בעיה עם הMOVIE MAKER 2012 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הMOVIE MAKER 2012

gilboag

Recommended Posts

אחד הדברים המעצבנים שקרו לי לאחרונה עם מחשבים :

בתי עבדה על פרוייקט צילומים גדול שאמור היה להופיע כקליפ לבת מצווה של חברה טובה , בד"כ היא רגילה לPOWER POINT - אבל היא ראתה קליפ יפה שעשו מתמןנות בMOVIE MAKER - הורדנו את התוכנה (גרסא אחרונה אסנטייל 2012 , על מחשב חזק עם WIN7) והכל עבד מצויין ולאחר שעות של עבודה - הקליפ יצא מושלם.. עד כאן הכל טוב ויפה - אבל כשבאתי לשמור לה את זה על דיסק און קי - היה צריך לרנדר את הפרוייקט כמובן - אבל אופס התוכנה קורסת לדסקטופ כל פעם שמנסים לשמור את הפרוייק כסרט....

מה לא ניסינו - חפרתי בכל רחבי הרשת לפתרון - התקנתי דרייבר אחרון של NV , עברתי על כל ההגדרות האפשריות (שהצלחתי לחשוב עליהם) , SILVERLIGHT מעודכן , ומה לא.... בקיצור כלום לא עזר.... - טוב זה היה שעה שעתיים לפני האירוע - פירקתי את המחשב הנייח (שבד"כ לא זז ממקומו..) והבאתי אותו לאירוע... כמובן שרק מספר דקות לפני ההקרנה היה אפשר לחבר את המקרן במרכז הבמה ולבדוק.. - אבל אוופס אין כבל מתאים למקרן (לGTX שלי אין VGA וה שנכנס למקרן בא בצורת מיני אבל - ולאף אחד אין כזה בבית... - בקיצור העברתי בביוס ל ONBOARD וחיברתי ל VGA - עובד טוב במקרן - אבל כשבאים להפעיל את הסרט (דרך התוכנה הארורה הזאת..) - קופצת הודעת שגיאה - חומרה לא מתאימה - עכשיו באמת אפשר היה כבר לקלל את MS ומי שבנה את התוכנה המעצבנת הזאת....

סיפור קצת ארוך - והבעיה לא ממש נפטרה - אבל תלמדו לקח - (אני למדתי אני מקווה..) תבדקו 10 פעמים שהכל עובד פיקס ןאל תסמכו יותר מדי על תוכנות כאלה מבית MS.... :bash:

אשמח לשמוע אם למישהו יש רעיון על איך לפתור את הבעיה עם התוכנה - זה אולי יעזור (מתוכננת הקרנה לחברים בקרוב..).

תודה (ותודה על ההקשבה - היתי חייב לפרוק את זה במקום שבו בטח יש אנשים שמבינים את התסכול שלי...) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...