פרסום כוזב של הוט - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרסום כוזב של הוט

djdodo

Recommended Posts

שלום לכולם

אני שם לב שבזמן אחרון הוט משתמשים בפרסום כוזב על מנת לפרסם את המוצרים שלהם.

לפני כמה ימים היה כתוב בכל האתרים שהוט משדרגים את התשתית שלהם בחינם לכל המנויים של בחבילת טריפל

http://hwzone.co.il/tech/news/140909

כמו כן ראיתי בטלויזיה את מנכ"ל שאמר שזה מתנה ללקוחות והתשתית שודרגה אוטומטית לכולם וכל מה שצריך לעשות

זה לעדכן את המהירות אצל ספק האינטרנט.

הכל נשמע מצויין עד כאן. התקשרתי היום להוט כדי לבדוק את העניין הזה, הנציג אמר לי על ההתחלה אין בעיה ושהוא מייד מגדיל לך את התשתית

אבל הוא ציין שזה יהיה כרוך בתוספת תשלום קטנה. מה??? אמרתם שזה בחינם.

הנציג אמר לי "היתה טעות בפרסום" ואנחנו מגדילים את התשתית בחינם רק ללקוחות שהצטרפו ב3 החודשים האחרונים.

זה נקרא פרסום כוזב, כי בשום מקום לא הזכירו את התנאי הקטן הזה ואפילו להפך בכל אתר כתוב שההטבה היא לכולם.

הוט לקחו איזה הזוי וחסר חשיבות (כמה כבר אנשים הצטרפו אליהם ב3 חודשים אחרונים ביחס לכלל הלקוחות) ופרסמו אותו כאילו זה מהפך.

אף אתר לא היה מפרסם את המצבע הזה אם היו מציגים אותו בצורתו האמיתית. הציגו את זה בתור מהפכה אבל זה כולה עבודה בעיניים.

חבל שאף גוף תקשורת לא בדק את העניין הזה לעומק ונתנו להוט הרמאים האלה פרסום חינם.

דרך אגב, זה לא הפעם הראשונה שהוט מפרסמים דברים שאין להם קשר למציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי עוד פעמיים לשירות לקוחות של אבל הפעם אמרו לי משהו אחר לגמרי,

כבר אין את המבצע של שדרוג אוטומטי אפילו ללקוחות מלפני 3 חודשים אלא רק למצטרפים חדשים.

כאשר שאלתי את הנציגים איך זה יכול להיות שהמנכ"ל מכריז על מבצע והם לא יודעים מזה, הם אנו לי שלא הכריזו על שום מבצע

וכל מי שפרסם את ההודעות על המבצע הזה (כולל Ynet, mako, hwzone ...) הם פשוט שקרנים.

בשורה תחתונה אמרו לי "אין הגדלת תשתית בחינם"

שירות לקוחות של פשוט בדיחה אחת גדולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נפלתי בזה. אך אם מסתמכים על המסמך הזה (יש טקסט מעל הטבלה) *בלבד* אז בעצם הבעיה היא בכל מי שנתן לו פרשנות, כולל האתר הזה.

שכן, אם תקראו טוב, תשימו לב שבשום מקום לא כתוב שתקבלו שדרוג בחינם מבלי להצטרף לחבילה חדשה. דבריו של סביון בר סבר,סמנכ"ל השיווק, איך שאני מבין את נוסח המשפט, מתייחסים למסלולים החדשים (אם כי זה דו משמעי ולא הכי ברור).

עושה רושם שמישהו לא הבין נכון (או נאמר לו משהו לא נכון ע"י - לא יודע), פרסם זאת, ואז כל השאר התחילו להסתמך על אותו מקור. ואם אכן לא היה מקור אחר למידע שפורסם פרט למסמך הזה, אני חושב שיש מקום לפרסם עדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...