכנס בבקשה... (סחיטה) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי שמבין במכונות כביסה שייכנס בבקשה... (סחיטה)

GIlan

Recommended Posts

שלום יש לי מכונה של קריסטל שעובדת טוב חוץ ממשהו אחד שמטריד אותי ...

הסחיטה שלה אורכה כ10 דקות . ב2 התוכנות גם כותנה וגם בגדים רגילים

האם זה תקין?

לא הורס את הבגדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכונה סך הכל יכולה להסתובב במהירויות שונות ולתת לכוחות הG לעשות את העבודה על ערימת הבגדים.

אחרי שהיא מסתובבת 10 דקות הספיגה העודפת תצטמצם והבגדים עדיין יהיו רטובים.

אם אתה חושב שהבגדים יותר מדי עמוסים במים, תשקול אפילו לתת למכונה עוד 10 דקות להתסובב.

התהליך לוקח זמן, והרבה פחות מזיק(ופחות אפקטיבי) מסחיטה אלימה:

images?q=tbn:ANd9GcQx75S3_SNrN1TvoNZrg6wCvuJ2thN2i4dcuSEPVGZllGLkLBOaE_vnNB0b

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המכונה עושה את זה ומגיעה לסיום התוכנית זה אומר שהתוכנית עובדת עד הסוף, כלומר מבחינת המכונה זה תקין

אם נראה לך יותר מידי אתה יכול לכבות את המכונה בכל רגע שנראה לך, לסובב ידנית את התוכנית לסיום ולחכות את כמות הזמן שצריך עד שתוכל לפתוח את הדלת. אתה יכול לדעת מתיי המכנה מסיימת להתרוקן ממים (כדיי שלא תכבה אותה כשהיא עדיין מלאה) לפי השינוי בצליל של המשאבה מהצליל כשהיא מזרימה מים לצליל אחר כשהיא מזרימה בעיקר אוויר ורק השפרצות אחרונות קטנות של מים

אבל ככל שיש יותר מים על הבגדים (שתצתרך לייבש) ככה גם תישאר בבגדים יותר אבנית (מהמים, ולמרות כל כמה שהאבקת כביסה וכו ממיסה אותה משהוא תמיד יישאר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו סחיטה באיומים או רגילה? :)

10 דקות נשמע זמן סביר לגמרי.

אז היא צריכה לסחוט מעל 10 דקות? זה תקין?

- - - תגובה אוחדה: - - -

המכונה סך הכל יכולה להסתובב במהירויות שונות ולתת לכוחות הG לעשות את העבודה על ערימת הבגדים.

אחרי שהיא מסתובבת 10 דקות הספיגה העודפת תצטמצם והבגדים עדיין יהיו רטובים.

אם אתה חושב שהבגדים יותר מדי עמוסים במים, תשקול אפילו לתת למכונה עוד 10 דקות להתסובב.

התהליך לוקח זמן, והרבה פחות מזיק(ופחות אפקטיבי) מסחיטה אלימה:

images?q=tbn:ANd9GcQx75S3_SNrN1TvoNZrg6wCvuJ2thN2i4dcuSEPVGZllGLkLBOaE_vnNB0b

אז זה לא הורס את הבגדים סחיטה במהירות 600 סלד 10 דקות שלמות?...

אני יכול להפסיק לדאוג? :huh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה לא הורס את הבגדים סחיטה במהירות 600 סלד 10 דקות שלמות?...

אני יכול להפסיק לדאוג? :huh:

באופן כללי כן.

ספציפית יכולים להיות בגדים עדינים במיוחד שעדיף לא לכבס במכונה, אבל לאו דווקא בגלל תהליך הסחיטה.

ולהם יש הוראות כיבוס מתאימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדים מומלץ לסחוט במהירות הנמוכה ביותר האפשרית (400 סל"ד בדר"כ). סחיטה מהירה יכולה לשחוק אותם. מומלץ לסחוט בגדים במהירות מקסימלית רק אם מכניסים אותם לאחר מכן למייבש, כי אז זה מאפשר לייבש בפחות זמן ולחסוך בחשמל.

משך זמן הסחיטה אמור להיות קצר יותר בתוכנית הסינטטית מאשר בתוכנית הכותנה.

כמו כן, משך זמן סחיטה של 10 דקות נשמע חשוד. אפילו מכונות מכניות אם אני לא טועה היו סוחטות למשך כ-5 דקות בערך בסיום העבודה. אם זה לא היה בעבר, ייתכן שיש בעייה בכרטיס האלקטרוני של המכונה שלך.

בכלל איזו מכונה יש לך: מכנית או אלקטרונית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדים מומלץ לסחוט במהירות הנמוכה ביותר האפשרית (400 סל"ד בדר"כ). סחיטה מהירה יכולה לשחוק אותם. מומלץ לסחוט בגדים במהירות מקסימלית רק אם מכניסים אותם לאחר מכן למייבש, כי אז זה מאפשר לייבש בפחות זמן ולחסוך בחשמל.

משך זמן הסחיטה אמור להיות קצר יותר בתוכנית הסינטטית מאשר בתוכנית הכותנה.

כמו כן, משך זמן סחיטה של 10 דקות נשמע חשוד. אפילו מכונות מכניות אם אני לא טועה היו סוחטות למשך כ-5 דקות בערך בסיום העבודה. אם זה לא היה בעבר, ייתכן שיש בעייה בכרטיס האלקטרוני של המכונה שלך.

בכלל איזו מכונה יש לך: מכנית או אלקטרונית?

מכנית... והחליפו לי כרטיס אלקטרוני לחדש.. זה לא קשור ככה המכונה סוחטת כ10 דקות... אני לא יודע למה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...