גלקסי 3 קופא! עזרה בבקשה - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלקסי 3 קופא! עזרה בבקשה

l_r_c_t

Recommended Posts

שלום לכולם:

קצת פרטים על המכשיר:

גרסת אנדרואיד: 4.2.1

רכישה:

תאריך: אוגוסט 12

שטח פנוי: 1.2GB (אני יודע... כבר הזמנתי כרטיס זכרון)

כבר בעת הרכישה הרגשתי שמשהו לא תקין, כשהמדריך שבא עם הטלפון היה בצ'כית ולוגו של חברת O2 (בהמשך גיליתי שזה סוג של מפעילה סלולרית באירופה) היה מופיע לי בעת עליית המכשיר עוד לפני הלוגו של סמסונג... היו עוד כל מיני בלתי ניתנות למחיקה שקשורות לחברה זו.

בימים האחרונים הטלפון החל לקפוא ללא שום "התגרות", משמע שאין שום פעולה מסוימת שגוררת את ההתקעות... הטלפון קופא גם במצב בו לא נעשה בו שימוש. את הקפאון הזה אני מנטרל על ידי הוצאת הסוללה עם כל התהליך הכרוך בכך - הוצאת המגן, הוצאת הכיסוי האחורי, הוצאת הסוללה, המתנה והחזרת כל הסיפור לקדמותו. כשזה נעשה 10 פעמים ביום, זה מייגע...

מחקתי את כל האפליקציות שהותקנו לאחרונה אך ללא השפעה. סרקתי את המכשיר עם AVG (גרסה חינמית), והתוצאה היא שהכל בסדר.

חבר המליץ לי לעשות ROOT למכשיר ולהחליף את ה ROM. לא מבין את המשמעות של מושגים אלה... בהמלצתו הורדתי את האפליקציה "Titanium Backup", אך זאת נותנת לי את הודעת השגיאה הזו: “could not acquire root privileges. This application will *not* work! Please verify your ROM is rooted”

גיביתי את המכשיר עם תוכנה אחרת "Super Backup" - מיקמתי את תיקיות הגיבוי על המחשב.

עד כמה שהמידע הזה יכול לשנות, בימים האחרונים (בסמוך לתחילת הבעיה) התחלתי לטעון את הטלפון על ערמה של כבלים חיים (מחוברים לחשמל ומכשירים נוספים) - השראות...

במקרה של "פרמוט" המכשיר, תוכלו לפרט את ההשלכות על המידע (בתפריט ה Factory dada reset כתוב משהו על זה שנמחק מפתח כלשהו שמפענח את המידע מכרטיס הזכרון) - האם המידע שיגיבתי יהיה רלוונטי במקרה של החזרת המכשיר להגדרותיו הראשוניות או החלפת ROM?

עזרו לי בבקשה לטפל בבעיה...

תודה רבה ושבוע מצוין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש בעיה עם זה שהמכשיר הוא של החברה O2..

מאיפה קנית אותו?

בכל מקרה,

תגבה מה שאפשר (אני לא יודע איך מגבים מכשיר ללא רוט (רוט = גישה לקבצי מערכת),

אז באופן ידני אולי) -

אנשי קשר מגובים עם חשבון הגוגל, כנ"ל לגבי לוח השנה.

תמונות סרטים וכו' - ידני.

אפליקציות - יכול להיות שיש דברים שמגובים על חשבון הגוגל,

בכל מקרה תבדוק אילו מאפשרות לך ליצור גיבוי שלהן דרכן,

למשל בוואטסאפ אפשר ליצור גיבוי של השיחות שישמר על המכשיר,

ותוכל להשתמש בו אח"כ.

אם יש משהו חשוב אחר - תגיד ואני אשמח לנסות לעזור,

אבל באופן כללי על כל שאר הדברים אפשר לוותר.

אח"כ תבצע Factory Reset.

-----

בהמשך ל-"מאיפה קנית?",

האם יש לך אחריות? פנית למקום ממנו קנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מ Best Mobile.

יש אחריות, אבל זה דורש שליחה של המכשיר לייבואן, שיטפל ויחזיר - תהליך שאמור לקחת שלושה שבועות...

גיביתי כל מה שיכולתי לחשוב עליו... מקווה שלא שוכח כלום.

מה עם ROOT ו ROM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מתעצל לשלוח את המכשיר לבדיקה, אבל קשה לדעת אם זה שווה את ה3 שבועות.

מוזר שהמכשיר של חברה סלולרית מאירופה.

לגבי Root ו ROM -

הייתי ממליץ לך להתחיל ללמוד על הנושא (iandroid.co.il / http://forum.xda-developers.com).

זה לא מסובך אבל עדיף לא להתעסק לפני שאתה יודע מה אתה עושה.

אתה יכול גם לשאול כאן ואני אשמח לעזור, פשוט שם יש פורום לכל מכשיר,

ככה שיש יותר סיכוי שתתקל במישהו עם בעיה דומה, ותקבל תשובות מהירות ו"איכותיות" יותר.

Root זה בעצם לאפשר גישה לקבצי מערכת, ואז אתה יכול להתקין ROM, Kernel, מודים וכו'.

אני לא חושב שזה מה שיפתור לך את הבעיה, תלך קודם עם פקטורי ריסט.

חוץ מזה, גם לגבי הבעיה הזאת אתה יכול להתייעץ בXDA, יש שם חברה שמבינים בדברים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...