רעש בכרטיס מסך - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעש בכרטיס מסך

spider272

Recommended Posts

אם אתה אמיץ ובעל חוש טכני מפותח, תוכל להחליף רכיב בעצמך עם קצת מאמץ. אבל האופציה הסבירה היא החלפת לוח. לך למדור יש שניה פה, לא יודע אם תמצא את מה שאתה מחפש לקניה כחדש. אגב, איזה מעבד יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך קוראים לרכיב הזה ביכלל?האם זה אולי מייצב מתח של הכרטיס מסך?אני לא יודע איזה חלק זה .המעבד: E7500

האם יכול להיהות שזה נהרס ביגלל שעשיתי דרך התוכנה והעליתי מהירויות יותר מ 20 כל פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יכול להיות שזה נהרס בגלל שעשיתי דרך התוכנה והעליתי מהירויות יותר מ 20 כל פעם?

לא ..אחרת היה קורה משהו בכרטיס עצמו.

לא הייתי הולך על החלפת הרכיב, יכול להיות שהלכו עוד כמה רכיבים והם אינם נראים לעין.

אולי הלוח פשוט כבר עשה את שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני פשוט כבר מיואש..לקחתי לוח ממחשב ישן..EP43..חיברתי שם הכל..ועדיין.אותו דבר..אותו רעש במאמץ...

- - - תגובה אוחדה: - - -

שהמאורר של הכרטיס מנותק..שמקרבים תאוזן..הרעש פשוט בא מכיוון של אמצע המאורר שזה אומר שהאפשרות היחידה היא הליבה של הכרטיס..או שזה אחד הריבועים השחורים שיש על הכרטיס..לא יודע איך קוראים לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשהה תעזור לי מה אני צריך לעשות יכול ליהיות יש איזה הגדרה שצריך לשנותתת בקשה אין לי כסף לכרטיס חדש עכשיו

http://www.siz.co.il/my/zlogibjadf4y.bmp

http://www.siz.co.il/my/zlogibjadf4y.bmp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעלה ביטמאפ, זה פשוט זוועה. לסקרינשוטים תשתמש בפורמט PNG. ותדע שיש אחלה של כרטיסים ביד שניה, כרטיס משומש כמו שלך יעלה כ-100 שקלים. וכן, המספר ההזוי כנראה קשור לתקלה אלקטרונית מסוג זה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זו מעבד ולוח אחרים..ובלוח הזה זה כניראה שמתי שלא מאמצים תמעבד אז הוא על מהירות יותר נמוכה..הדוד משה.לקחתי כרטיס אחר אותו דבר שמתי במערכת אצלי..ואותו רעש

גם ספק אחר לא עזר.האם לפרמט תמחשב?אני ממש לא רוצה שישרף לי רכיב עכשיו.זה הדבר האחרון שחסר לי.

במיקרה כזה לא ניתקלתי/קראתי בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...