Fatal1ty P67 Professional עידכונים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fatal1ty P67 Professional עידכונים?

GMTK

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי את הלוח הזה Fatal1ty P67 Professional

וראיתי שיצאו עידכונים עכשיו השאלה שלי היא כזאת האם יצא גירסה לביוס? כי אני לא יודע איך מחפשים.

יש פה כמה שיפורים שיצאו איך אני יודע עם זה תומך ?

ומאיפה אני מוריד תהגדרות מחדש של הלוח אם ונגיד שאין לי דיסק?

ועם אני לא מכניס תדיסק אין אנטרנט אין אפשרות להתחבר לאנטרנט בשום מצב אם אבדתם תדיסק ניסיתי מהפירמוט האחרון הוא פשוט לא התחבר.

אז איך אני יודע מה חדש כאילו חייב לצאת עידכונים אין מצב שזה נשאר ככה.

http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=Fatal1ty%20P67%20Professional

זה הלוח עם משהוא יכול להסביר לי מפורט קצת זה יעזור בכליי על הלוח והשיפורים החדשים.

תודה רבה מראש על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה ועכשיו עוד שאלה.

נגיד רציתי להוריד מהאינטרנט את התוכנה של הלוח כאילו להתקין תלוח זה לא נותן לי להתחבר לאינטרנט כל עוד לא הכנסתי תדיסק ועשיתי התקנה.

מעצבן!!.

ועוד משהוא איפה אני בודק תגירסה של הביוס של הלוח מאיפה אני מוריד ומתקין?

אני נגיד רוצה להתקין הכל מהאינטרנט כי בדיסק יש מלא שטיות שהוא מתקין על דעת עצמו.

כמו JAVA ,נורטון אנטי וירוס,ועוד ועוד.

אין לי בעייה עם הלוח רוצה רק שיהיה מעודכן.

וראיתי את הזה של האינטרנט X5 כמה זה אמתי ?

והזה של הזכרונות בקיצור משהוא יכול לעזור לי בלינקים להורדות שאני באמת צריך ולא סתם דברים שישבו על המחשב למשל הFAST X5 מממש ממש טוב וזה אמתי !!!.

זה היה כבר בדיסק לגבי האינטרנט אני לא כזה יודע ולא לגבי הזכרונות מה שכן אפשר לעשות למעבד פשוט דרך התוכנה אני לא כזה מבין אז אני לא ייודע ולא נוגע עד שהמעבד יחליט שחלק מהדברים מעמסים עליו ממש אז נצטרך לעשות לו אובר קלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שיש לי מסכים כחולים אולי זה יפתור תבעייה זה פתאום התחיל...

לפני חודשים ככה.

וניסיתי לעשות כימעט הכל אם זה אומר פרמוט התקנות חדשות של בדרייברים ועוד ועוד.

עכשיו אני חושב שזה רק משהוא של חומרה פנימית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הגדרות וידיאו ברובם וחלק סתם ככה הקטע הוא שזה היה מוזר לי חבל על הזמן ובדקתי תכרטיסי מסך מחקתי הגדרות החזרתי ולא עזר.

עשיתי פירמוט יענו הכל חדש גם לא עזר חלק מההגדרות של הלוח אם לא התקנתי גם לא עזר.

בעידכונים אוטומטים זה לא נתן לי להתקין משהוא 4 FREAMWARK

ניראה לי שככה רושמים את זה כל פעם שלחצתי להוריד עדכון ולהתקין זה לא נתן הגעתי למצב שאני מוריד אותו ידנית וגם מראה כאילו הווא לא שמה.

ותאמת שאני חושב על זה זה היה מהעדכונים האחרונים של או שאני סתם משער וחושב ויכול להיות זה סתם ככה התחיל...

הבנתי משהוא לחפש בדמפ ויש איזה תוכנה שנותנת לך לקרוא את זה אבל התייאשתי ולא הורדתי.

לכן לחצתי שמתי שהוא עושה חלון כחול שישאר וכל פעם הוא היה מראה לי קוד אחר ורושם דברים סתמים פעם על הווידיוא פעם על הכרטיס מסך עצמו פעם על הכונן קשיח של סגייט פעם על הזיכרון כל פעם משהוא אחר.ואז אמרתי לעצמי פה כבר זה מסובך מידי אמרתי לעצמי יכול להיות שהלוח תקול אז פתחתי תמארז לחצתי על כל הדברים שיש בפנים חזקתי חיבורים והפעלתי תמחשב כרגיל כןכןכן קיבלתי חלון כחול אז שוב אמרתי לעצמי אני יראה תלד שמה וניראה עם הוא רושם שהלוח תקול וניפטטור תבעייה לא רושם כלום כאילו הכל תקין כנראה זה משהוא בהגדרות של המחשב אבל לא יודע מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי לו 3 פירמוטים ועדיין זה חוזר.

אני מנתק את הכונן של ה2T ואת הכונן של ה500G ואז עושה פירמוט שלא בטעות משהוא ימחק לי ועדיין זה קורה לי.

יש לך המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...