בעיית Folder Redirection - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית Folder Redirection

reviZor

Recommended Posts

לשום חברים אני כרגע לומד MCSA/E והביאו לנו תרגיל שבו אני נתקלתי בבעיה בהפניית תיקיות

והבעיה היא כזאת:

ישנו שרת 2008R2 שבו קיימות כבר הפניית תיקיות desktop ו my documents שני התיקיות נשמרות על השרת לכל היוזרים כמובן לכל יוזר יש את התיקיה שלו, הבעיה היא כזו: הוספנו עוד דיסק קשיח רק לשתי התיקיות האלא וצריך לשנות את ההפניה הקיימת למיקום חדש, הגדרנו הפניה חדשה אך המשתמשים עדיין שומרים את המסמכים בהפניה הקודמת.

את ההפניה עשינו בעזרת group policy, עשינו GPUUPDATE /FORCE (גם בשרת וגם במחשב המשתמשים), הפעלנו את השרת מחדש וגם את המחשבים של המשתמשים, שום דבר לא עוזר, ההפניה של המשתמשים לא מתעדכנת, הרגשה כאילו זה צרוב למשתמשים לשמור בתיקיות שהגדרנו להם ראשונית.

יש לכם רעיונות איך לגרום למשתמשים לשמור את השולחן עבודה + מסמכים במיקום החדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזו בעית Group policy.

תבדוק על תחנה את סדר החלת הפוליסי עם הפקודה הבא -

gpresult /H desktop\1.html

יווצר לך קובץ בשם 1.html על שולחן העבודה, תפתח אותו וחפש לאיפה מוגדר הfolder redirection.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הפוליסי היחיד על ה OU הזה, יותר מזה ניסיתי לעשות עוד אחד אם אותו ה folder redirection וזה עדיין לא תופס =\

אני כבר מיואש, יושב על זה כבר כ4 שעות על דבר שאמור להיות פשוט ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

בנוסף רצוי לציין שבעולם האמיתי הדרך הנכונה לבצע Folder Redirection היא לבצע את הרידירקט לנתיב "גמיש" לדוגמה DFS או רשומת DNS חדשה ואותה להפנות לנתיב הרצוי (ככה משנים את הניתוב בDFS או בDNS למיקום החדש ובעצם לא נוגעים בGPO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כמובן שרצוי לציין שבעולם האמיתי הרשומה תפנה למיני סטורג' או הארד דיסקים שעובדים ב-RAID, ואם יש צורך בהגדלה של הנפח, מוסיפים עוד הארד דיסק או מיני סטורג' בהתאמה, ולאו דווקא משנים את ההפנייה, שאין שום בעיה איתה.

אגב, אני בעיקר נתקלתי רק עם הפניית MY DOCUMENTS, אבל גם היא בעייתית כי לא כל המשתמשים שומרים דווקא שם.

הפתרון, לדעתי - הדרכה והסבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...