עזרה | ווינדוס 8 לא עולה, מה לעשות ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה | ווינדוס 8 לא עולה, מה לעשות ?

mohen

Recommended Posts

ברשותי מחשב נייד( I5 ) עם ווינדוס 8.

עד היום במשך 4 חודשים עבד מצוין, עד אתמול שפשוט הוא קרס ולא עלה יותר.

מה שקורה אני מפעיל את המחשב והוא נכנס ל AUTOMATIC REPAIR ואז יש מסך שחור, הכנתי RECOVERY DISK שהכנתי ביו אס בי ( התקנה מלאה של ווינדוס 8 ).

בדקתי שה עובד במחשב נייד אחר ... אני מכניס את ה , הלוגו של הווינדוס 8 עולה, המחשב טוען ואז מסך שחור. אני לא מצליח להגיע להתקנה בכלל של ....

יש איזה אפשרות שאני יכול איכשהו להגיע ל Command prompt ?

קראתי ברשת ואני יודע שיש בעיה עם ה BOOT ובעזרת פקודות אני יכול לפתור את הבעיה boot/ ....

* נכנסתי ללוח אם והוא מזהה את הארד דיסק כך שאין בעיה עם ההארד דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה דומה אז אני חוסך שרשור.

חלונות 7 לא עולה, התיקון האוטומטי לא עובד. מנסה להכנס למצב בטוח המחשב קורס מסך כחול. לדעתי היה שם איזה עדכון באיזה דרייבר.

יש דרך אחרת להפעיל את מערכת ההפעלה במצב בטוח אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים, שבתי לעדכן קצת, אולי מישהו הייתה לו בעיה דומה לשלי.

קודם כל בווינדוס 8 אין F8 , הם שינו את זה ל SHIFT + F8 אבל אין מצב שאתם מצליחים איכשהו להגיע לזה בגלל

שהמחשבים מהירים מידי. אני ניסיתי עשרות פעמים להגיע ולא הצלחתי .

מה שקורה זה שאי אפשר להיכנס לשום RECOVERY והוא מנסה לתקן את עצמו, הוא נכשל ואז הוא ניהיה מסך שחור.

המצב הזה מאד מתסכל כי בתכלס אין שום דבר שאפשר לעשות, הוא לא מגיע למסך המטרו של התיקונים.

מבחינתי מיקרוסופט הלכו צעד אחורה עם הווינדוס הזה בכל אשר תיקון תקלות.

בכל מקרה אז המצב שהיה לי זה שכל ריסטרט המחשב מתכבה, הדלקה אחרי זה הוא מנסה לתקן ונתקע עם מסך שחור.

הכנסתי עם התקנת ווינדוס 7 ( וגם 8 ) בשניהם ההתקנה לא מתחילה.

פה כבר התחלתי לחשוד שמדובר בהארד דיסק.

אז הורדתי ל , את התוכנה השימושית ULTIMATE DISK BOOT, שם אתה פשוט מכניס את ה ואז אתה יכול להיכנס לכונן ולנסות לתקן.

כלומר יש לך סוג של MS DOS... משם אגב אפשר גם לפרמט. אגב עוד משהו ממולץ זה התוכנה BOOT AND NUKE שאיתה אפשר למחוק את ההארד דיסק לחלוטין, פשוט מכניסים ל את התוכנה הזאת והיא מפרמטת את ההארד דיסק לחלוטין. למחיצת C לא יכלת להיכנס , אז העתקתי כל מה שהיה לי במחיצת D ... משם עשיתי פירמוט עמוק לכונן להארד דיסק , ואז התקנה מחדש של 7 .

מקווה שעזרתי עם הטיפים .

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...