מה עושים עם מגילת העצמאות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עושים עם מגילת העצמאות?

Googleness

Recommended Posts

אני לפני מעבר דירה ואני מנקה את המחסנים והזבל בבית אז בין שקיות זבל למכירות של דברים ביד 2 נתקלתי במגילת העצמאות מודפסת ומהודרת שחולקה בעיתון מעריב לכבוד יום העצמאות ה11 של מדינת .

חבל לי לזרוק את זה ואני יודע שאם אני אשמור אותה היא תיהרס לחלוטין...

שווה משהו? לזרוק לפח? יש מישהו שקונה דברים כאלה? מוזיאון עממי של שכונה או משהו לתרום לו אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה למכור, אני חושב שיש מי שימצא - במיוחד אם המחיר יהיה סביר לצעירים בקומונה שמחפשים מה הם עוד לא תלו על הקיר בסלון

אגב למי שאמר דגל/דברי קודש

כמו כל מוצר אחר, גם הדגל הוא מוצר. אם הוא שמיש הוא שמיש, אם הוא ניתן לתיקון מתקנים, אם יש שימוש אחר למה שנשאר ממנו כמו לסגור חור שנכנסת ממנו רוח פרצים אז שיהיה שם. Reuse Repair Recycle. ואם לא זה, לא זה ולא זה, אז לפח (ויש הבדל גדול בין לסגור חור של רוח פרצים אם הדגל.לזרוק אותו בשקט לפח ועד ללשרוף אותו מול כולם בהפגנה. אחד נעשה בשקט, בלי קשר למדינה ובלי השפעה עליה, השני במתכוון לצורך תעמולה נגד המדינה) דיי, אם אתם רוצים לתת כבוד למדינה (ויש כבוד) אז רצוי לתת אותו לדבר האמיתי (ויש מספיק דרכים איך) ולא לחתיכת בד/פלסטיק שמצוייר עליה סמל

וגם "דברי קודש" הם מוצר. אם אתה לא צריך אותם והם שמישים, תן למישהוא אחר שרוצה. אם הם קרועים ולא שמישים, כדיי לגנוז עוד ועוד נייר צריך שיהיה בעולם מקום אינסופי לשמור אותו + כמות אינסופית של עצים להדפיס חדש. מכיוון שאין לא את זה ולא את זה, מקומם בפח מיחזור נייר - אם אתה מחפש להיפטר מהספר כנראה שיש לך חדש במקומו, אז זה לא שאין לך את הספר הזה בכלל, והספר הישן יעשה לפחות משהוא מועיל בסיום חייו (יתן נייר לייצור של נייר חדש) במקם להירקב אי שם בגניזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...