פורמולה 1 בירושלים , מטרד סביבתי או אירוע מבורך ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורמולה 1 בירושלים , מטרד סביבתי או אירוע מבורך ?

avilavi

Recommended Posts

מישהו הלך לראות את מירוצי המכוניות סביב העיר העתיקה?

2461455470.jpg

3929294654.jpg

מה אתם חושבים על האירוע....

ספורט מוטורי מהשורה הראשונה?

או מטרד סביבתי מיותר וקמפיין טרחני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הייתי שם..

בתור אחד שממש לא חובב את התחום אני חושב שזה היה ממש במקום.

תמיד יהיה את האנשים שלא יאהבו את מה שקורה בגלל דברים כאלה ואחרים, וכמובן שהתקשורת כמו שרק היא יודעת לעשות תציג את הדברים השלילים..

בכל מקרה לפתוח קצת את הראש ולקבל דברים מבחוץ לא יזיק לאף אחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגמה מבורכת ולפי מה שהבנתי גם היישום היה לא רע בכלל (מה זה לעומת האירועים שמשביתים את ת"א כל שני וחמישי). דבר שני, אם להיות קטנוני, לקרוא לאירוע הזה "מירוץ/ים" זו הגזמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מה נסגר עם החוק לספורט מוטורי? כל פעם אני שומע שהחוק לא עובר או שהוא לא מגיע כלל להצבעה....

רק כשמדובר באירוע מפוצץ ספונסרים וכמובן תורם לא מעט להעלאת המוניטין של ראש העיר רגע לפני הבחירות המוניציפליות, הכל כשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קורא לזה מירוץ בעיקר בגלל הסיבה שהם לא מתחרים אחד נגד השני. פשוט מגיעה מכונית, היא עושה 3 הקפות וחוזרת למוסך. נגמר.

אבל היה נחמד, שמו גם מסכים שעזרו פחות או יותר להישאר בעניינים ולראות מה קורה. הבעיה שהייתי חייב ללכת אבל אמרתי שנישאר עוד חצי שעה, חצי שעה הביאו אידיוט שעושה להטוטים עם האופנוע. סוף סוף סיים אז אמרתי נישאר עוד חצי שעה בשביל לראות עוד כמה מכוניות. חצי שעה לא עשו כלום.

התכנון של הזמנים היה לקוי לחלוטין.

זה פורמולה 1, המטרה היא מכוניות. מה הביאו ליצן עם אופנוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא סובל מוטורי אבל חושב שהיה אירוע נפלא (ראיתי קטעים ממנו בטלויזיה).

הפעלולן עם האופנוע (שאיזה מוקיון בעמוד הקודם קרא לו "ליצן") הוא במקרה אחד הפעלולנים המובילים בעולם ולפי מה שאמרו בטלויזיה הוא בא בהתנדבות. חוץ מזה, לפי התגובות של הקהל הוא היה מסמר האירוע.

הם גם הסבירו את העיכוב בין מכונית למכונית בצורך לבדוק את המסלול שחלילה לא יגרם נזק למכוניות מאיזה בקבוק או זבל שמישהו זרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הביאו ליצן עם אופנוע?

אותו ליצן שאתה מדבר עליו נחשב לאחד מרוכבי הפעלולים הכי מוצלחים בעולם.

תעשה קצת שיעורי לבית לפני שאתה זורק שטויות.

השליטה שלו באופנוע היא פשוט אבסולוטית ומדהימה.

קהילת האופנוענים בארץ שאני אחד ממנה, גזזו ציפורניים כדי לראות אותו בפעולה.

וקצת שתקרא עליו:

http://motonew.allmag.co.il/page/94394

------------------

ולחלק מתושבי ירושלים שקראו לזה מטרד הם אידיוטים גמורים שאין בכלל מה להתייחס אליהם.

הלוואי ראש עיר כזה אצלי בעיר שמבין עניין ומביא את אירופה אלינו הבייתה ועוד דבר ששווה באמת לבוא אליו ולא ההופעות המשעממות של אייל גולן.

אירוע ה-Road Show כל פעם מתארח במדינה אחרת וניר ברקת, ראש עיריית ירושלים, כחובב מוטורי ונהג מוטורי בעבר החליט להביא אותם לירושלים והפיק הופעה מדהימה ששאפה לשלמות(!).

לראות פרארי F1 (מכונית פורמולה עם 1000 כ"ס!) על רקע חומות העיר העתיקה פשוט תמונה מדהימה! וזו ממש לא תמונה שרואים כל יום.

והנה סירטון שצילמתי... להנאתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לראות פרארי F1 (מכונית פורמולה עם 1000 כ"ס!) על רקע חומות העיר העתיקה פשוט תמונה מדהימה! וזו ממש לא תמונה שרואים כל יום.

ואחרי שזה מסתיים, להכנס למאזדומטית 1.6 שלך ולהתחמק מגאטסו בדרך חזרה הביתה. :מפנטז:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...