בעיה עם מעבד\וינדוס של חבר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם מעבד\וינדוס של חבר

stingeR-

Recommended Posts

שלום , לחברי טל (E4 בפורום) יש את המפרט הבא :

AXP 2500+ Barton AQZFA 0348

EPOX 8RDA3+ Rev 2.0

ATI RADEON 9800PRO

MAXTOR SATA 120GB 7200RPM 8mb

Infineon PC3200 512MB DDR

Supertalent Aluminum black tower case

TT Volcano 12 Edition @ 3200RPM

PSU : TT 420W

באתי אליו והרכבתי את המחשב והכל עבד בסדר גמור והמעבד עבד על 1833MHZ , עכשיו , לביוס של איפוקס יש לפעמים כאלו פעמים שהוא פשוט שם לעצמו את המעבד על FSB 100 בלי להודיע... כאילו מגדיר ברירת מחדל , אבל שנכנסים לביוס רואים שהFSB על 166... ככה זה גם אצלי ואצל עוד חברים שלי עם הביוס הזה... זאת לא ממש בעיה כי זה בסוף מסתדר , אבל החבר שלי לא ממש יודע להתעסק עם זה , אחרי שהלכתי הביוס הגדיר לעצמו את השטות הזאת , אמרתי לחבר שלי להיכנס לFSB ולעלות ל200 ואחר כך להוריד בחזרה ל166..(הוא לא עלה ב200 , הוא רק עשה לשניה בביוס את האפשרות 200 והחזיר ל166 בשביל שהביוס יזכר שהוא צריך לעבוד על 166) הביוס עשה פוסט והכל ושהגיע לחלון הזה שמעלה את הוינדוס הבוטסקרין... אז שם הוא פשוט מעלה את הקווים הכחולים האלו ולא מעלה את הוינדוס , פשוט נתקע שם... לא עושה כלום... כאילו שהוא לא טוען , בSAFE MODE המחשב כן עולה , מה הבעיה כאן? הרי שאני הייתי המחשב עבד מצויין...

זו יכולה להיות בעיה במעבד?

בכל זאת , זה ממש נראה לי משהו מסריח...

רק לד"א , המעבד עבד יומיים על 1100MHZ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה מתכוון לקווים הכחולים אתה מתכוון למסך הטעינה של הWindows שרואים את הלוגו של .

נסה לנתק את הCd-ROm בכלל! לפעמים זה נגרם מCD-ROm.

נסה לעשות Defualt לביוס ולנסות להפעיל את המחשב מחדש

ואם עולה במצב בטוח תנסה לעשות System Restore. או שפשוט תכניס את הדיסק של הWindows ותלחץ על Repair ואם יהיו בעיות הוא יתקן אותם!

כמובן שאם אתה נימצא בSafeMode אתה יכול להריץ את הפקודה בRun.

ChkDsk X: /F כמובן שX מסמן את אות הכונן!.

אתה יכול לבדוק גם מה הוא התקין ולנסות למחוק אותו! אולי איזה דרייבר או משהו.

*ניסית לבחור באפשרות Last Known Good Configuration? (במסך הבחירה של Safe Mode)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי הכל , כל מה שאמרת כבר עשיתי...(גם אני מבין מספיק כדי לעשות את כל זה...) , אמרתי נימאס ועשיתי פורמט... הכל עובד עכשיו , הבעיה הייתה בתוכנה... אבל מה גרם לה?

זה נורא מוזר ומעניין... מה המחשב פתאום השתגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי בדיוק את הבעיה הזאת במחשב הישן שלי ה-PIII 800MHZ עם לוח PARTNER ומה שקרה הוא שניסיתי כמוך

ממש הכל: התקנתי מ98 שהיה לי,את הווינדוס אקס פי על ההתקנה הקודמת- לא עבד, פירמטי- לא עבד, שיחקתי עם הביוס- לא עבד

נעזרתי בחבר שלי ושמנו לב שהיו 2 ג'אמפרים שנפלו מהלוח או משהו, חיברנו אותם לאן שהבנו שחסר לא באופן כל כך מקצועי ופתאום

הווינדוס עלה מצוין. דרך אגב הבעיה הזאת גם גרמה לכך שלא היו לי קולות ב-98.

מקווה שעזרתי! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...