איירסופט (Airsoft) או: משעמם לי בחיים... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איירסופט (Airsoft) או: משעמם לי בחיים...

B.D.B

Recommended Posts

טוב לא נחפור יותר מידי, תמיד אהבתי נשקים ומשחקי מלחמה, אבל יש גבול לכמה אנדרנלין אפשר לקבל ממשחק מחשב.

יש לי יותר מידי זמן פנוי וחשבתי לנסות להצטרף לקבוצת איירסופט. אין לי נסיון בכלל עם התחום, למרות שיש לי אקדח ספרינג מעפן. כן שיחקתי פיינטבול מספר פעמים ונהנתי מאוד. הסיבה שנראה לי לנסות את האיירסופט דווקא זה כי בהשוואה אליו הפיינטבול די מת בארץ.

רציתי לדעת אם יש קבוצות של אנשים בוגרים ולא ילדודס (אני בן 28), שמשחקים טקטית ולוקחים את התחום ברצינות. ואם אפשר מידע כללי על התחום בארץ (יותר בקטע של החוקים בתחום) ולינקים לפורומים מובילים בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שלאתר הזה אין חנות, כאילו יש אבל לא מוכרים שם כלים, רק אביזרים.

לעומת זאת ל-http://www.tacticball.co.il יש חנות די מקיפה.

אם אני מבין נכון החברות מועדון הוא ספציפית לחברה שמפעילה את האתר. מה שאומר שאם אני רוצה לשחק בקייסריה ולקנות כלי מ-http://www.tacticball.co.il צריך להיות חבר בשני המועדונים. אחלה מונופול זה.

בבית ברל (שמופעל ע"י tacticball.co.il) אני רואה שלא צריך להיות חבר מועדון בשביל האימונים הפתוחים. איזה מגרש עדיף בכל מקרה?

יש עוד בכל אופן חוץ מבית ברל וקייסריה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד בכל אופן חוץ מבית ברל וקייסריה?

לכל קבוצה יש איזשהו איזור ביער כלשהו בארץ.

אתה תמיד יכול להצטרף למועדון ירי מעשי (כן הדבר האמיתי). ישנם גם בצפון. ישנה ליגה פעילה עם תחרויות וכו.

לא יוצא לך לירות באנשים בירי מעשי. אין מה להשוות בין זה לאירסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם חשבתי על זה כאופציה, אבל בשורה התחתונה זה פשוט יותר זול ללכת למטווח ולהשכיר . גם ככה ההבדל בין השכרת במטווח ותחרויות ירי מעשי לא כזה גדול. ואין את הכאב ראש של אחזקת , מילא אם היית יכול להשתמש בו גם להגנה עצמית אז זה עוד היה מצדיק את זה.

בשורה התחתונה, מטרות נייר לא יורות עליך חזרה, אז אין פה ממש אנדרנלין.

אין לי עוד שום ציוד, אז אני לא מצליח להבין למה שאיזה קבוצה תקבל אותי. מה גם שאני בכלל עוד לא התנסתי בתחום, מאוד אהבתי פיינטבול, אבל לא יודע איך אני ארגיש לגבי איירסופט וגם שאין לי שמץ אם זה יתאים לי על בסיס שבועי. אתה משחק בקבוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקבוצה שאני הייתי בה אם מישהו היה מביא חבר אז מישהו מהקבוצה היה משאיל לו כלי ומשקפי הגנה (כמובן משהו באיכות נמוכה יחסית) וככה היה יוצא לבן אדם להתנסות קצת.

היות ואין לך אף אחד שיכול להמליץ עליך, הייתי אומר לך לקיסירה/בית ברל ותשכיר כלי כמה פעמים (למרות שיש שם בעיקר ילדודס). אחרי זה כשתראה על מה מדובר תראה אם בא לך לקנות משהו entry level. בזמנו המחירים היו באיזור ה800-900 לכלי בסיסי סביר.

אחרי שתקנה משהו, חפש אם יש קבוצה בטווח הגילאים שלך באיזור שקרוב אליך בפורום ההוא שקישרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה מגניב לגמרי... ! אם היה לי זמן וכסף מיותר גם אני הייתי מצטרף... אפילו שזה לא כמו הפלאטופ שהיה לי בצבא :)

שמעתי שזה כיף ממש ויש אנשים רציניים מאוד בארץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקבוצה שאני הייתי בה אם מישהו היה מביא חבר אז מישהו מהקבוצה היה משאיל לו כלי ומשקפי הגנה (כמובן משהו באיכות נמוכה יחסית) וככה היה יוצא לבן אדם להתנסות קצת.

היות ואין לך אף אחד שיכול להמליץ עליך, הייתי אומר לך לקיסירה/בית ברל ותשכיר כלי כמה פעמים (למרות שיש שם בעיקר ילדודס). אחרי זה כשתראה על מה מדובר תראה אם בא לך לקנות משהו entry level. בזמנו המחירים היו באיזור ה800-900 לכלי בסיסי סביר.

אחרי שתקנה משהו, חפש אם יש קבוצה בטווח הגילאים שלך באיזור שקרוב אליך בפורום ההוא שקישרתי.

אתה לא משחק יותר? אם אתה עדיין כן, אפשר מתישהו להצטרף \ לראות על מה מדובר בדיוק?

לגבי מה לקנות אני די ננעלתי כבר על ה-WE HK416 Open Bolt למרות שצריך לראות בפועל איך זה. (AEG זה לחלשים)

אגב המקום היחידי לכלים זה tacticball.co.il או שיש עוד מקומות? להוציא שוקים וכפרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי כבר שרק הכלי והמחסניות (אי אפשר לשחק רק עם HiCap אחת כמו ב-AEG) יגעו ל-3 אלף. האמת שחשבתי לרדת ל-SCAR-L ולהרוויח עוד מחסנית וחצי.

חוץ מכלים, אפשר לייבא הכל מחו"ל לא? בטח גם כלים אבל עם הרבה כאב ראש.

תגיד כמה מחסניות ניתן למלא מבקבוק GG? והאם יש טעם במחסניות CO2 במדינה חמה כמו שלנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...