החלטה בנושא לימודים להסמכה מסויימת - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלטה בנושא לימודים להסמכה מסויימת

liram21

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני רוצה להתחיל ללמוד לימודים גבוהים (מחשבים וזה..), יש לי חבר שהתחיל ללמד אותי קצת על שרתים של מייקרוסופט ולא הכי מצאתי עיניין, כי אני פשוט לא מוצא את המהות של זה ! כאילו אני שואל את עצמי -בשביל מה אני עושה את זה ? ולא מוצא תשובה (יכל להיות שזה בגלל שאני רק בהתחלה).

אני אוהבבבב להתעסק עם חומרות, כרטיסי מסך, שרתים *פיזיים* וכל מה שקשור לדברים האלה ..

כשהלכתי לייעוץ בIITC (ר"ג), הוא הסביר לי על CCNA (של סיסקו) וMCITP של מייקרוסופט ועל .. אני לא רוצה להיות, לא לשם אני שואף אני שואף ליותר גבוהה ..

אז כניראה אתם יכולים לעזור לי ואולי להאיר לי קצת על העולם הזה, כדי שאני אדע לאן לכוון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר בין הסמכות לידע הוא מקרי ביותר. בעיקר בהסמכות נמוכות-בינוניות.

אם אתה רוצה לימודים גבוהים, אז תלמד לימודים גבוהים - תלמד לתואר אקדמאי. כל מה שימליצו לך במככלות למיניהם זה פשוט עוד דרך לעשות כסף על חשבונך (כאשר אתה ניגש להסמכות שלא במסגרת עבודה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תואר ראשון בהנדסה .. הנדסה של מה ? אני לא מבין כלום בתארים וכל הצד הלימודי של זה ... בגלל זה אני שואל כאן.

אני רוצה לדעת איזה משהו חומרתי שמתעסק עם רשתות, יש ? עם וכל זה ..

למרות שחשבתי לשאוף למנהל , זה התחיל לעניין אותי הצד הזה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מעניין אותך ותקשורת, תתחיל לעבוד בתור טכנאי בשוק. מומלץ בחברה/ארגון שבהם יהיה לך הזדמנות גם לעסוק בסיסטמס. (בשכר של טכנאי בתחילה)

כולם בתחום החלו כך, ואף אחד לא דילג על זה ע"י הסמכות שהיו לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין את הדיון הזה בכלל. זה לא תואר. שרתים של זה לא תואר וכל התארים של החברות זה לא קשור בכלל ללימודים גבוהים. זה לימודי מקצוע ותו לא.

אין כמעט שום דמיון בין המקצועות האלה לתארים האקדמאים במחשבים. ואפשר להתפרנס יפה בהם.

התוארים הרלוונטיים לתחום הם מדעי המחשב הנדסת תוכנה והנדסת מחשבים.

לימודים ארוכים וקשים ומשם אפשר לעבוד כמעט בכל תחום בשוק או בפיתוח תוכנה או בפיתוח חומרה או בנושאים קרובים.

תכנס לאתרים הרלוונטיים של הטכניון ותראה אם מתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאני רוצה להתחיל ללמוד מהתקופה של שנה הבאה .. (לפני צבא)..

וכרגע, מי ייקח אותי לעבוד ? נער בן 17 ..

את הידע לתקן מחשבים יש לי, אני מתקן לכל החברים שלי ושל החברים של האחים שלי, כל אחד מרוצה עד הגג.

ועוד דבר שבימים אלו הרכבתי למישהו מצלמות חיברתי לו לרשת ועשיתי לו לאייפון שיוכל לראות מה הולך בעסק שלו.

אני מתחיל לחפש בתחום בעיר שלי כל מיני מעבדות ממחשבים קטנות .. אבל איך אני יכל לשכנע אותם שיקבלו אותי, על סמך מה הם יכולים לדעת שאני מבין.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגילך - תהנה מהחיים, תעשה בגרויות טובות, ואולי פסיכומטרי.

בשכר שמשלמים היום לנוער לא באמת שווה ללכת לעבוד, רק אם אין ברירה. (ניצול ועושק)

תתחיל בלתקן מחשבים לאנשים בשכונה ומפה לאוזן יהיו לך לקוחות.

גם ככה עוד שנה הכל יעצר (אלא אם תלך לעתודה אקדמאית, או תרשם לאחת מהישיבות החרדיות).

מאוד חושב - כל ההסמכות האלה (לא תארים) - הם רלוונטיות לתקופה של שנתיים שלוש, תעשה עכשיו קורס, ואחרי 3 שנים התעודה לא שווה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...