מעוניין להתחיל לעבוד ב help desk - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להתחיל לעבוד ב help desk

איליה87

Recommended Posts

שלום לכולם

בגדול אני מעוניין להכנס לתחום המחשבים ולהתחיל כתכנאי מחשבים או help desk על מנת שאוכל להתקדם משם

אין לי שום ניסיון בתחום מלבד הניסיון הבייתי בהרכבת מחשבים תקלות קטנות בייתייות של וינדוסים דרייברים ושימוש בתוכנות פשוטות שלרוב אין שימוש בהם בסביבת העבודה

התחלתי קורס mcsa והפסקתי אותו במחשבה שכדאי אולי בכל זאת לעשות קורס תכנאי מחשבים קודם כל ולנסות להשתלב בעבודה בתור תכנאי פשוט או help desk ללא ניסיון.

קראתי פה הרבא ומנסיון שלי בקורס באמת לא מלמדים אותך את התכלס את העבודה אלה יותר את כל מה שמסביב ורצים עם החומר קדימה מבלי להתעקב יותר מידי, סוג של טעימות ממש על קצה המזלג בנוסף לזה מדיבור עם תלמידים מקורסים שונים מה שעושים זה מלמדים אותך איך לעבור את ההסמכות.

השאלה העם בכל זאת לאחר קבלת תעודה של תכנאי יהיה יותר קל להתקבל לתחום התכנאים ו help desk ומשם כבר אני מאמין שהסתדר.

זה הכייון הנכון בשבילי כאשר אני ללא שום ניסיון עבודתי בתחום וחדש לי עניין התקלות והתמיכה בסבית העבודה serverim וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעודה של טכנאי לא שווה דבר. MCSA משמעותית עדיפה ואם אינני טועה כיום קוראים לזה MCITP.

בכל מקרה את הלימודים העיקריים וגם את הניסיון תצבור מניסוי וטעיה במכונות וירטואליות שתרים בבית.

תנסה למצוא עבודה בתחום help desk הכי פשוטה שיש בenterprise כלשהו ומשם תתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה ממליץ זה לסיים mcsa/mcitp שזה אותו התחום בעצם רק שם שונה

וכך יהיה יותר קל להתקבל ולהכנס לתחום המחשבים כאשר אני מתחיל בעצם מתפקידים יותר פשוטים כמו טכנאי או help desk צובר ניסיון ואז יהיה אפשר להתקדם לתחום הרשתות משם

כי לסיים רק תכנאי מחשבים בתור התחלה לא יאפשר לי יותר מידי אופציות ללא ניסיון להתחיל בכלל איזה שהי עבודה בתחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...