מחפשת רום מומלץ ל-SGS3. רצוי מבוסס על הגרסה של סמסונג+ שאלה לגבי KIES - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשת רום מומלץ ל-SGS3. רצוי מבוסס על הגרסה של סמסונג+ שאלה לגבי KIES

ssib

Recommended Posts

היי לכולם

היות והתקנתי רוט, אינה מאפשרת לי לעדכן אוטמטית את גרסת המכשיר.

כרגע אני תקועה עם 4.1.1 - אפילו לא זכיתי לעבור לגרסה 4.1.2 בה מתאפשר מסך כפול :undecided:

בכל מקרה, היות והבנתי שאם ברצוני לעדכן גרסה עלי לצרוב אחת חדשה, אז למה כבר לא לעדכן למשהו עדיף.

השאלה על מה כדאי ללכת. הייתי רוצה משהו שיתן לי את מירב הפיצ'רים אבל בה בעת גם לא לאבד תכונות שסמסונג הוסיפה כמו אותו מסך כפול שאמנם טרם יצא לי להשתמש בו אבל הוא נשמע לי דיי שווה. לכן, חשבתי שכדאי ללכת על רום מבוסס .

האם יש כזה רק אחד? אם יותר, מה ההבדלים בינהם ומה מומלץ?

אם יש משהו אחר ממש מומלץ ולא מבוסס אשמח לשמוע גם - רצוי כמובן עם הסבר מה כ"כ טוב בו.

תודה לעוזרים ושבוע נעים וקריר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ספלאשי.

היה לך נסיון רק עם אומגה או שניסית גם אחרים והוא היה עדיף עליהם?

את זוכרת במקרה מה הוא נותן - ובבקשה אשמח אם לא אשלח לרשימת הפיצ'רים באנגלית היות ואת המשמעות של חלקם לצערי עדיין איני מבינה.

דבר נוסף,

בינתים ראיתי פה בפורום גם המלצות לגבי הרומים הבאים - שאם הבנתי נכון גם הם מבוססי הגרסה של סמסונג:

FoxHound

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1708371:

Android Revolution HD

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1797334

אגב, אם הבנתי נכון יש רומים שבין היתר מאפשרים מעבר שירים או כל מיני פיצ'רים אחרים דרך השלט באוזניה. האם מדובר גם על שאינן של (מי יודע אולי אפילו BT) ועל איזה רומים מדובר?

דבר נוסף, אם הבנתי נכון אם אני רוצה לחבר בין המכשיר לטלפון על גבי ה-WIFI עלי לעשות זאת דרך KIES. מצד שני נדמה לי שקראתי משהו על כך שזו אינה האפ המומלצת ביותר להתקנה (אילו נזקים היא גורמת?) אם כך,

בהנחה שאחליף רום לכזה מבוסס האם עדיין אוכל להתקינה (כולל את ה-KIES AIR שהיא בעצם זו החשובה יותר)

ובכלל, האם יש אפ אחרת (או פונקציה באחד הרומים המקוסטמים) המאפשרת לי חיבור בין המחשב למכשיר על-גבי ה-WIFI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי הרבה רומים אחרים ומתוך הרומים מבוססי הסטוק העדפתי את אומגה.

אני לא זוכרת תכונות בפרטים מדוייקים אבל יש אפשרות בסיסית בהתקנה שהוא נותן לך לבחור מה להתקין או לא להתקין מתוך ה-"Bloatware" של סמסונג (אפליקציות של סמסונג שלא תמיד יש בהן צורך וכך אפשר לחסוך בזכרון, לדעתי זה שימושי).

לגבי ה-KIES אני לא ממש משתמשת בה כי אין לי צורך. להתקנת רומים אני משתמשת ב-Odin או ב-Recovery שמגיע עם הרוט.

בשביל להעביר קבצים דרך Wifi יש שעושות את זה, אפשר להוריד מחנות האפליקציות במכשיר (Play store).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקנתי את 4.2.2 של סמסונג שדלפה לרשת , והגרסה עובדת מצוין , אבל הייתי ממליץ לך לחכות אם את מעוניינת בגרסה הרשמית , כי סמסונג אמורה לשחרר את הגרסה הרשמית והסופית שלהם בשבוע - שבועיים הקרובים. הנה קישור להורדה.(צריבה כרגיל , אם לא תעשי מחיקה מלאה לפני , יישמרו לך אפליקציות והגדרות וזה יהיה כמו עדכון גרסה .ועוד קישור לכלים לs3, שבעזרתם אפשר לעשות רוט , גיבוי ושחזור , להתקין דרייברים ועוד מגוון דברים - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1703488.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...