איך כרטיסי המסך של AMD בכללי? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך כרטיסי המסך של AMD בכללי?

saarxee

Recommended Posts

הבעיה היא ב-BF3 אצלו, כשהוא מגדיל את הכוונת ולאחר מכן מוריד את הכוונת, אז הכוונת יורדת באיטיות, חוץ מזה המשחק רץ חלק. יש לו גרסה מקורית של המשחק, הוא ניסה לפרמט, לעדכן , להחליף כרטיס מסך, להוריד הגדרות וכו'.

יש לו I5 3470.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגיד לו שיגדיר מהירות מאווררים מוגדרת משתמש באמצעות גרף, דרך אפטרברנר או trixx, אם הוא לא הגדיר זאת, הדרייבר העצלן של לא מספק נכון לכרטיס.

כנראה שהכרטיס מגיע לטמפרטורות גבוהות(מעל 70 מעלות).

מה שגורם לאיטיות ונפילות fps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהתצוגה תהיה שונה? סביבת העבודה שלך לא מושפעת משינוי כרטיס מסך.

במשחקים כן יהיו הבדלים בתמונה, רוב האנשים לא רואים אותם בכל מקרה אז זה גם לא כזה חשוב. בקשר לדרייברים של , עד היום לא היו לי איתם יותר בעיות ממה שהיה לי עם הדרייברים של . הם גם שינו הרבה דברים בשנה/שנתיים האחרונות, נוספו אפשרויות והדרייבר נגיש יותר מבעבר. יש להם גם כמה יתרונות כמו אייפיניטי

(רוב האנשים לא משתמשים בזה אבל בכל זאת נחמד). גם הבעיות שיש כרגע עם הדרייברים שלהם (חלוקת הפריימים בשניה) יסודרו עד סוף השנה, ראינו דרייבר ניסיוני שהציג שיפור מאוד גדול בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והטמפ' שלי יותר מבסדר גמור היא מצוינת, ראיתי מישהו שהטמפ' שלו על הפנים, אבל זה עוד בסדר כל עוד זה לא יורד למתחת לכל ביקורת...

ברצינות? שאולים אותך שאלה, תענה בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח להתווכח אתכם, באמת שלא. אני אמרתי שאני חושב שהטמפ' היא כזו אבל אני התחברתי אליו למחשב בזמן שניסיתי לעזור לו והבחנתי בטמפ' תקינה גם ב-OCCT, תפסיקו כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...