מתי מעבדי Haswell מגיעים ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי מעבדי Haswell מגיעים ?

X7-007

Recommended Posts

תודה.

היות והמחשב שלי מתקרב לגיל 6 (אם אני לא טועה, מפרט בצד) ואני רוצה לשחק בקרייסיס האם יש טעם לחכות עוד חודשיים (אין לי בעיה להמתין) או שאין טעם להמתין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד, המעבד הזה מביא רק שיפורים קטנים בביצועים, בערך 10% +-. פרט לליבה הגרפית שלו שמהירה פי 2.

מצד שני, התושבת בדיוק מוחלפת וסביר להניח שתוכל בעתיד להחליף למעבד עדיף אם תמתין.... ואם זה בכלל שיקול עבורך.

אגב, ה Haswell הם טכנית שלב הטוק באסטרטגיית הטיק-טוק של אינטל, שבו מוכרזת ארכיטקטורה חדשה המופעלת באותו מפעל יצור שכבר ייצר את הדור הקודם ויעילותו מוקסמה. הטוק נחשב לשלב המוצלח יותר, שבו שוחררו מעבדים כמו ה sandy bridge וה , אשר הביאו שיפורים גדולים באריקטטוקה ובביצועים. לפי למה שנחשף, לא נראה שהוא עומד להיות מוצלח כמוהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב הנוכחי החלפתי 6 מעבדים על הלוח כי עבדתי בתור והייתי לי גישה.

מזה כשנתיים וחצי אני לא עוסק במקצוע כך שאני לא אחליף מעבד או כל חלק אחר לצורך העניין, אני רוצה לקנות מפרט סגור שיחזיק כמו המחשב הנוכחי (הרבה שנים). חודשיים זה אחלה זמן להתעדכן בחומרה החדשה (שאני לא מכיר שהרי במחשבים שנתיים וחצי הם נצח) ולבנות מחשב מאוזן חומרתית ותקציבית. בקיצור אמתין בסבלנות ואתחיל לחסוך.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להמתין, הבנתי ממקור שעובד עם זה ועוד משיג את החלקים בזול שהמעבדים יעלו הרבה יותר יקר, כי אחרת איפה התחרות בין 3770K ל 4770K וחוץ מזה שהצי'פים לא ממש השתדרגו.

אני ממליץ בחום לקנות עכשיו אם חייב לשחק במשחקים החדשים, אני כבר קניתי את I7 3770K ב 1100 שקל, הרווחתי חבלז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ המקור שלך הוא לא הרבה מבין.

המחירים יהיו אותם מחירים. כמו כל דור חדש שיצא בעבר, גם הדור החדש הזה יחליף את הדגמים והמחירים של הדור הקודם.

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...