דבר מגניב!!! מישהו יודע איפה אפשר לקנות דבר כזה וכמה זה עולה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דבר מגניב!!! מישהו יודע איפה אפשר לקנות דבר כזה וכמה זה עולה?

Gizmo_Gizmo_New

Recommended Posts

לא ברור לי האם מדובר בסימולטור נהיגה אמיתי שבאמת מיועד לשימוש ללימוד נהיגה כאחד השלבים להכנה למבחן תאוריה הדרוש לקבלת רישיון נהיגה, או סתם סימולטור ארקיד מהסוג של אלו שהיו פעם באולמות הארקיד בקניונים בארץ (יעני, כמו Aqua Jet ו-Alpine Racer של נאמקו), לפני שהאולמות דעכו למשחקיות של היום.

וגם אם קיימים סימולטורי נהיגה ללימוד להכנה לתיאוריה, אין לי מושג האם הם אמורים לזוז כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה שסימולטור ללימוד נהיגה רגילה יזוז ככה.

זה סימולטור שמיועד ללימוד נהיגה מתקדמת, איפה שלהרגיש את הכוחות שפועלים על הרכב הוא חלק חיוני מלהצליח לשלוט בו כיאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שהציע לקנות , כבר יש לי , אני לא יכול לנסוע בו ככה לצערי, מסוכן מדי.

הסימולטור הזה מדמה תחושות שמרגישים ברכב כשנוהגים כך (כוחות G) ובניגוד למציאות - אם מתהפכים במשחק, החיים ממשיכים כרגיל.

בקיצור אני עדיין אשמח לשמוע היכן ניתן להשיג כזה. הוידאו צולם בארץ ולכן אני מאמין שיש כזה בארץ ואפשר לרכוש כאן כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקישור הוא למכשיר אחר, כתבתי לך בדף הראשון... אני מחפש מכשיר כמו בוידאו, שכולו מסתובב על ציר, תסתכל בוידאו בהודעה הראשונה, המכשיר מסתובב גם על ציר ימינה ושמאלה ולא מקובע במקום, הוא יותר משוכלל מה- SIMCRAFT. כזה אני מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש חברה אחרת, בשם ELSACO, והם עושים את מה שאתה מחפש.

http://www.motion-sim.cz/ זה אתר של המוצר, ובמחיר כתוב שם את הדבר הבא:

Cost of the basic model 4DOF with 3D TV screen is equal to middle class car.

[h=3]For more information, please, write to sim@elsaco.cz.[/h]

קבל עוד וידאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...