התייעצות לגבי מעבר לספקית אינטרנט מבזק בינלואמי - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי מעבר לספקית אינטרנט מבזק בינלואמי

Tokadon

Recommended Posts

ראיתי כמה נושאים דומים, אבל הם כל כך ישנים שהם ממש לא היו לי לעזר.

כרגע אני בבזק בינלאומי בחבילת 10 מגה ומשלם 49 בחודש. ניסיתי להוריד אותם במחיר וזה פשוט לא הצליח, לא משנה איזו טקטיקה ניסיתי. זה המחיר ללקוח ותיק, ומסתבר שהם עומדים עליו.

בקרוב אמור להתחיל השדרוג ל-15 מגה בתשתית (או שכבר הגיע, אמרו שאדע לפי החשבונית), אז אמרתי אם כבר בירורים על מעבר, אז נבדוק כבר על ה-15 מגה. האמת שלא ביררתי מחיר בבזק בינלאומי, אבל פעם אחרונה שאני זוכר זה היה 99 בחודש.

החלטתי להציץ קצת בכמהזה על ספקיות אחרות וכמובן שזול יותר. אלה המחירים (כולם ל-15 מגה): ב-012 המחיר 40, בנטוויז'ן 30, ב-018 20, בטריפל סי 29.5 בממוצע לחודש לשנה (4 חודשים ראשונים 18.9 ולאחר מכן 34.9).

הייתי רוצה לשמוע חוות דעת. אני משתמש כבד מאוד ולכן חשוב לי שלא יהיה הגבלה על נפח הגלישה ושלא יהיו חסימות של פורטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח של נטויזיון, הם לוקחים 30 שח, רוב הזמן הם בסדר, אבל יש להם זמני תגובה איטיים מול מספר אתרים בארה"ב.

ראיתי שהניתוב די מחורבן, ואחרי שדיברתי עם התמיכה שלהם הם רוצים מלא כסף בשביל שהאינטרנט יעבוד כמו שצריך, מה שנראה לי קצת חצוף.

לא שילמתי להם ובינתיים אני גולש עם מה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) יש מחיר של 30 שח בבזק בין לאומי כלקוח ותיק.

2) ה100 שח זה כולל תשתית וספק ביחד(בזק+בזק בין לאומי 15 מ"ב) עים זה עים תשתית של הוט זה יעלה טיפה יותר יקר 109 שח (10 מ"ב בין לאומי+הוט)

בטור מי שהוא שהתחבר לפני שבוע (לבזק ובזק בין לאומי 15 מ"ב) כרגה אני לא מרוצה אני לא יכול לשחק במשחקי FPS אבל בבית אצל ההורים שהיה אותו חיבור רק עים 2.5 מ"ב הכול היה רץ חלק אז זה תלוי במיקום וכו

אבל כול השאר רץ לי חלק(טורנטים , בHD...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאות שיש 30 ש"ח בבזק ל-15 מגה? כי אם כן, אני אנסה להשיג את זה. כמו שאמרתי, ניסיתי להוריד את ה-49 ל-10 מגה וזה לא הצליח.

שווה לי לנסות את העסקות בנדל האלה? אם 100 ש"ח שאתה אומר זה תשתית+ספק, אז זה נשמע לי כמו עסקה לא רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבית של ההורים שלי זה ב30 שח האמת גם אצלי .כשהתקשרתי בפעם ה1 אמרו לי אכי זול זה 39 ש"ח אחרי כמה ימים התקשרתי אמרו לי מחיר אכי זול 49 שח אמרתי לה סליחה לפני יומיים זה היה 39 שבכלל יש 30 שח התווכחה אתי כמה דקות ואז אמרתי לה מספר של הטלפון של הבית של ההורים קיבלתי ב30 אבל תכלס יש לך נט (אני לא יודע אך הם אבל חבר שלי מרוצה מהם ) ואני יודע שהם עולים 20ש"ח לכול המהירויות ותכלס הבנדל זה בדיוק המחיר של 30 ש"ח אני העדפתי פשות לפצל את החבילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבזק בינלאומי אכן קיימת חבילה של 15 ב-30

התקשרתי לפני כשבוע לעדכן, בהתחלה הציעו לי 49, אמרתי לו שגם בחברות אחרות וגם לקוחות שלהם גולשים ב-15 עבור 30 שקלים

הוא מיד העביר אותי לשימור ושימור ישר הציעו לי ב-30 כמו שביקשתי(בלי ויכוחים בלי כלום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצוין, אז אני אתקשר אליהם.

מה לגבי 018 והוטנט שנותנים ב-20 שקל?

זה עדיין זול יותר מה-30 של . אצל הוטנט ראיתי את הסעיף של נפח גלישה עד 50GB, שזה ממש לא מספיק לי, אבל השאלה אם אוכפים אותו. ב-018, אם קיים, לא הצלחתי למצוא סעיף כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , אין לי בעיות מהירות איתם , כמו שהיה לי בזמנו בנטוויזן ולקרוב משפחה שלי ב012 ,

כולל בפעמים המעטות שאני מוריד מטורנטליץ. .

20 שקל בלי התחייבות ,תתחבר יומיים , הם יגבו לך תשלום באופן יחסי אם תתנתק (דבר שסביר להניח לא יקרא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לעדכן מה נסגר בסוף. פניתי לבזק בינלאומי וביקשתי שדרוג ל-15 מגה ב-30 ש"ח. כמובן שאמרו שזה בלתי אפשרי - "כרגע אתה משלם 49 לחבילה של 10, אתה רוצה לשדרג ועוד במחיר נמוך בהרבה" (או משהו כזה). טרטרו אותי איזה 5 דקות, ביקשתי ניתוק והעבירו אותי לקשרי לקוחות. שם קיבלתי את מה שרציתי ובזה נסתיימה דרכי.

נשארתי עם בינלאומי בחבילה של 15 מגה ב-29.9 בחודש. כרגע אני על 15 בגלל התשתית, אבל אני מקבל את המחיר הזה על כל המהירויות עד 100 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...