המלצה לרמקולים לרכב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרמקולים לרכב

אליקו חדד

Recommended Posts

טוב אז ככה.. תקשיבו אני קצת חדש בנושא ואני לא מבין יותר מידי בדברים האלה

אבל אני רוצה לקנות רמקולים לרכב טובים ואיכותיים ששומעים בהם נקי ויפה

אז אני מעדיף את החברה הכי טובה שאתם מכירים אני יודע שיש את הדבר הזה של הרמקולים אם הקומפוננט שבא אם עוד דברים ביחד אז תמליצו לי גם על זה מה יהיה יותר טוב? 4 רמקולים לרכב? או 2 סט קומפוננט?

אז ככה התקציב שלי לעכשיו 3000-2500 ואם יש משהו יותר טוב בקצת יותר כסף אז אפשר להתפשר גם על זה העיכר תביאו :]

מגבר וסאב לא צריך ישלי כבר

מגבר : Pulse Audio BA-4400 1600 Watt http://ahi-zol.do.am/photo/mgbrims/4_channel/pulse_audio_ba_4400/4-0-42

סאב ישלי של לא מכיר אותו כל כך אבל יודע שיש עליו 1600 וואט

תודה לעוזרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעודכן במה שקורה היום, את המערכת הרכבתי לפני 3 שנים, יש לי קומפוננטיים של מורל ״דוטק אוביישן״ אחלה רמקולים עם סאונד רך ונעים, מתאים להרבה סגנונות בעיקר שחורה למרות שזה לא מה שאני שומע.

מיד ששמעתי את המורל בהשוואה לחברות אחרות הבנתי שזה הצליל, שמעתי עוד כמה כמו למשל ״הרץ״ אך הם נשמעו לי מתכתיים מדי.

המלצה חשובה חשובה..לא לשים מאחורה, זה לא נכון וזו טעות.

מה שאתה צריך זה קומפוננטיים וסאב טוב.

חשוב לא לשים מאחורה כיוון שהם משתלטים על הסאונד שמגיע מקדימה והוא האיכותי מהקומפוננט, הנכון הוא לקבל את הסאונד מקדימה כמו שאתה יושב בהופעה והזמר מולך ולא מאחורייך, קשה להתרגל בהתחלה אך אחרי זה זה הכי טבעי שיש, חוץ מזה פחות ויברציות מהמגש האחורי ואנשים שיושבים אחורה לא יגידו לך אתה קורע לי את האוזניים תנמיך ...

בקשר לסאב עדיף תיבה אטומה ולא עם פתח ליציאת אוויר(נותן בס ממוקד יותר כמו ירייה ולא בס רועד, לא מדוייק שמשמש בעיקר לפוזה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה רגילים תקנה קומפוננטים ושים אותם קדימה בגלל שיש לך כבר סאב ועדיף שתחבר אותם למגבר בגדול תקשיב לעידן ולגבי התיבה לסאב כל אחד והטעם שלו תיבה סגור יכולה לקצר את החיים של הסאב אבל זה לא משהו ממש קריטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אין בעיה אחי אבל לא ממש עזרתם לי..

אני ביקשתי המלצה לרמקולים/קומפוננטים לרכב, חברה וגם סוג מסויים [כמה וואט,איזה סוג]

יהיה אפילו יותר טוב אם תביאו לי את סוג הרמקולים בקישור כדי שאני יראה אותך איך הם נראים וידע עליהם קצת יותר

התקציב שלי הוא 3000-2500 אבל אני רוצה באמת משהו ממש טוב אם חברה אמינה וטובה ושאני לא יפחד להגביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאה לא ראיתי שרשמת את דגם המגבר, מצטער.

אם הוא טוב אני לא יודע, כמו שהזכרתי אני לא מעודכן כבר 3 שנים לפחות.

יש עוד פורום שממש מבינים שם באאודיו לרכב ופעם הייתי חבר שם, כולל מפגשים בימי שישי בצהריים, כל אחד היה בא עם המערכת שלו ומשוויץ.

שם הפורום קארספורום, יש שם חברה רציניים.

עכשיו ראיתי את המגבר ואת האמת הוא לא נראה משהו, תצטרך להסגר על תקציב..היה מגבר של jbl 1004 שהיה אחד הטובים בטווח של 1000 שקל, מגבר מצויין.

כבר בין 3-4 שנים הוא שומר על אותו מחיר ולא יורד, זה אומר משהו:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=680839

והסט הזה גם חזק כבר כמה שנים:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=507643

יש גם יותר יקרים, לא נראה לי שצריך יותר...זה גם נכנס בתקציב שהצבת רמקולים+ מגבר.

תבדוק מה קוטר הרמקולים שאתה צריך בדלתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אוטו זה בכלל? ואם אתה מתכונן להרכיב לבד? יכול להיות שתצתרך לקנות ספייסרים לרמקולים בדלתות (סתם שאלה משהו יודע מה הסיבה שאנטר לא עובד לי בפורום ואני יכול לכתוב רק בשורה אחת בגלל זה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליקו אתה אומנם נשמע לי כמו טרול, אך אני אחרוג ממנהגי ואקדם אותך בברכת ברוך הבא

אמנם זהו לא הפורום הייעודי עבור הבקשה שלך, וקארספורום יעזרו לך הרבה יותר. בכל אופן זה המון טעם אישי. ישנם לא מעט טובים ואיכותיים , אך צליל הוא עניין סובייקטיבי ובאותה קבוצת מחיר תוכל להכניס לא מעט דגמים, לכן אני ממליץ לך להנעל על מספר דגמים במחיר והתאם למטרה שלך מבחינת הספק וגודל ופשוט לשמוע אותם.

מה שמתאים לאחר לא בהכרח יערוב לאוזן שלך.

אני אישית משתמש ביומיום בסט של דוטק אוביישן שהם מאוד לטעמי וכפי שידידי כבר הזכיר קודם כל תשקיע בבמה הקדמית.

אל תחסוך על התקנה וכיוונים,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו בקשר לשאלה ששאלו אותי שאיזה אוטו ישלי? אז ישלי כרגע מצובישי כריזמה אבל אני לא מתכנן לבנות עלייה את המערכת..

אני מתכנן להביא חדש והכיוונים בנתיים זה מאזדה 3 האצ'בק או הונדה אקורד

ואם אני מרכיב לבד את המערכת? אז לא ישלי מקום שיכול להרכיב לי את הכל בלי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שבמאזה ישנה בעיה להחליף את המערכת המובנת של הרכב, משנת 2008 זה חצי נחמה כי יש , אני החלפתי את המקורית למסך נגיעה של jvc שעלה לי אז 8000 עם חיבורים מזהב וכאלה, היה דגם מעולה בזמנו..

בהזדמנות אספר לך איך מחפליפים שם את המערכת המקורית..(סיפור לא קטן).

את כל המערכת וההחלפה הרכבתי לבד,עבדתי לפני שנים רבות אצל אחד המתקינים הגדולים בצפון ככה שיש לי קצת מושג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה במאזדה הרמקולים שבדלתות הם ביצה קטנים שאני לא זוכר תמידה שלהם תצתרך לעשות קומבינה כדי להרכיב רמקול עגול כמו רוב הקומפוננטים

וגבי ההונדה אני לא יודע

ולהחליף את הרדיו המקורי זה ממש לא בעיה אני החלפתי אותו לחבר שיש לו מאזדה 3 2009 (הצורה החדשה) הזמנתי לו את המתאם הזה שהוא מגיע עם מתאם לחוטים של הרדיו ושל האנטנה וה מתאם לדשבורד משהו כמו זה רק מוכר אחר נראה לי:

http://www.ebay.com/itm/2010-2012-Mazda-3-Radio-Installation-Dash-Kit-Harness-Antenna-PKG342-/270928235325?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3f1494cb3d&vxp=mtr

עלה לו בערך 250 שקל ובזכות המתאמים לא היה צורך לחתוך שום כבל של האוטו וככה שמרתי לו על המקוריות שאם הוא ירצה למכור תאוטו לא תהיה בעיה להחזיר את הרדיו הישן ב2 דקות

ושים לב שעם מתאם כזה אתה יכול להתקין רדיו רגיל ורדיו עם מסך מגע סטנדרטי מבחינת המידות ואני ממליץ לך להזמין מתאם כזה בעצמך כי בארץ זה יכול לעלות לך גם יותר מכפול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...