Seasonic 650W VS. FSP Raider 650W - איזה ספק שקט יותר? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seasonic 650W VS. FSP Raider 650W - איזה ספק שקט יותר?

ItachiSan

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי שהספק של Seasonic מדליק את המאוורר רק מטמפ' מסויימת. גם ה FSP עושה את זה?

יאיר, רציתי את הזיכרון הזה בגלל התזמונים שלו (CL9), אבל אמרו לי שזה לא משנה לגיימינג אז אני כנראה אלך על זה:

זיכרון:

Crucial 4GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪146

את הכרטיס מסך כבר קניתי לפני כמה חודשים... מה הבעיה איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם את הכרטיס כבר קנית - תתחדש.

אני לא בטוח לגבי הדלקת המאוורר, אבל מנסיון זה לא אמור להיות רלוונטי. המאווררים הללו אמורים להיות שקטים במיוחד ולא תבחין אם הם עובדים או לא.

לגבי הזכרונות, כפי שאמרו כאן אתה לא תרגיש בהבדל, ואתה גם יכול לקחת סטיק אחד של 8GB ע"מ לחסוך סלוטים ומעט מתח מהלוח.

לוח אם אתה גם יכול להחליף לאחד מבוסס ערכת שבבים B85 כגון B85M-D3H ולחסוך כמה עשרות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבעיה נפתרה- דיברתי עם נציג של TMS ואפשר להחליף את הספק של הבאנדל אם אני משלם את ההפרשים (19 ש"ח).

יאיר, בגלל שלוח אם זה לא חלק שמשדרגים בד"כ אני מעדיף לא לחסוך כאן (אני גם לא חורג מהתקציב שלי אז מעדיף את הלוח המתקדם יותר). את הזכרונות החלפתי לסטיק אחד של Crucail 8GB.

שאלה לגבי הכרטיס מסך- אם בעתיד ארצה לקנות עוד כרטיס ולעשות CrossFire אני צריך כרטיס זהה למה שיש לי היום או שאפשר לערבב?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שאולי הסיסוניק נותן מעט יותר אמפר על מסילת ה-12 וולט, אך הוא כולל רק 3 שנות אחריות.

לגבי לוח האם, אין קשר להשקעה - אתה לוקח לוח-אם עם פיצ'רים שאתה צריך או חושב שתצטרך. ה-H87 הזה אומנם מעולה, אבל לרוב המפרטים הוא די תקוע באמצע.

בנוגע ל-CF אתה יכול לשכוח מזה, הלוח לא תומך (כלומר כן תומך, אבל חריץ PCIE השני פועל רק ב-4X לכן תוגבל בביצועים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק לא שמתי לב להבדלים באחריות. אני אקח את הספק הזה עם 5 שנים: http://www.tms.co.il/product/7668

לוח אני צריך לבדוק. בינתיים זה על הכוונת: http://www.tms.co.il/product/12642

למרות שהוא יקר יחסית (850 ש"ח). אני יכול גם לקחת לוח אחר לא של ג'יגהבייט אם יש משהו אחר מומלץ

על פניו אני לא אעשה CF בשנה-שנתיים הראשונות, אבל אני כן רוצה שתהיה לי האפשרות לעשות את זה בלי הגבלות למינהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...