מתלבט על שניי קורסים PC\MCITP - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט על שניי קורסים PC\MCITP

kobi1473

Recommended Posts

שלום שמי קובי ואני מעוניין ללמוד במכללה למנהל 2 קורסים שונים או לשלב בניהם:

האחד זה ללמוד טכנאי מחשבים (ׂPCׂ) והשני זה Mcitp Enterprise Administrator

1 ) מה יותר כדאי ללמוד ראשון טכנאי או Mcitp ??

2 ) האם כדי בכלל לקחת את אחד מהקורסים האלה

ומה יותר שווה מבינהם בשוק העבודה היום ??

3 ) יש לי ידע סביר במחשבים החלפת חלקים,התקנות מערכות הפעלה מכל הסוגים,

התעסקות בטרמינל האם זה יספיק לי כדי ללכת ישר ללמוד Mcitp

או שמה כדי לי להתחיל מאפס ולאט להיתקדם הלאה ???

אני ישמח לקבל תשובות מכל מי שירצה לשתף אותי בקורסים שהוא עשה

ובמיוחד ממי שעבר קורסים כאלה ויש לי עבודה מסודרת..

תודה ויום נעים לכולכם !! (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקראת סיום של הקורס הראשון שהזכרת, אנסה להיות עדין.. כי קשה לי להיזכר בדבר טוב שבאמת הועיל לי

אם היית מפרט טוב יותר מה אתה יודע+נסיון זה היה יכול יותר לעזור, אם אתה אוהב מחשבים וחי את זה וסקרן לכל דבר חדש, לא מפחד משגיאות, אוהב לנבור במערכת, ומרגיש שאתה שולט טוב.- תוציא את הקורס מחשבים מהרשימה כי אתה תסבול כמוני ולא תסתדר עם קצב הלימוד, אני במכללה מאד ידועה ומפורסמת והייתי בהלם מסוג האנשים שהגיעו לקורס הזה- כל דבר חדש להם, שלא לדבר על רמת האינטליגנציה שלהם... ממש לא אנשי מחשבים

אני אישית לא למדתי שום דבר משמעותי מהקורס, היו לא מעט שיעורים שבסיומם הרגשתי שסתם באתי חבל על הנסיעות הזמן והכסף

בעידן שכל דבר מוצאים פתרון בגוגל והמערכות מתקדמות ש"מתקנות עצמם לבד" או מפנות אותך לתיקונים בשפה שברורה לכל בר דעת, כבר לא שווה לשלם כסף על לימודים שכל נושא נמרח שיעור שלם, בזמן שאתה פותח ויקיפדיה/ ובכמה דקות למדת אפילו הרבה יותר בלי שתצטרך להירדם מהמרצה והשאלות המעייפות.

לגבי mcitp אני חושב שכיום זה שונה ל mcsa 2012/2008 יש הרבה מודולים בקורסי רשתות( etc.CCNA) לא כל מכללה שתלמד mcitp תעשה בסופו של דבר מבחנים דומים. אתה תטצרך להחליט, ואת זה תידע לפי הסילבוס שתבקש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני רוצה להודות לך שהקדשת לי מזמנך וענית לי חח סוף סוף,גם אני חשבתי על זה והסכמתי איתך במיוחד אחרי שראיתי את הדף של מערכי השיעור שאלמד,לאורך כל הקורס ורוב הדברים שהיו שם זה דברים שאני יודע אותם כמו: התקנת מערכות הפעלה,התקנת תוכנות הרכבת חלקים,

קצת ידע בלינוקס פיתרון תקלות,ותמיכה טכנית וכד'.

השאלה אם זה באמת מספיק לי כדי לגשת ישר /Mcitp ???

(Msca 2008/2012), וכמובן שאם אני מחליט לגשת לרשתות,אני יבחר במכללה שתיתן לי את הטוב ביותר בהקשר של מבחנים ויחס כי אחרת חבל לי על הכסף.

נ.ב איך המכללה למנהל הם טובים ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כזה שמרבה לכתוב בפורומים, (בלשון המעטה..) נתקלתי במקרה בהודעה שלך והרגשתי צורך לכתוב מתסכול על הכסף והזמן שבזבזתי.

ולדעתי אם זו ההתלבטות שלך, תלך ישר ללמוד רשתות אפ' בלי לחשוב יותר מידי, וגם אם חסר לך רקע למרות שלא נראה לי, עדיף שתלך על זה. ורק לא טכנאי או איזה שם מפוצץ אחר לאותו קורס

לגבי המכללה למנהל, אני מיד אחרי הם הראשונים שהלכתי אליהם מסיבות מסיבות מרחק, זה היה לא רחוק מהבית

אני לא אוהב ללכלך אבל זה היה דיי חובבני ולא עדכני בתחום הקורסים של המחשבים.. מקום מיושן מאד, עשה לי רושם לא טוב

אבל יש מצב זה רק בעיר שלי,אני יודע שיש להם עוד סניפים אבל אין לי מושג אליהם

לא רוצה לעשות פרסומות, אבל כשהייתי בג'ון ברייס זה היה עולם אחר..בכל המובנים

באופן כללי לדעתי לך על ההכי זול, ואם יש לך אפשרות ללמוד לבד מ ספר או DUMPים אז עוד יותר טוב. בסופו של דבר אתה בא להוציא תעודה של היצרניות וללכת הביתה. אבל שוב זו רק דעתי ואל תיראה את זה כהחלטה סופית..

שיהיה בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטה חד משמעית וברורה לתת לך אין לי,מה כן אני יכול להגיד לך זה

שבזכותך הצלחתי להגיע לכיוון מסויים שחשבתי עליו,ואני שמח

שעזרת לי,יש לי רקע טוב מאוד במחשבים ואני ישקיע בקורס

ויבחר במכללה טובה שבעזרתה זה יקרה על הצד

הטוב,כי להוציא סתם כסף.

תודה רבה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אם זה עדיין רלוונטי אז אני יענה לך מהניסיון שלי.... לא היה לי שום ניסיון במחשבים והלכתי ישר לניהול והסתדרתי מצויין..

אבל....

לא באמת לומדים שם משהו מעניין ואני יכול להגיד לך שעם תמצא מישהו שעשה את זה ועובד בזה כנראה שהוא יוכל ללמד אותך את כל הקורס ביומיים... זה חומר שיכול להילמד בשיומיים ונמרח מעל שנה וגומר לך את הכסף ושורה תחתונה...מה שקובע זה איפה תעבוד

אז תפתח אתר דרושים ותראה שרוב הדרישות בעבודות שמציעים זה טכנאי פיסי וקורס ניהול זה לרוב יתרון

יש גם קורסים שמשלבים בין שניהם כמו בגון ברייס למשל...

היום אחרי שאני כבר עובד בתחום אם הייתי מחזיר את הגלגל אחרוה בוודאות הייתי עושה קורס טכנאי פיסי ולא או את המשולב למרות שהוא נפתח רק שהייתי לקראת סיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי קובי,

שמי נופר ולמען הגילוי הנאות עובדת בג'ון ברייס מכללת הי-טק

אשמח לתת לך פרטים על קורס תחזוקת מחשבים PC

ועל קורסי מנהל רשתות MCSA במגוון התמחויות שונות , לחסרי רקע.

תוכל ליצור איתי קשר במייל

nofaro@jbh.co.il

שיהיה בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...