בעיה עם ה- bios ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם ה- bios ?

aviboots

Recommended Posts

במהלך התקנת win xp sp2 אני מקבל הודעה system time out of sync שגיאה מספר 800b0101 ולאחר מכן מערכת ההתקנה מפנה אותי ל- עם ההודעה:

Please verify that your computer is using the correct date and time.

This can be done by accessing the during system startup

נכנסתי ל- ולפי מיטב הבנתי שום דבר לא השתנה שם, גם התאריך מעודכן.

אגב, ההחלטה להתקין נבעה מכך שהמחשב שלי קבל התקף לופ לא ברור של restart ללא הפסקה.

היגיע זמנו? או שאפשר לעשות משהו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מעבד יש לך?

מעבד ישן מאוד P2-400 כן עד כדי כך. זה מחשב ניסויים של תוכנות חדשות ואני עובד איתו בעיקר מול האינטרנט. אם כי הוא מחזיק, או החזיק win xp כבר למעלה משנה ועובד סביר בהחלט למחשב אינטרנט וקצת ואפילו delphi (תכנות) לפעמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק הימור, אבל תנסה להחליף את הסוללה של הביוס.

מחשב זה פועל למעלה מ- 5 שנים ללא הפסקה, יכול להיות שהסוללה נגמרה, אבל אני לא רואה שינוי בהגדרות ה- .

זה מחשב כל כך ישן אבל סוס עבודה. לא חושב שאמשיך להשקיע בו - אבל אם זה רק אז כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק אתה מתקין XP עם SP2? האם עשית Slipstream ל-SP2? האם ניסית להתקין XP ללא SP2?

ניסיתי להתקין אותו על xp sp1 במצב של safe mode מכיוון שהיתה לי תקלה לא ברורה המאתחלת את המחשב ללא הפסקה ורק ב- safe mode לופ האתחול נעצר. (לא התקנתי/הסרתי שום חומרה חדשה, אגב החלפתי היום את סוללת ה- לא שינה כלום).

אגב גם התקנה חוזרת (update) של הגרסה המקורית. לא הלך.

לא ברור לי מה משמעות Slipstream ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך קודם כל לברר מאיזו סיבה המחשב מאתחל את עצמו מחדש. SP2 לא יפתור לך את הבעייה הזו. אם זה לא ה-Blaster שאחראי לאתחולים הללו, פתח ב-Control Panel את System, משם כנס ל-Advanced ותלחץ על Settings של Startup and Recovery. תבטל את הסימון של Automatically Restart וכך תוכל לדעת איזו הודעת שגיאה מתקבלת לפני שהמחשב מאתחל את עצמו.

לאחר שתקבל את הודעת השגיאה (במסך כחול) תודיע לנו מהי ונוכל לדעת יותר (אם זו בעיית חומרה אין הרבה מה לעשות חוץ מלמצוא את החומרה הקלוקלת ולהחליפה).

אם אין לך בעייה מיוחדת אתה יכול להתקין מחדש את ה-XP בהתקנה נקייה. בסוף ההתקנה תתקין SP1 (אל תתעסק עדיין עם ה-SP2), תתקין את כל העדכונים מהאתר של , תתקין Firewall ואנטיוירוס ותראה אם הבעייה נמשכת. אם לא, תתחיל להתקין תוכנה אחר תוכנה, אולי זו תוכנה מסויימת שגורמת לבעיות.

ורק לידע כללי, Slipstream זה להטמיע את ה-SP בתוך ה-CD של ה-, כך שיש לך CD התקנה של עם SP מובנה כבר בתוכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאאאאק חיפשתי מישהו שיש לו בעיה כמו שלי ...

יש לי מחשב חדש מעודכן ומוגן ( חשבתי כמו שצריך ) עד שנתקלתי בבעיה בדיוק כמו שלך המחשב נכנס לטרנס של restart ללא הפסקה

אני חושב שנכנס לנו וירוס לביוס כי לא משנה אם אני מנסה להחליף הרד דיסק ולהתקין מחדש אחרי כמה שניות עד דקות בודדות הוא חוזר לעשות

restert למישהו יש רעיון מה אני יכול לעשות על מנת לתקן את הבעיה .

אגב המחשב הוא מחשב חדש עבד ללא בעיות כחצי שנה עד יום רביעי בהתחלה המחשב עשה restert פעם בכמה שעות ורק לאחר מכן הוא כבר לא נותן למחשב לעלות . עוד לפני זה המחשב היה מעודכן ומוגן ע"י אנטי וירוס ( נורטון 2004 )

אני לא חושב שזה בלאסט בבקשה תעזרו לי .

תודה מראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתקלתי במקרה כזה.

החלפת ספק הכח פתרה את הבעיה.

ספק כח בעיתי לא אמור לשרוף את המחשב?

בכל מקרה אינני חושב שאשקיע במחשב ישן מעבר לסוללת ה- שהחלפתי מדובר על P2 - 400...

אני בודק את האפשרות לרכוש מחשב חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...