מחפש מאוורר למארז עד 200 ש"ח והתלבטות לגבי קירור למעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מאוורר למארז עד 200 ש"ח והתלבטות לגבי קירור למעבד

Guy950

Recommended Posts

שלום לכולם :D

אני אחלק את הנושא הזה לשניים: ראשית, אחד המאווררים במארז שלי חדל מלעבוד, שימנתי וניקית ועדיין הוא עובד לאט נורא. אני רוצה להחליף אותו אז אשמח להמלצה למאוורר איכותי ושקט למארז. הוא לא חייב להיות שקט בצורה קיצונית, רק שידחף אוויר כמו שצריך.

הנושא השני הוא שאני בקרוב משדרג את המחשב, ואני מתכנן לעשות OC בינוני :)

במחשב הנוכחי יש לי CooliT Eco ואני מרוצה ממנו, אבל עכשיו אני מזמין חלקים מTMS ואין להם את הדגם הזה, אז אני מתלבט פה בין שני דגמים אחרים:

http://www.tms.co.il/product/12011

http://www.tms.co.il/product/12060

אז ככה, אני שומע מלא על ועל סדרת הHydro שלהם, ואני משתכנע שהקירורים שלהם טובים, אבל מצד שני הבנתי שAsetek מייצרת לcorair את הקירורים הללו? אז אם כך, שני הקירורים שהבאתי הם לא בעצם אותו הקירור ועדיף לי לקחת את הזול מבינהם?

ד"א בדקתי מלא, וחיפשתי בפורומים לפני שהעליתי את הנושא. לא מצאתי שום נושא שמשווה בין הקירורים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצות למאווררים לא חסר בפורום תריץ חיפוש קטן..בכל מקרה הדגמים של SCYTHE מאוד מומלצים..

לגבי המים אתה צודק זה אכן אותו , רק שהCORSAIR מגיע עם שני מאווררים בעוד הASETEK מגיע עירום בלי שום מאוורר.

תעשה תבחירה שלך אם אתה רוצה לשדרך לו מאווררים אחרים או לרכוש מוצר מוגמר.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הבנתי שהקירור של asetek מגיע ללא מאווררים, אבל בקישור שהבאתי, TMS מציינים שהוא מגיע עם מאוורר 120MM.

במילים אחרות אלו מאווררים שהם מוסיפים, ויכול להיות שהם לא בהכרח יספקו את הסחורה?

נניח ואקנה את הasetek, יהיה רעיון טוב להוסיף לו 120MM למארז או שיש צורך במאוורר שהוא יותר ממאוורר למארז?

תודה על המענה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה ב-ECO, אם מותר לשאול?

אני מרוצה ממנו מאוד, המאוורר קצת הציק לי אז החלפתי לנוקטואה והוא חרישי.

עם אזטק שמעתי שיש קצת בעיות זמזום מהמשאבה. (לבן דוד יש את הקולר 620 של אנטק והוא התלונן על זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקירור שלי קניתי ב2011, הסקתי שהם עדכנו פיזית את הפלטות שלהם :facepalm:

גם כן שהסקתי מיידית שהתושבות שונות ואין מה לעשות, אבל עכשיו החלטתי לבדוק באינטרנט ואכן אני רואה שקירורים ל1156 יתאימו ל1155. בהחלט לימדתם אותי לקח שהייתי צריך לחקור קצת.

מזל ששמרתי את ההפלטות האחוריות של הקירור :)

אבל לא ברור לי, הם השאירו את חורי העגינה בשלושת התושבות שציינת, אבל זה לא משפיע מבחינת השטחים החופפים?? אם הזיזו את המעבד עצמו כמה ס"מ לכיוון אחר הקירור עדיין יכול לתפקד ביעילות רבה?

אני יודע שהם מתאימים, עכשיו אני סתם תוהה בשביל הידע העצמי שלי. את הקירור אני אעביר, אחסוך את הכסף ואקנה לעצמי יותר טובים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...