מחפש המלצה למקום שאפשר לרכוש בו שולחן מחשב? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למקום שאפשר לרכוש בו שולחן מחשב?

Alexkmr

Recommended Posts

אתה יכול גם להעיף מבט באזור פלורנטין ורחוב הרצל.

אני לא זוכר את הרחוב המדוייק אבל קניתי שם שולחן רציני עם שלוחה וקוביית מגירות במחיר אטרקטיבי יותר מאופיס דיפו או איקאה.

השולחן איתי כבר כמעט 4 שנים ועדיין כמו חדש.

מבחינת איכות אני חושב שהדמיון בין נקודות המכירה יהיה דומה, ההבדל באיכות יתבטא בחומר הגלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 שולחנות שמצאתי ברחוב והם טובים, אם לא מפריע לך דברים שהם בקטנה (כתמים של צבע גואש, כנראה מסדנת אומנות או משהוא)

אם אתה רוצה חדש - אתה יכול לקנות איפה שאמרו או לקנות כמה פלאטות במידה מנגריות וכו ולחבר אותן א פינות שניתן למצוא בחומרי בניין - יכול לעלות הרבה פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה רוצה.

אם אתה סתם רוצה חתיכת עץ לשים עליו דברים, קנה פלטה עץ(במשקל כבד) עם חמורים(כבדים ויציבים).

1313400-5.jpg

1_133638097.jpg

1343183-5.jpg

רב שימושי, חזק, יציב, שטח רחב לציוד נוסף ולעבודה(בהתאם לשטח בחדר), נוח יחסית לשינוע.

השולחנות מחשב הקלאסים שנמכרים ברוב המקומות, בדרך כלל חרא של דבר כמעט מכל בחינה.

ומי שתכנן אותם הוא אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה רוצה מהם

יש לי גם כזה (שעשוי מחתיכות עץ דחוסות) אם רגל אמצעית (זאת שבין אמצע השולחן והמגירות). עליו עומד CRT ענקי של 21 אינצ' ששוקל 40+ K, שמתי אותו מעל לרגל האמצעית אז הוא מחזיק ללא בעיה (אם מזיזים את ה CRT למצע אז השולחן כן מתחיל להתכופף קצת)

ויש לי כזה שעשוי מ MDF, הפלאטה העליונה והרגליים בעובי 40-45 ממ, היתר (הקירות) מלוחות עץ דחוס. על האחד הז אני יכול לקפוץ, לשים שרתים ומה לא וזה פשוט לא מזיז לו

וי ת זה שעליו עומד המחשב העיקרי, סתם שולחן שעלה 100 שקל בהום סנטר לפניי 15 שנים והוא עדיין טוב מאוד ואין איתו בעיות, אם כי כל מה שהוא מחזיק כרגע זה 2 מסכיי LCD (בעבר החזיק מסך CRT)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

גם אני מחפש שולחן כזה, רק פינתי.

מישהו יודע איפה אוכל להזמין שולחן פינתי במידות באיזור השרון (נתניה-חדרה)? (פלטה פינתית + רגליים)

ומה העלות משוערת ?

באיקיאה הסטאפ שאני מחפש עולה כ2000 שח :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...