WSUS- שאלה חשובה לאחר עדכון חורף KB2794119 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WSUS- שאלה חשובה לאחר עדכון חורף KB2794119

sprinter

Recommended Posts

שלום חברים, לאחרונה עדכנתי את עדכון החורף לתחנות שלי בארגון: KB2794119 .

אני רוצה להיות בטוח שהעדכון הותקן בהצלחה בתחנות , צרפתי לכם תמונה ורציתי לדעת האם ע"פ התמונה אני יכול לדעת אם העדכון הותקן?

כמו כן בתמונה ניתן לראות שרשום: " computer installd\not applicable 125 האם זה אומר שעל 125 מחשבים העדכון הותקן?

קישור לתמונה:

http://www.up1.co.il/images/KIA4q.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

computer installd\not applicable

אומר שהותקן על התחנות או שלא היה צריך להיות מותקן (היה כבר עדכון מותקן בעבר).

אז מה ההיגיון? איך אני מבדיל בין אלה שעליהם הותקן בפועל לבין אלה שלא צריכים עדכון בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע אתה צריך להבדיל? מבחינת המערכת זה אותו הדבר. הוא לא עוקב על איזה תחנה הוא התקין, אלא רק אם כעת יש צורך בעדכון.

נ.ב. טענת ידנית ל WSUS את הגרסאות לכל מערכות ההפעלה הקיימות אצלך בארגון אני מקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע אתה צריך להבדיל? מבחינת המערכת זה אותו הדבר. הוא לא עוקב על איזה תחנה הוא התקין, אלא רק אם כעת יש צורך בעדכון.

נ.ב. טענת ידנית ל WSUS את הגרסאות לכל מערכות ההפעלה הקיימות אצלך בארגון אני מקווה.

כן טענתי את כל הגרסאות. אני צריך להבדיל כדי להיות בטוח שהעדכוני חורף הותקנו... חשוב לי לדעת אם זה מהעדכון שהרצתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שים לב שמערכות הפעלה בשפות שונות דורשות גרסאות שונות של העדכון.

לדוגמה: עדכון KB2794119 מסוים לוינדוס באנגלית, ואחד אחר לוינדוס בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה קטנטנה בהקשר של WSUS , יש חשיבות לעדכונים שהם 64 ביט או 32 ביט של אותו סוג שרת?

נגיד אני רוצה להפיץ את העדכון חורף, ראיתי שהוא בא גם ל sever2008r2 32 bit וגם ל: server 2008 r2 64 bit.

זה אומר שאני צריך לפתוח עכשיו קבוצת מחשבים חדשה ולהפריד בין 32 ל 64 ביט ?

פשוט כי עד היום לא עשיתי קבוצות שונות ל64 ול 32.

אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמה שהבאת לא נכונה כי 2008 R2 קיים רק בגרסה 64bit.

אבל בעיקרון כן, מדובר על עדכונים שונים לגרסאות השונות. ועל כל וינדוס שונה, באם השינוי הוא שינוי בגרסה או 32/64 או שינוי בשפת הממשק, צריך עדכון שונה.

אך אין שום צורך להפריד בין המחשבים כלל בתוך ה Update Services management console. כי גם עם כל גרסאות הוינדוס השונות מעורבבות יחד, כל מחשב יקבל את העדכון הרלוונטי עבורו. (במידה ובשרת יש את העדכון והוא אושר) רק שים לב שמוגדר inheritance כאשר אתה מאשר עדכון/ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...