מה זה כל האתרי פייק האלה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה כל האתרי פייק האלה?

Moty_p

Recommended Posts

אני מדמיין או שהרשת מוצפת באתרים כגון אלה: http://linkz.it/iLk

שכדי להוריד קובץ נפתח לך 3 עד 5 שורות ושם חייב לבחור "במה אתה רוצה לזכות" ואז לתת את הפרטים שלך והסלולרי שלך

עד שאתה לא עושה את כל התהליך הזה (למעשה מוסיף אותך לאיזה רשימת תפוצה של ספאם או ענערף מה) לא נותנים לך להוריד.

אתרים אחרים נותנים לך להוריד את מה שאתה רוצה אבל אז שזה מסיים להוריד אתה מגלה שיש סיסמה וכדי לקבל אותה

הם מפנים אותך בדיוק לסוג האתרים האלה..

אין דרך לעקוף את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהם יתנו לך בסוף את מה שאתה מבקש בכלל? לא הייתי נותן לאתר כזה מידע על מידת הנעליים שלי, לא כל שכן טלפון.

אני מקווה שהאתרים האלה יתרבו, וככה רק אנשים דפוקים שנותנים פרטים ברשת יקבלו טלפונים של סקרי השמנה ותרומות לישיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' אני לא נותן בחיים את הפרטים שלי אני מספיק חכם לדעת שיש כאן משהוא בו נגיד את זה ככה

ב' תגיד אתה חושב פעמיים לפעמים? "אני מקווה שהאתרים האלה יתרבו, וככה רק אנשים דפוקים..." אתה יודע כמה אנשים "דפוקים" יש?

מלא ילדים בני 11 עד 17 כולל בן דוד שלי שתמיד משגע אותי להוריד לו משחקים לא מבינים כלום במחשבים נכנסים לאתרים האלה והם בניגוד אלי נותנים את הפרטים שלהם

אחרי זה אמא ואבא של הילדים האלה צריכים לשבור את הראש למה מגיע לילד שלהם חשבון טלפון מנופח בגלל אסמסים או שירותים אחרים שהילד שלהם נרשם להם בטעות רק כי הוא רצה להוריד איזה משחק או איזה קובץ...

את האתרים האלה צריכים להשמיד כמה שיותר מהר ובכמה שיותר עוצמה. לצערי זה כבר הפך להיות תופעה ברשת שכל קישור שני להורדה זה אתר כזה למעשה

וזה לא סתם, האתרים האלה מצליחים אחרת הם לא היו מתרבים כל כך והם היו יורדים מהרשת בגלל חוסר בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה יוריד ממני את הישיבה הקדושה במירון...

פסדר, הגזמתי קצת. ואף אחד לא האשים אותך בבורות מסוג כלשהו, דרך אגב. כל ששאלתי הוא האם אתה בכלל חושב שבסוף תקבל את מה שבאת בעבורו?

חוץ מזה, מה כל-כך קשה לתת להם מספר שקר מזוייף כלשהו? זה יהיה בעייתי?

ולמען הגילוי הנאות, טרם נתקלתי עוד באתר שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שלא בטוח שאני באמת אקבל את מבוקשי, גם אם כן אני לא מתכוון לתת את הפרטים האלה

ושישלחו לי אס אמ אס(ים) כל שני וחמישי (ועל כל אס אמ אס כזה לחייב אותי בכסף)

זה לא עובר במספר שקר כי אתה מקבל קוד בהודעה כדי לאמת את הפרטים..

"למען הגילוי הנאות, טרם נתקלתי עוד באתר שכזה."

מחר תקבל ממני רשימה יפה יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי מסכים אם זה שמי שנכנס לאתרים כאלה מגיע לו, וטכנאי מחשבים צריכים להתקיים ממשהוא. בשביל משתמש נורמלי (שלא נרשם לאתרים כאלה ולא מורי מהם שטויות) אני רואה פוטנציאל לבעיה מכיוון קצת שונה : מגיע אליו חבר לביקור, מתחיל להוריד לו משחקים ושטויות למחשב, ומדביק לו את המחשב. מכאן והלאה עד לגניבת מידע של בעל המחשב, ספאם וכדומה הדרך מאוד קצרה

"אם אתה לא מכיר את האתר או מישהו שניסה והכל עבר בשלום"

ממש לא, אתר "חכם" יכניס את הפרטים לרשימת המתנה כדיי שכשהמכה תגיע המשתמש כבר לא יזכור מאיפה זה נפל עליו. לאתר שאינו מוכר וידוע כאמין לא נותנים פרטים בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שזה מרמה לכל דבר ועיניין

לרשום משתמש לשירות הודעות לכל החיים שעל כל הודעה הוא משלם על זה כסף בלי לידע אותו על כך רק כי הוא נכנס לאתר כדי להוריד קובץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הגיע הזמן שאותם הורים יתחילו לחנך את ילדיהם מאיפה קונים משחקים, בדיוק כמו שמחנכים לא להסתובב עם זרים או לשים עין שלא ירוקנו להם את הכיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו כל כך קל לסגור את המכשיר הסלולארי לחיוב הפוך (הודעות שנשלחות אליך על חשבונך) ושירותים דומים.

אפילו הצבעה לכוכב נולד ואחרים אפשר לבחור אם לחסום או לא.

כל עוד הבן אדם לא משלם על החשבון של עצמו (כמו ילדים), לא חושב שצריך להשאיר את הפירצה הזו פתוחה בחשבון טלפון..

אני אישית סגרתי לעצמי את הכל. לא רוצה להצביע, לא רוצה חיוב הפוך, כלום.

לא רוצה לקחת סיכון שאולי מאיזו אפילו בטעות ארשם לשירות מתחדש של 40 שקלים לחודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...