מחפש קופת חסכון שצריך לשבור אותה כדי להוציא כסף. "כמו בסרטים". - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קופת חסכון שצריך לשבור אותה כדי להוציא כסף. "כמו בסרטים".

Peach

Recommended Posts

היי,

החלטתי לחסוך קצת כסף מהעבודה, והחלטתי שאני לא מהאנשים שיכולים להשאיר כסף בעובר ושב אחרת אני פשוט מבזבז.

אם מישהו יוכל לעזור לי ולומר איפה אפשר לקנות איזה קופת חסכון כזאת שאפשר להכניס אליה כסף (שטרות...) ואין אפשרות לפתוח אותה בלי לנפץ אותה לגמרי ולסיים את תפקידה...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רוצה לבזבז כסף => אתה משלם סתם על צעצוע מיותר. טוב...

לשאלתך: http://lmgtfy.com/?q=%D7%A4%D7%A7%22%D7%9E+%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%93%D7%A9+%D7%97%D7%95%D7%93%D7%A9%D7%99%2F%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%A2%D7%99

אתה יכול "לנפץ" את זה כל נקודת יציאה בהתאם למסלול שתבחר מראש (כל שבוע/חודש/שלושה חודשים וכו').

בשביל לקנות את זה, כל מה שאתה צריך לעשות זה ללכת לבנק (או להתקשר).

בונוס: אתה מקבל ריבית. לא גבוהה, אבל שיהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות פיקדון לטווח מסוים בבנק , ככה שלא תוכל לגעת בכסף.

ואני חושב שתוכל למצוא כזה דבר כמו שאתה רוצה בכל מיני חנויות מתנות כאלה בקניונים.

או ב ebay

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313&_nkw=Piggy+bank&_sacat=0&_from=R40

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין שהרעיון מאחורי lmgtfy הוא לבייש אנשים שמתעצלים לבצע חיפוש פשוט, נכון?

אתה מבין שזה עובד רק כשמחפשים לפי מושגים / מילות מפתח בסיסיות ביותר שכולם מכירים?

פק"מ מתחדש חודשי/שבועי זה ממש שאילתת חיפושית טריוויאלית שאידיוט מי שלא מכיר אותה, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, ה- הזה תמיד מפתיע כל פעם מחדש עם השטויות שיש שם ;D

ואני חייב להודות שהרגשתי קצת נבוך עם כל ההמחשת הזאת במיוחד לאור העובדה שיש לי סכום גדול מאוד בפק"מ... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכדי שלא תשרוף סתם כסף על קופסה לכסף...

קח בקבוק מים יבש

או בקבוק יין יבש(לא היין :screwy: הבקבוק) (לא מומלץ... הייתי חייב להכניס את הבדיחה של יין יבש איכשהו)

שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים אצל השכן שבדיוק עבר לבית בסביון וכל השכונה השקיעה אצלו, הוא נותן ריביות מעולות, אין דברים כאלו.. באמת אין, ואז תגלה שהוא עשה לכולם מיידוף (הונאת פונזי), אבל אנחנו ישראלים תמיד יש לנו מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שיודע יותר מכולם.. :xyxthumbs:

הוא בדרך כלל נראה ממש קווול :hat: לא בדיוק טיפוס מפוקפק :silly: ויש לו מלא כסף וחיוך של :smile1: מיליון דולר (חלק מזה גם שלך) והשאר של השכנים :'( :-* :-\ :-X :-[ :P ::) ??? 8) :o:(:yelclap::hi::D ;D :facepalm: ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...