יש לי כמה שאלות, בנוגע למחשב הנייד ואחסון איתו, וגם קנייה של צורבי DVD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי כמה שאלות, בנוגע למחשב הנייד ואחסון איתו, וגם קנייה של צורבי DVD

ExAlpha

Recommended Posts

יש לי כמה שאלות, בנוגע למחשב הנייד שלי וקנייה של צורבי . נתחיל במחשב.

בעיקרון, מצאתי את המחשב הישן של אחי, 200 MHZ. עכשיו, מה שאני צריך לדעת זה 1)

האם אתם חושבים שאפשר לנגן סרט, נגיד שהורדת מהאינטרנט על המחשב הזה? כי עוד מעט יש טיול שנתי, וחשבתי לקחת את המחשב הנייד לשם. ואני רוצה לדעת אם הוא יוכל לנגן סרטים באופן נורמלי.

2)נראה לי שיש למחשב כונן דיסקים חיצוני, אני צריך לשאול את אחי. פשוט אני רוצה להתקין office, כדי שיהיה אפשר לעבוד על המחשב. וגם כמה תוכנות לנגן סרטים.

בינתיים, איזה פתרונות להעברת מידע מהיר יש לכם? למחשב יש USB 1.0, ואני לא רוצה לקנות ZIP drive סתם בשביל הטיול. אגב, יש לי זמן כי הטיול הוא בעוד 3 שבועות.

ובנוגע לצורבי , חיפשתי הרבההה זמן, ואני לא יודע אם כדאי לי לקנות עכשיו, עם 8x -r burn, או לחכות לDual-layer,כי קצת נמאס לי לחכות לחידוש הבא ובסוף לא לקנות כלום.

חשבתי על 2 כוננים אפשריים:

NEC ND-2500A ב116 דולר מnewegg.com, אגב מי שקנה משם שיגיד לי. כי הם זולים ויש להם משלוחים בינלאומיים

Pioneer DVR-107- אין לי שמץ מאיפה לקנות את זה,אבל נראה מאוווווווד נחמד.

בבקשה תמליצו לי על אחד שנראה לכם יותר

אגב, שמתם לב שכוננים של 8x dvd+r עולים הרבהההה יותר מכוננים Dual 8x? מוזר...

כו וכו, בבקשה תענו זה חשוב לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pioneer: http://zap.co.il/model.asp?model_id=22288

Nec: http://zap.co.il/model.asp?model_id=22054

אני גם מתכנן לקנות בקרוב...לפי מה שהבנתי ל NEC יש רבה יותר תמיכה במדיות קיימות (כולל צריבה במהירות 8 על מדיות כפול 4) אבל בהשוואה מהירות 8 ל 8 הפיוניר טיפה יותר מהיר....לשיקולך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל ExAlpha

קח בחשבון ש אינם מקבלים כרטיס אשראי בינלאומי ואינם עושים משלוח לארץ .

צירפתי אי מייל שקיבלתי מנציגת שירות של בנוגע לשאלה דומה שהפניתי אליהם

לפני שבועיים .

Thank you for contacting us.

NewEgg.com accepts Visa, MasterCard, Discover or American Express credit/debit cards, pre-paid money orders or check. All forms of payment must be issued and drawn from an American bank. We do not accept purchase orders, CODs, wire transfers or PayPal. Currently these are the only methods of payment we accept.

We are very sorry but .com does not ship Internationally nor do we accept International payments. APO/FPO military orders are the only exceptions. We will also not ship an order to a Third Party shipping company.

If you have any further questions or concerns, please visit our FAQs page or just drop us a line and we'd be happy to assist you.

Thank you,

Roxanne, Senior Agent

NewEgg Customer Support

( Tel: 800-390-1119

7 Fax: 909-395-8907

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק לחלוטין, לעומת זאת יש עומדת העובדה שאתה מנהל הפורום, ולפיכך יכול לעשות זאת בעצמך.

אגב, יהיה נחמד אם במהלך נזיפתך תוכל לענות על שאלתי.

סליחה על סימני השאלה, אני נסחף לעיתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...