דיון| איזה אנטי וירוס מותקן לכם במחשב ?? :D - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון| איזה אנטי וירוס מותקן לכם במחשב ?? :D

Moshik144

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי יש את הWindows Defender שמגיע מובנה עם חלונות 8 והוא בהחלט מספק אותי, גם Avast! בגרסה החינמית מעולה למי שמעדיף AV עם הרבה תכונות, לגבי NOD32 גם הוא מעולה השתמשתי בו שנים אבל רציתי לעבור לAV הרבה יותר פשוט ובגרסה החדשה של החבילת אבטחה(ESET Smart Security 6) אהבתי את האפשרות החדשה של הAnti-Theft .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זה בעיקר שימוש נכון. מי שממש רוצה יכול להכניס ווירוסים גם ללינוקס (ע"ע אנדרואיד), אפילו שזה יותר קשה מכתיבת נוזקה לווינדוס. העניין הוא שאין כמעט אנשים שיש להם גם את היכולות וגם את האינטרס לכתוב נוזקות ללינוקס.

בכל מקרה, אני משתמש ב- Security Essentials ולמרות שאני שמח שהוא לא תובעני או מעט בכלל, אני ממש לא בטוח שהוא עושה את העבודה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם Avira Antivirus Premium במחשב הראשי ועל הנייד.

הוא כמעט לא מורגש בעבודה השוטפת (גם מבחינת משאבים וגם מבחינת חלונות קופצים) ומזהה יותר מזיקים מה-ESET.

במחשב השני יש לי Bitdefender - הוא אגרסיבי מאוד והצליח לזהות גם טרויאנים שהיו שתולים בקבצי ו-jpg, מצד שני הוא שואל הרבה שאלות ודואג להזכיר לי כל יום שהוא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר שנתיים (לערך) עם Avira החינמי כאנטי וירוס, ועם malwarebytes לאיתור רוגלות. רק שאני אף פעם

לא מוצא כאלו....אז לפני זמן-מה החלטתי לערוך ניסוי:

גלשתי כשעתיים רצופות במגוון רחב של אתרי פורנו... לחצתי על לינק ומשם עוד לינק

ועוד ועוד. לא נשארתי יותר מדי באותו אתר אבל עברתי בין המון אתרים. גלשתי גם עם FF וגם עם Avant

המבוסס על ie. לאחר מכן סרקתי עם שתי התוכנות לעיל את כונן C (לא במקביל כמובן), והן לא מצאו כלום....

אז למה אין לי וירוסים?... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אין לי וירוסים?...::)

הורדת דברים למחשב ופתחת אותם ?

גלשת אם IE (במיוחד גרסאות ישנות יותר) ?

אני זוכר שאתר של סריאלים (אסור לתת לינק בפורום, אתר אם סמל של מפתחות מהלוח בקרה של win XP) שלפחות בעבר היה מחלק activexים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאלתך, לא....לא הורדתי כלום. האם זה אומר שבגלישה בלבד באתרים מפוקפקים (כאמור, ללא הורדה והתקנה),

הגולש מוגן? (למעט אתרים בודדים וספציפיים כמו זה שהתייחסת אליו)

ולשאלתך השניה, גלשתי עם Avant שמשתמש במנוע של ie. האקספלורר שמותקן לי, אגב הוא ie8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...