"הכלב היה סקסי, אז אנסתי אותו". - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"הכלב היה סקסי, אז אנסתי אותו".

composite

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

באמת, לא כזה "OMG"...

מספיק לחפש קצת באתרי פורנו, גם ישראליים, ולמצוא של אנשים משני המינים עושים מעשה בחיות מכל המינים...

וג'פרי דאמר בנאדם הרבה יותר מזעזע מאיזה תאילנדי שהשתכר ואנס כלב, וגם ג'פרי דאמר הוא לא הגרוע ביותר שידעה האנושות, לאנשים בקטגוריה שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני חולק עליך Merrymoon, מה שג'פרי עשה היה הרבה יותר מזוויע וטראומטי.

יש לי את המוזרויות שלי, אני דווקא מרותקת לדמות של דאהמר וחושבת שהוא היה קרוב ללבצע את הפשע המושלם ובמשך 13 שנה איש לא תפס אותו, קורבנותיו לא חשדו בדבר והשאר... אתה סתם תחשוב שאני חולת נפש. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Merrymoon: אבל זה לא היה מושלם. כי את דאמר תפסו. יש כמה רוצחים סדרתיים שדווקא לא נתפסו (זודיאק, ג'ק המרטש).

"Oompa Loompa Doopity Dah

Jeffrey Loved Eating

Men From Gay Bars

And He Lived In Happiness Too

Like The Oompa Loompa Doopity Doo"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מווריק מה כ"כ מפריע לך שסטינו מהנושא המקורי של הת'רד?

ובקשר להתנהגות מגרה של כלב-אולי הוא לבש ביריות אדומות, החזיק ורד בשינים, קרץ קריצה מזמינה והרים את התחת למעלה כלפי התאילנדי?

לך תדע מה רואה שיכור... ::):cwm3:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר להתנהגות מגרה של כלב-אולי הוא לבש ביריות אדומות, החזיק ורד בשינים, קרץ קריצה מזמינה והרים את התחת למעלה כלפי התאילנדי?

לך תדע מה רואה שיכור... ::):cwm3:

LOL!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמפריע לי הוא שלא לזה התכוון כותב הת'רד. איפשרתי לכמה הודעות לא קשורות להיכתב ואני מפנה את תשומת ליבכם שזהו לא נושאו של הת'רד. אני בטוח שאם אתה היית פותח ת'רד זה או אחר לא היית רוצה שמישהו אחר "ישתלט עליו" וינתב אותו למקום אחר. ובבקשה, אם אתה מעוניין לדון בעניין זה אנא צור קשר בפרטי ולא דרך ת'רד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...