OUR ! DESKTOPS - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OUR ! DESKTOPS

idofr

Recommended Posts

אז ככה יום אחד (אתמול) ישבתי וחשבתי מה אני יכול לעשות כדי שהדסקטופ שלי יראה טוב ....איזה תמונה אפשר לשים איך אפשר לסדר (שוב) את האייקונים (לא משנה שאחרי 2 דקות מצאתי תמונה חבל"ז) ואז חשבתי בו ניראה איזה דסקטופס יש לאנשים אחרים ואז גם חשבתי להעלות אותם לפה כדי שכולם יוכלו לראות אותם אז ככה אני קורא לאנשים מכול רחבי תבל (לא החברת כבלים) -לא סתם אם ככה יש לכם דסקטופ יפה או סתם נחמד ויש לכם איזה 2 שניות פנויות אז תעלו אותו ולכולנו יהיה ס22ה

נ.ב.

אני לא מדבר על סביבות עבודה אלא על התמונה עצמה על הדסק

עוד משהו אני חושב שראוי לציין שכול התוכנות שתראו למטה חוקיות פרט לכמה שלדעתי לא היו שוות מספיק את הכסף וכן היו שוות מספיק כדי להיות על המחשב שלי

אה כן אם אתם רוצים יש לי עוד דסקטופ (השני שלי) קצת פחות יפה מזה אבל אני יכול גם אותו להעלות

הנה הדסק שלי

(אני מקווה שהתמונה תעלה אף פעם לא העלתי לכאן תמונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניראה לך שהכנתי כתוב על זה FX (כמה שניסיתי להוריד אותו הוא לא יורד בלי להרוס את התמונה (יש אחד הטק טי בי אלכס משהו אולי הוא יוכל להוריד את הNVIDIA))

וקיצר אם לא הבנתם עד עכשיו התמונה (ויש עוד כמה טובות מהאתר של NVIDIA)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין תמונה בדסקטופ ;D

סתם מאט את המחשב

והתמונה הזאת אתה הכנת או שהורדת?

מה ניראה לך

זה באתר של אנוידיה

אני עוד מעט מעלה גם תמונה של המחשב שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה האחרונה אי אפשר לראות אותה

נ.ב.

אני דופק תגובות בקצב סתם בגלל שמאוחר ואין מי יודע מה מה לעשות אבל אני סוגר והולך להתקלח עוד מעט אז ביייייי לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לBURTON זה באמת לונגהורן או שזה תוכנה שמראה כאילו לונגהורן (אם האפשרות השניה תכתוב מאיפה אפשר להוריד אותה)

ולרן סליחה על פשוט רציתי לחפש ואיך שבאתי לחפש הפריעו לי אז שחכתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...