מחשב לא מזהה התקנים חדשים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא מזהה התקנים חדשים

Guy950

Recommended Posts

שלום,

מאז ומתמיד המחשב שלי זיהה התקנים בלי בעיה ועבד כשורה.

לפני כמה חודשים קניתי חדשים (1TB HDD + 160GB SSD) ושמתי אותם במקום הקודם שאותו העברתי למחשב אחר.

כמובן שזה אומר להתקין את המערכת הפעלה מחדש, וכך עשיתי.

וובכן, התקנתי את המערכת (WIN 7) ללא בעיות והייתה לי בעיה שהדרייבר של לוג'יטק לא זיהה את העכבר (G700) בשום אופן. עשיתי מלא שיטות שהיו רשומות באינטרנט ואף אחת מהן לא עבדה, עד היום לא הצלחתי לגרום לדרייברים לזהות את העכבר!

לעניין - באיזשהו שלב ביצעתי את אפשרות ה"תיקון" שנמצאת בדיסק של הווינדוס, זה לא תרם במיוחד.

היום רכשתי לי מקלדת מכאנית של רייזר ועכבר חדש מבית רייזר, יאי! תתחדש לי!

מה הבעיה? המחשב לא מזהה את העכבר ולא את המקלדת. מחקתי והתקנתי את הדרייבר בתור מנהל, הדרייבר גם כן לא מזהה את שניהם!

אחרי כמה נסיונות פתאום המקלדת הופיעה ואני יכול להגדיר לה פרופילים אבל העכבר פשוט לא מזוהה. זה מצב מעיק!

הסתכלתי על מנהל ההתקנים, הוא מזהה את שני ההתקנים אבל הוא לא רושם עליהם פרטים, רק שני התקנים, להלן דוגמה בתמונה הראשונה.

יש איזושהם רעיונות מה לעשות? החלפתי את החיבורים (כלומר הזזתי את העכבר והמקלדת לחיבורי שונים מאחור ומקדימה והמצב נשאר זהה.

אגב אציין שלפני כן היו לי מקלדת (ועכבר שלא השתמשתי בו) של שהדרייבר שלו הורד ישירות על ידי מנהל העידכונים של . לדעתי הדרייבר הזה אחראי על חלק מהבעיות אבל אני לא מצליח להסיר אותו.

אני מיואש, עזרו לי :facepalm:

נ.ב: נכון לכתיבת המילים הללו המנהל זיהה את העכבר אבל כמו שניתן לראות, הדרייבר עדיין לא מזהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי כמה גרסאות שונות לעדכון הקושחה, באופן עקרוני אף אחת מהגרסאות לא הצליחה וכתבתה שאנתק ואחבר את העכבר מחדש, שזה מה שעשיתי.

לגבי הFix it, כשאני נכנס לאתר של יש לי דף ריק :nixweiss:

כל כך הרבה בעיות בחיי.

עריכה:

הצלחתי להוריד, אבל במהלך ההפעלה ההודעה שבתמונה קופצת לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום גלי,

תודה על העזרה אבל זה לא עבד. הבעיה עדיין נמשכת.

החלטתי לחבר את העכבר למחשב הנייד שלי וגיליתי שגם שם אני לא מסוגל לזהות את העכבר (וגם כן את הG700 הקודם) ולא לעדכן או להריץ את הFixIt.

חשבתי לפרמט את המחשב הנוכחי כשיהיה לי זמן לוודא שאתקין רצויים, אבל אם זה לא עובד על הנייד אז ברור שעשיתי בשני המחשבים משהו לא כשורה.

גם כן, עכשיו כל הזמן קופצת בועה בשורת התחל שהדרייבר מזהה את העכבר, אבל ברגע שאני לוחץ על הבועה או על הדרייבר אני רואה רק את המקלדת.

יש לי תחושה שאני עובר פה התעללו וירטואלית :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...