הדרייבר של הכרטיס מסך קורס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדרייבר של הכרטיס מסך קורס

Avishaik

Recommended Posts

לפני הבעיה זה המפרט של המחשב:

מעבד:

CPU INYEL C2Q Q8300 2.50G/4M L775/1333 BOX

לוח אם:

MB DG41TY TRINITY VALLEY L775/1333 BOX

מארז + הספק כוח:

CASE ATRIX 630 500W USB+AUDIO BLACK

כרטיס מסך:

HD 6670

זיכרון:

4GB

טוב אז הבעיה התחילה כשקניתי כרטיס מסך חדש. בהתחלה זה לא נכנס לחלק מהמשחקים, ואחר כך הבעיה הפכה להיות שהמשחק קרס באמצע המשחק וכתב הודעה של למטה ליד השעון:

Display Driver Stopped Responding

ניסיתי למחוק את הדרייברים בעזרת תוכנה שמוחקת ולהתקין מחדש (חדשים, ישנים, מהדיסק, מתוכנה שמוצאת מתאים) וזה לא עזר.

אז לפני שבוע מחקתי את כל המערכת הפעלה, התקנתי אותה מחדש עם 64 ביט, התקנתי את הדרייברים מהדיסק ובהתחלה הבעיה הייתה שבאמצע משחק אחרי כמה דקות הוא פשוט נתקע והייתי צריך לעשות restart.

ניסיתי שוב להתקין דרייבר חדש יותר והבעיה עם ההודעה הצהובה שזה יוצא מהמשחק חזרה.

ואם זה משנה, אז היו משחקים שזה לא יצא מהם וכתב תהודעה אלא זה מיזער אותם, הציג את ההודעה וחזר.

חבר המליץ לי לבקש את העזרה שלכם פה, אז ממש ממש תודה!

אני כבר מיואש, הבעיה כבר בסביבות החצי שנה ואני לא יודע מה לעשות :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה אסור לעשות? להתקין דרייבר מהדיסק...

בכל אופן, דרייבר תמיד תשים רק עדכני מאתר היצרן, גם ללוח האם, כמו כן להתקין את כל עדכוני .

נראה לי שהבעיה נגרמת מכיוון שספק הכוח שלך גנרי, כנראה הכרטיס מאמץ אותו יותר מידי ולכן הקריסות.

בדוק על מחשב אחר את כרטיס המסך (מחשב עם ספק איכותי) וחזור עם תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה אסור לעשות? להתקין דרייבר מהדיסק...

בכל אופן, דרייבר תמיד תשים רק עדכני מאתר היצרן, גם ללוח האם, כמו כן להתקין את כל עדכוני .

נראה לי שהבעיה נגרמת מכיוון שספק הכוח שלך גנרי, כנראה הכרטיס מאמץ אותו יותר מידי ולכן הקריסות.

בדוק על מחשב אחר את כרטיס המסך (מחשב עם ספק איכותי) וחזור עם תוצאות.

אז צריך לקנות חדש? בסביבות איזה מחיר הזול ביותר אפשר למצוא למפרט הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה ללא סיבה, קריסה כזאת של דרייבר לא תמיד אופנית לבעיה בספק (לפעמים כן, אבל זה נדיר, לרוב תוכנתי).

נראה שזה כך מכיוון שזה התחיל החלפת כרטיס המסך.

בכל אופן ספקי 350W של חברה איכותית כמו FSP ו-Seasonic, יעשו את העבודה כמו שצריך, אבל תמתין עם זה ובדוק את מה שהצעתי.

איזה כרטיס מסך היה לפני הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה ללא סיבה, קריסה כזאת של דרייבר לא תמיד אופנית לבעיה בספק (לפעמים כן, אבל זה נדיר, לרוב תוכנתי).

נראה שזה כך מכיוון שזה התחיל החלפת כרטיס המסך.

בכל אופן ספקי 350W של חברה איכותית כמו FSP ו-Seasonic, יעשו את העבודה כמו שצריך, אבהל תמתין עם זה ובדוק את מה שהצעתי.

איזה כרטיס מסך היה לפני הבעיה?

הכרטיס מסך לפני היה מובנה.

איזה עוד דברים זה יכולים להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע יכולות להיות אלף בעיות. תעשה את הבדיקות שלב שלב וכך נוכל לדעת מה המקרה הספציפי שלך.

תתחיל במה ש or2000 הציע לגבי בדיקת הכרטיס במחשב אחר.

נ.ב. שים לב למה שהוא כתב בסוגריים, חשוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות לבדוק את זה על מחשב אחר כי אין לי עוד מחשב בבית חוץ מזה שאין לי חבר שמסכים שננתק לו את הכרטיס וננסה להתקין את שלי על המחשב שלו.

מה אני צריך לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזאת תופעה שידוע בדרייבר שבא עם הדיסק ונמשכת גם לגרסאות הבאות, בגלל זה לא מתקינים דרייבר מהדיסק.

תסיר את הדרייבר דרך הסרת תוכניות בצורה רגילה, אחרי זה כנס למצב בטוח (Safe Mode) ותנקה שאריות, פעם אחת עם driver sweeper ופעם אחת עם driver .

תחזור עם תוצאות.

אם זה לא עוזר בצע את מה שכתבתי לך לפני זה, ש-Guardian Spirit, הזכיר קודם.

תעלה תמונה של המדבקה שעל הספק שלך, או כתוב את שם החברה והדגם שלו (כתוב על המדבקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

אהלן,

הבעיה עדיין נמשכת לי ואשמח אם תוכלו לעזור לי :)

כמה עדכונים בקשר לבעיה:

* קניתי חדש שהמליצו לי עליו, הוא עובד מעולה, אבל עדיין הבעיה עם הכרטיס מסך נמשכת.

* היום הבעיה קורת לעיתים יותר רחוקות. אני יכול לשחק אפילו חצי שעה לפני שזה יקרוס.

* יש משחקים שבהם זה לא קורס, אבל ברוב זה כן (בשביל השוואה: Saint's Row: The Third או Mirror's Edge לא קורסים ומשחקים כמו Need for Speed: Most Wanted או Crysis 2 קורסים).

* הקריסה היום יותר שונה, והמשחק פשוט קופא, הסאונד נתקע, ואז צריך לצאת. ההודעה שהדרייבר קרס כבר כמעט לא מופיעה (התקנתי מאז את המערכת הפעלה מחדש והורדתי מהרשת).

אני מרגיש שהבעיה נמצאת בכרטיס מסך, זה יכול להיות? והאם לנסות לנצל את האחריות או לקנות אחד חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ספק כוח קנית? אולי הוא לא מספיק?

האם ביצעת oc לכרטיס המסך? האם הסרת רת הדרייבר הקודם במצב בטוח והתקנת דרייבר חדש מהאתר, כפי שהדריכו אותך?

קניתי S12II-520. העמוד שלו באתר ממנו קניתי: http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=S12II-520

ולא עשיתי OC. הוא כמו שקיבלתי אותו.

ולא עשיתי כפי שהדריכו אותי. במקום זה לאחרונה התקנתי מחדש את מערכת ההפעלה, והורדתי דרייבר ישן מהרשת (כי כשניסיתי להתקין חדש זה עשה לי שגיאה, והזה מהדיסק תמיד רשם שמשהו השתבש בסוף ההתקנה), ואז התקנתי אחד חדש ובשניהם ההתקנה עברה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל הטעויות האפשריות אתה עושה.

תסיר שאריות דרייבר באמצעות המדריך הבא, תעבוד בדיוק כמו במדריך:

http://hwzone.co.il/community/threads/526511-מדריך-הסרת-דרייבר-לכרטיס-מסך-בצורה-יעילה#.UoYyN5kayc0

לאחר שביצעת את המדריך תוריד ותתקין את הדרייבר הכי עדכני מפה:

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/latest-catalyst-windows-beta.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל הטעויות האפשריות אתה עושה.

תסיר שאריות דרייבר באמצעות המדריך הבא, תעבוד בדיוק כמו במדריך:

http://hwzone.co.il/community/threads/526511-מדריך-הסרת-דרייבר-לכרטיס-מסך-בצורה-יעילה#.UoYyN5kayc0

לאחר שביצעת את המדריך תוריד ותתקין את הדרייבר הכי עדכני מפה:

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/latest-catalyst-windows-beta.aspx

העניין הוא שכבר התקנתי מחדש את המערכת הפעלה, אז באמת יש צורך בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...