אין תחרות בכלל בשוק תשתיות האינטרנט!! - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין תחרות בכלל בשוק תשתיות האינטרנט!!

tal5870

Recommended Posts

יש רק 2 שחקנים (בתשתית) והם שניהם יקרים יחסית ( לא רוצה לכתוב מתואמים)יש לשני השחקנים אינטרס משותף להחזיק את המחירים גבוה ולא להכנס לתחרות מחיריםזה מוקד רווח שנותר להם בינתיים והם יחלבו אותו כל עוד אפשר ואם אפשר לדחות עוד שנה מה טובבזק מפסידהבטלוויזיה - מקיזה הפסדים על השקעות ביס , שכל תכליתם להשקות על הוטבקווי- מחירי היצף וכמות הלקוחות יורדת כל שנהבסלולר - מחזיקה בבעלות על פלאפון - שנמצאת במלחמת מחירים ולחץ כלפי מטהבשיחות הבינלאומיות- המחירים ירדו לרמה אפסיתבספקי - תחרות מחירים קשה - אף אחד לא משלם יותר מ20-30 ש״ח על הספקאז ה״תשתית״ זה המוצר היחיד שבו אפשר להרוויח . המתחרה היחיד של בזק , הוטלא מוכנה למכור רק ״תשתית״ במחיר תחרותי . הם לוחצים על הלקוח לקחת רק טריפל . כדי להסתיר את מחיר כל מרכיב בחבילה.מי שגולש פה שייך ל5% באוכלוסיה שמבין שיש בעייה ובא להתייעץ לצערי אין לי עצה לתת לך.אני אישית ״חתכתי את החוט״ בענין הטלויזיה הרב ערוצית כבר ב2006 , הרבה לפני עידן פלוס.ואני בודק כל מרכיב לעצמו. אני שואף לקחת את המהירות הנמוכה ביותר שאפשרית. לא מוכן לרכוש מבזק את הנתב/מודם בחיוב זיכוי. אני אתמיד בכך כל עוד זה יהיה אפשרי. עוד כמה שנים כבר לא ימכרו תשתית של פחות מ20M די לצרה בשעתה . אני מקווה שעד אז גם התשתית תיפתח לתחרות.אין פתרון למשוואה של תשתית בזול , כרגע . מצער אבל זה המצב.על המתחרה אני לא רוצה לדבר. הלוואי שהמתחרה יכנס למלחמת מחירים שיגרום לבזק למכור תשתית במחיר של 20-30-40 ש״ח לחודש, המהירות לא חשובה שיהיה 0,75MB מצידי ( גם אז הסתדרתי מצויין). הלוואי שתהיה תחרות . הלוואי שחב חשמל תרשת את כל התושבים בתשתית במחיר סמלי.

מקווה שהשתנה המצב הזה בקרוב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת את חברת החשמל - אתה תרוויח הרבה יותר מתחרות בתחום הפקת והפצת החשמל בארץ מתחרות בשוק האינטרנט.

אתה משלם על החשמל הרבה הרבה יותר ממה שאתה משלם על האינטרנט, אבל ויתרת מראש על הרעיון שתהיה תחרות בתחום הזה, כי המדינה לא תיתן לזה לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת את חברת החשמל - אתה תרוויח הרבה יותר מתחרות בתחום הפקת והפצת החשמל בארץ מתחרות בשוק האינטרנט.

אתה משלם על החשמל הרבה הרבה יותר ממה שאתה משלם על האינטרנט, אבל ויתרת מראש על הרעיון שתהיה תחרות בתחום הזה, כי המדינה לא תיתן לזה לקרות.

.

על מה אתה מדבר? כרגע מעלים מחירים כדי שהחברות הפרטיות יוכלו לקחת יותר כסף כי אחרת זה לא משתלם להן להקין תחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...