מכשיר אוויר דחוס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר אוויר דחוס

Nyromith

Recommended Posts

היי,

אני נוהג לנקות את המחשב שלי מאבק פעם בכמה חודשים בעזרת ספריי אוויר דחוס. הבעיה היא שאחרי כמה לחיצות הוא מתחיל לקפוא ומאבד מהחוזק שלו, ואם במקרה מסובבים את המיכל יותר מדי יוצא נוזל קפוא שיכול להזיק לרכיבים במחשב. יש איזשהו מכשיר חשמלי שמוציא אוויר בלחץ בחוזק דומה? כל מה שמצאתי בינתיים זה מדחסים גדולים ויקרים מאוד. אני מחפש משהו יחסית זול וקומפקטי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שואב אבק שיש לו אפשרות גם לתפקד כמפוח + פיה צרה.

כבר שנים שאני משתמש בזה ותוך דקה וחצי עבודה, המארז על כל מכלוליו כמו חדש. אתה גם תמיד יכול לרכוש קומפרסור תעשייתי ולשים בחצר, שיתמזג עם קולות הציפורים.

You're welcome.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי שהוא אם מעבדה, יש בלאוור שנראה בדיוק כמו מעיף עלים של עובדי ניקיון, אבל קטן - כל הגודל שלו אוליי 0.3 מטר ומתחבר לחשמל. לא יודע כמה עלה. עושה רוח חזקה מאוד יחסית לגודל שלו (וגם רעש לא קטן בכלל....). עובד טוב כבר כמה שנים בשימוש אינטנסיבי. לא זוכר שם של חברה אבל נראה לי משהוא גנרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי שהוא טכנאי מחשבים אם מעבדה, יש בלאוור שנראה בדיוק כמו מעיף עלים של עובדי ניקיון, אבל קטן - כל הגודל שלו אוליי 0.3 מטר ומתחבר לחשמל. לא יודע כמה עלה. עושה רוח חזקה מאוד יחסית לגודל שלו (וגם רעש לא קטן בכלל....). עובד טוב כבר כמה שנים בשימוש אינטנסיבי. לא זוכר שם של חברה אבל נראה לי משהוא גנרי

יש לי את הצעצוע הזה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=680984

קטן קטן אבל ממזר. מומלץ מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שואב אבק שיש לו אפשרות גם לתפקד כמפוח + פיה צרה.

כבר שנים שאני משתמש בזה ותוך דקה וחצי עבודה, המארז על כל מכלוליו כמו חדש. אתה גם תמיד יכול לרכוש קומפרסור תעשייתי ולשים בחצר, שיתמזג עם קולות הציפורים.

You're welcome.

הוא גם מוציא אוויר? יש לי בדיוק שואב אבק כזה, אבל הוא לא מצליח לשאוב מהפינות היותר רחוקות של המחשב ומגוף הקירור.

יש לי את הצעצוע הזה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=680984

קטן קטן אבל ממזר. מומלץ מאוד.

הוא מוציא אוויר חזק או שהוא כמו פן? ניסיתי עם פן וזה לא הלך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גם מוציא אוויר? יש לי בדיוק שואב אבק כזה, אבל הוא לא מצליח לשאוב מהפינות היותר רחוקות של המחשב ומגוף הקירור

אם אכן מדובר על ה Orbit Tiffany, הגיע איתו פלסטיק ייעודי שהופך אותו ל BLOWER היסטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מוציא אוויר חזק או שהוא כמו פן? ניסיתי עם פן וזה לא הלך טוב.

מוציא הרבה הרבה יותר חזק מפן.

יניקת האוויר שלו כל כך חזקה, שהוא "מושך" קצת הצידה כשהוא פועל (פתח היניקה שלו בצד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...